Глобальні оголошення!



Де відсвяткувати день народження?

Модератор: Сяна

Re: Де відсвяткувати день народження?

Повідомлення Mama3 » 05 січня 2014, 00:40

Дуже дякую за інформацію. Поділюся враженнями від святкування ДН похресниці. Кума робила в Наталі на 14 чоловік дорослих і було 6 дітей. правда різного віку. Кухня смачна. Дорослі їли, пили. Для дітей замовили Фею і Міні Маус (дівчина була) з Вундеркіндер на годину часу. Вони зі своїм реквізитом, думаю,знаєте самі. Типу великі грибочки, сонечко, гусінь, розмальовування обличчя, ще інші конкурси. взагалі було гарно. 350 грн. та радість коштує. То мої гарно гралися. дається взнаки садок, а от похресниця,3 рочки, не дуже звикла до діток, то трохи соромилася, без мами ні в палатку лізти, ні до кола, нікуди. В залі ще було одне ДН, самі діти, старші трохи,чоловік 10-12. Наші аніматори якраз закінчили виступ для них, потім переодягнулися на замовлених нами героїв. Але оскільки в нас було мало діток, то десь за 15 хв. запросили до наших дітей ту всю компанію. А ті і раді. Мені не шкода, але ж розважайте наших за такі гроші. А то наші мацьопи в стороні,а ті все вміють, зразу лізуть та й багато їх. Іменинниця втекла, бо не звикла. Кума в нервах і на аніматорів, і на дитину,що така дика. Аніматори: а що таке? Ваші не дуже граються. Чекайте,що значить не граються. Все з часом. Вас запросили, то виконуйте. Закінчилось тим,що кума з ними поговорила і попрощалася. Виступ не закінчили, а гроші взяли. Так що треба ще добре дивитися,кого запрошувати.
ЯМи святкуємо 15, то ще маємо час. Може, і вдома зроблю. Велика кімната є, пориюся в інтернеті, пошукаю конкурси, придумаю призи. Бо і меншого нема де діти, а так буде лазити поміж старшими.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Де відсвяткувати день народження?

Повідомлення mari » 05 січня 2014, 10:58

Як на мене, якщо ваша кума знає що дитина важко звикає до нових людей, такий в неї темперамент,особливості на цьому етапу життя, а це часто буває, то вона могла б передбачити такий варіант подій і допомагати замовленим людям або й сама все проводити. Тим більше що дитині лише 3 роки!!! Що від неї хотіти? Дивуюсь. Але в нас ж звикли- я плачу гроші, ми собі в компанії дорослих повідпочиваємо, а ти давай, розважай, але ж вони не чудотворці настрою. Ну і може й не так аж добре працювали, таке теж може бути.
Але Навіть психолог не зміг б за 1 год часу вперше викликати в дитину довіру. А там ще й повно інших людей.

І не слід як на мене ніколи забувати що це ДН дитини а не мами з татом, що вимагає врахування її можливостей!
Дорослі їли і пили- а могли б і помагати дітям і бавитись з ними теж.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Де відсвяткувати день народження?

Повідомлення mari » 05 січня 2014, 11:02

Ми пару років назад, в 10 років здається, святкували в Челентано тому що біля Кукусі, там діти піцу робили, конкурси Анна Марія придумала, і там є маленька кімнатка де солодке(напроти піцерії), тож було дуже гарно. Я сиділа окремо, спостерігала і була на всякий випадок непередбачених ситуацій, займалась привозом-розвозом дівчат.

там є ще дитяча кімната, Індіго, але мої були вже завеликі щоб там гратись.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Де відсвяткувати день народження?

Повідомлення pan_kotskyy » 05 січня 2014, 11:15

Mama3 написав:Але оскільки в нас було мало діток, то десь за 15 хв. запросили до наших дітей ту всю компанію. А ті і раді. Мені не шкода, але ж розважайте наших за такі гроші. А то наші мацьопи в стороні,а ті все вміють, зразу лізуть та й багато їх.

Це аніматори запросили тих інших діток до компанії ??? Якщо так, то це неправильно, мали б розуміти, батьки платять гроші щоб їх дітей розважали, а не чужих. А якщо батьки запросили, то що вже руками махати... :pardon:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Де відсвяткувати день народження?

Повідомлення Mama3 » 05 січня 2014, 23:46

Аніматори запросили,бо їм, бачте, замало дітей для конкурсів. І ще дорікали,от ваша не бавиться,то хай інші повеселяться. Але інші своє свято відгуляли, до них ніхто не ліз. А щодо того,що дитина така трохи дика, то кума сама бачить. і вона з нею, і ми, кілька дорослих, допомагали аніматорам, бавилися і в коровай, і в коло ставали, але де були конкурси для діток, то тільки діти гралися. Просто мала налякалася, коли ті, старші почали бігати, наввипередки клеїти на грибок різні листки і ще подібне. Просто кума хотіла більше уваги саме до іменинниці, і я думаю, це її право. :yes:
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Де відсвяткувати день народження?

Повідомлення pan_kotskyy » 06 січня 2014, 00:00

Mama3 написав:Аніматори запросили,бо їм, бачте, замало дітей для конкурсів.:yes:

В такому випадку варто було б і в саму їхню організацію пожалітись і вимагати повернення коштів.
Така їх робота, що повинні вміти і для двох дітей розваги придумати, це я вважаю був би гідний сервіс, або поперджати - ми бавим не меньше стількох-то дітей з такого-то віку... а прикликати ще чужих дітей, це більш ніж непрофесійно. Це якби я замовила морозиво, але офіціант поніс його на сусідній столик, бо побачив, що я вже пироженим наїлась і напевно не схочу морозива...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Де відсвяткувати день народження?

Повідомлення mari » 06 січня 2014, 00:19

Mama3 написав:Просто мала налякалася, коли ті, старші почали бігати, наввипередки клеїти на грибок різні листки і ще подібне. Просто кума хотіла більше уваги саме до іменинниці, і я думаю, це її право.


тепер зрозуміло
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Де відсвяткувати день народження?

Повідомлення Mysyk1 » 12 січня 2014, 17:17

Mama3 написав:Святкують ДН дитини у Винахіднику на БАМі, але 400 грн. за 2 год., а пригощання своє.

а що там є за ті гроші. А то нам потрібно для дитини на 2 рочки і діток буде 7 десь і ще мами.
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Де відсвяткувати день народження?

Повідомлення Mama3 » 13 січня 2014, 00:30

Можна подивитися на сайті. Там є фото зі святкувань. В основному,здається, гра з Лего.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Де відсвяткувати день народження?

Повідомлення Ольчик » 10 квітня 2014, 20:23

А от з малечею 1 рік які б заклади порадили для святкування?
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Поперед.Далі

Повернутись до День народження



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей