Глобальні оголошення!



Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Модератор: Сяна

Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Перлинка » 31 жовтня 2010, 20:55

От мені скоро стукне 30.Я чесно кажучи не знаю ні як святкувати,ні що в чоловіка попросити.
І не хочеться щоб цей день пройшов якось буденно.Я не люблю пафосу,ресторанів з горілкою,де купа гостей тих що хочеш бачити і тих що треба запросити.Тим більше в моєму положенні це лиш лишні клопоти,і ніякого задоволення.Хто буде з дітками?Няні у нас вже більше місяця нема.Думала,може поїхати кудись у Прагу чи Краків на кілька днів,чи в якусь іншу столицю ближ. зарубіжжя,але це також клопоти,спочатку дітей до мами,потім важка для мене дорга.А чи там буду мати сили ходити цілими днями?Короче шось я озадачена :???:
Прошу не те щоб порадити мені,а поділитись своїми бажаннями та мріями,може я щось собі з того оберу.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Nymydora » 31 жовтня 2010, 21:38

а я б хотіла на свої дуже недалекі 30 - вечерю з чоловіком: при свічках, в ресторані, під гарну музику, у вечірньому платті, а потім ніч у гарному готелі. Така ото банальна романтика, якої, одначе, бракує на щодень. А подарунок я вже вибрала - електронна книжка, покетбук тобто. І ніяких гостей і дорогої родини. Але, прогнозую, реальним з того всього є тільки подарунок, а решта - мрії, мрії. Візуалізувати чи що... :angel:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Перлинка » 31 жовтня 2010, 21:49

вечерю з чоловіком: при свічках, в ресторані, під гарну музику, у вечірньому платті

Гарно.А ще хтось має бути в ресторані?Тобто інші відвідувачі?
Бо уявляю собі пустий ресторан,а не пяні пики навколо.
Мені ідея подобається,тільки куди діти дітей?І ще мені б хотілось в такій атмосфері заточити пляшечку вина.А мені не можна :cry: :cry: :cry:
покетбук

Це точно не мій подарунок :lol: ,зараз я не по цьому ділу,хоча колись читати дуже любила.Тільки я не люблю читати уривками по пів години 2 місяці.Люблю сісти і прочитати від початку і до кінця ,щоб ніхто не чіпав і ніщо не відволікало.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Nymydora » 31 жовтня 2010, 22:00

в ідеалі - окрема кімната (типу для віп-персон ))))) ) або закритий столик. І ніяких пик, крім офіціантської.
А дитину (у вашому варіанті - дітей) - мамі на вечір, ніч і трохи ранку.
А щодо вина - ми з чоловіком алкоголю взагалі не вживаємо, зате кохаємось у гарних чаях. :drink:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Melisa » 31 жовтня 2010, 22:45

Nymydora написав:а я б хотіла на свої дуже недалекі 30 - вечерю з чоловіком: при свічках, в ресторані, під гарну музику, у вечірньому платті, а потім ніч у гарному готелі. Така ото банальна романтика, якої, одначе, бракує на щодень. А подарунок я вже вибрала - електронна книжка, покетбук тобто. І ніяких гостей і дорогої родини. Але, прогнозую, реальним з того всього є тільки подарунок, а решта - мрії, мрії. Візуалізувати чи що... :angel:

ООооо, Нимидора, ти прям з мене писала. Теж про це мрію. А подарунок цей мені муж сам пообіцяв колись купити (до 30 ще трохи є часу), бо, мол, я і так читаю багато, то якраз буде мені супер-пупер подарок. Я погодилась, а тепер чекаю, коли ж то здійсниться?
Будем візуалізувтаи разом. :lol: :rose:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Olenka » 01 листопада 2010, 01:12

Ми якусь річницю з чоловіком святкували самі в величезному Максимі. Десь наверху пару чоловік сиділо... Прийнятна кухня, купа офіціантів до послуг, приємна інструментальна музика і величезний танцпол тільки в нашому розпорядженні. І ми танцювали, танцювали... Тоді я була вагітна.

А ще на іншу річницю ми їздили до Львова на концерт знайомого співака. Приємне спілкування з друзями, прогулянки старим Львовом, навіть встигли деякі справи вирішити. І зовсім ненапряжно, бо близько. І 8-місячний Назарчик себе прекрасно поводив в слінгу.

А свої 30 років зараз я відствяткувала поїздкою в Крим разом з Назарчиком. Зараз там можна зняти шикарні апартаменти на самому березі моря в 3 рази дешевше, ніж влітку. Спокійно, тихо, не холодно. Ми, навіть, купались в морі. Можна з"їздити на якісь екскурсії. Цього разу ми з Назарчиком їздили на канатній дорози на Ай-Петрі. Я йому дуже хотіла показати справжню гору :). Величезна громадина перед очима, хмари під ногами.... Назарчик своїми ніжками піднімався на самісіньку вершину! (Ну, мама і носила, звичайно, на собі також :D ) Купа ресторанчиків на горі із східним колоритом, низькими століками і подушками.
А Великий кримський каньон?... Там якраз зараз повно грибів, і ліс просто пропах грибами!... А під ногами листочки шурх-шурх... А Херсонес? Бахчисарай з Чефут-Кале?... Є можливість побачити те, на що ніколи не вистачало часу.
Ще був неповторний момент. Ми їхали в поїзді, було вже темно, навколо всі спали, а ми з Назарчиком дивились в вікно і розмовляли про машинки, станції, вагони... :) Це неперевершене відчуття єднання із своїм синочком!...

А Тернопільська область? Замки, в яких зараз проходять історичні фестивалі. В Луцьку шикарні трьохповерхові підземелля! Сплав до Дністрі на плотах. Є можливість відпочити по-туристичному і культурно. Закарпаття. Карпати - я ще мрію про поїздку карпатською вузькоколєйкою. Можна з"їздити в Київ на концерт улюбленої групи, чи на якусь конференцію, або в розважальний центр. Боулінг, картінг, пейнт-бол... 8-) Можна лишити дітей чоловіку, і влаштувати грандіозний шопінг. Можна зробити шашлики на природі з друзями :). Або зустрітись з подругою, з якою не бачились 7 років (я зустрілась із своєю подругою в Криму...)

І це мені в голову тільки за пів години прийшло ;) Була би фантазія і можливості! Мені зараз також абсолютно нецікаво просто їсти їжу.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення kamisia » 01 листопада 2010, 08:57

Осінні Карпати і ми (я, муж і дітьо/діти, поки мені шандарахне 30 ше є 2 роки, могем і на 2-ох рібьйонків розжитись)))) наш медовий тиждень пройшов в ближніх карпатах (Сколе) а я так хочу туди... до диких українців, на полонину.... до лісу.... Ота поїздка і емоції від неї то і будуть найкращим подарунком. ІМХО
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Alisa » 01 листопада 2010, 09:26

Камісія - круто. Жовтневі Карпати - найкращі :D

Ну про тридцять років я ще не думала.
А ось про свої 28, що незабаром стукнуть - думаю.
Планую так - спочатку шопінг за подарунком, потім з коліжанками в якусь кав*ярню. Потім після того як вкладемо Ілюлю з чоловіком влаштуємо собі романтичний вечір :D

Все ще дуже залежить від пори року - мій чоловік народився в кінці травня - це завжди природа, шашлики, виїзд за місто. Ну а я в кінці листопада - це завжди ресторан :crazy:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Naya » 01 листопада 2010, 11:06

А для мене найкращим дарунком буде, якщо ми переїдемо вже в свій будинок.
Я вже так цього чекаю.
І ми влаштуємо сімейну вечерю у своїй власній просторій столовій, а потім всі разом подивимося щось гарне на домашньому великому екрані.
Тик тихо, спокійно, втрьох....а може вже вчотирьох :) :dance:
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Naya » 01 листопада 2010, 11:09

Ги, почитала Оленку і подумала, що поїхати кудись, то теж прекрасний варіант.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Далі

Повернутись до День народження



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron