Глобальні оголошення!



Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Модератор: Сяна

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Ludmila » 01 листопада 2010, 12:45

А я мрію про поїздку в Кам'янець-Подільський і Хотин! Тільки з коханим чоловіком! Нещодавно збирались (у вересні), але так і не з''їздили, на жаль. У цій поїздці є шанс розслабитись, забути про буденність і урбанізацію, можна з успіхом зануритись у романтичне Середньовіччя (замок в Хотині і Камянці), посидіти в затишних ресторанчиках, а там їх вдосталь, походити по екскурсіях, збагатитися знаннями про рідний край, провести ніч у комфортному готелі в Строму Кам'янці, адже вибір готелей теж хороший. Сподіваюсь усе це нам вдасться втілити в життя! І Вам раджу спробувати, там справді дуже цікаво. :) :rose: :heart:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Перлинка » 01 листопада 2010, 19:31

Дуже дякую,дівчатка,що відгукнулись :rose: :rose: :rose:
я мрію про поїздку в Кам'янець-Подільський і Хотин

В Камянці часто була проїздом і в Хотині на екскурсії була,шось мене туди не тягне :D .
Ми зараз без авто,збираємось скоро купити,але до ДН не встигнемо,а рейсовими автобусами та поїздами подорожувати по Україні у мене бажання нема.Не можу сказати що обїздила абсолютно весь Крим,але багато видатних місць відвідала кілька раз,хоча згідна що там ще є багато чого подивитись.І багато залежить від атмосфери настрою,та від того з ким подорожуєш.Тільки як подумаю що їхати півтори доби поїздом ,а потім маршрутками ,і скільки ця поїздка грошей винесе(позаминулого року були влітку ),то вже краще літаком за кілька годин і ті ж самі гроші у теплі краї.
Якщо кудись поїдемо,то дітей точно брати не будемо.Вчора були у розважальному ценрі всі разом доця була майже чемна,а сонячний хлопчик показував концерти.Короче дітки відпочили та отримали задоволення,а ми запарились.А так як свято моє,то я таки хочу відпочити.
Поїхала б у Карпати на хорошу базу,з гарними краєвидами,та щоб було там чим зайнятись,куди вийти та що подивитись.Може можете щось порадити?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення lore1ei » 01 листопада 2010, 20:06

Я б на природу поїхала. В Карпати.
Цього року не позволи ла собі через ГВ.

Ми зараз у Львові живем, тут недалеко є Бухта Вікінгів, приміська зона відпочинку.
Там ліс, озеро, пляж, тенісні корти, пейнбол, вибираєш собі відповідний відпочинок і насолоджуєшся.
Туди можна хоч на тиждень їхати, так там класно.
Звісно, що платно.
От незнаю чи коло Тернополя щось подібне є, бо у вашому положенні комфорт потрібен.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Перлинка » 01 листопада 2010, 22:40

lore1ei
Дякую,біля нас також є схожа база відпочинку
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
,я про неї думала,подивилась фотки і діток захотілось з собою взяти :???: .Ми там вже були роки чотири тому,але без ночівки.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Перлинка » 01 листопада 2010, 22:43

Ну допустимо,як святкувати,майже вирішено,а про подарунки майже ніхто не написав :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Oksana » 01 листопада 2010, 22:56

я мрію про хлібопічку :unknown: ось таке, приземлене бажання... :oops:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення mala-karta » 01 листопада 2010, 23:20

а я про кльовий велосипед з велокріслом для малого :???:
але до ювілею мені ще далеко

але машинка би теж підійшла :)
а автокрісло у нас вже є :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Перлинка » 01 листопада 2010, 23:48

Ой,дівчата,залишусь без подарунка :lol: .Все що мені доступно,то не цікаво,бо я в любий момент можу піти та купити,а те що недоступно ,то недоступно,і я навіть про нього не мрію та не загадую.

Просто ювелірку ,золото не люблю,люблю ефектні прикраси,біжутерію з великим камінням .В золоті та з дорогоцінного каміння таке буде коштувати неймовірно дорого.Недавно у нас всі ювелірки обходила в пошуках подарунка для подруги,і для себе дивилась,нічого мені там не сподобалось,все якесь дрібоцтво,на мені навіть того видно не буде.
У мене немає жодної золотої та коштовної речі ,бо аби шо я не хочу,шось там мама мані назбирала якихось перстенів та сережок,але я навіть того не забирала,свої дитячі сережки племінниці подарувала.
Так шо мій чоловік тішиться шо я ні шуб ні діамантів не загадую.Поки нема на білу норку,іншого нічого не хочу.
О згадала,ще дуже давно хочу розкішне біле пальто,тільки не знаю де його взяти,поки не зустрічала в такому фасоні та такої якості як хотілося б ,та ще й своєму розмірі,зараз з животом однозначно пролітаю.
Хочу класну коротеньку шкіряну куртку з капюшоном ,минулого року не знайшла,тепер здогадуюсь що вже є у продажу,бо бачу дівчата носять,але знову ж таки животик.Те саме з дублянкою :cry: :cry: :cry: .
Так що мабуть ,те як ми відсвяткуємо цей день ми й порахуємо подарунком :D .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Перлинка » 01 листопада 2010, 23:59

а я про кльовий велосипед з велокріслом для малого

Нажаль на велосипеді не вмію,хоча також мрію придбати для всієї сімї та навчитись ,поки що лиш у діток є :D .Тепер нам буде де кататись і на лижах і на санках і на велосипедах,будемо жити в 100 м.від лісу.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що б Ви хотіли отримати в подарунок на ювілей?

Повідомлення Olenka » 02 листопада 2010, 02:29

Одна моя подруга (та, з якою я не бачилась 7 років :D ) скзала, що подарунок має бути той, який ти сама собі не купиш, але його хочеш. Чи тому, що то не є річ першої необхідності, "обійдусь без неї", чи руки не доходять купити, чи грошей не вистачало на то, або шкода було витратити.
Я була би дуже рада ще одному музичному інструменту, слінгу :D , хорошій книжці (наприклад, художній). Або просто якійсь сумі грошей, щоб їх витратити так, як я хочу - чи то щось купити собі чи комусь, чи сходити на каву. Не обов"язково витратити все в один день, можна розтягнути задоволення, і дарувати собі маленькі і великі радості тиждень-два. Не обов"язково купляти щось дороге, а те, що приносить радість. Ось, сьогодні на подаровані гроші я купила собі малесенький кишеньковий ліхтарик-брелок, і тішусь як дитина! :)))
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Поперед.Далі

Повернутись до День народження



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron