Глобальні оголошення!



Організація дитячого День народження

Модератор: Сяна

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення Sms » 30 квітня 2017, 08:09

Ми святкували у Тралі-Валі на Київській. Це дійсно територія дитинства, хоч і не дешева :hi: Дівчинка адміністратор дуже сподобалась! Уважна, спокійно. Я тоді ще подумала, це як треба любити дітей, щоб працювати в такому закладі. :crazy:
Готували лише солодощі і купувала сочки. Все приносили своє. В них нічого не купували. Дітки були різного віку. Від 3,5 до 8. Всі знайшли собі заняття. Аніматори Вундеркіндер дуже порадували. Та їхня гусениця і кекси захопили всіх!
Загалом День народження малечі сподобалось! А мені влетіло в чималу копійку. :crazy:
День народження було у стилі Міні-Маус. Весь декор, солодощі готувала сама з друзями-помічниками. Уявляю, скільки б воно могло коштувати, якщо все замовляти :scare:
Чекаємо фотки від наших фотографів-пізніше виставлю. :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення vikilandi » 30 квітня 2017, 12:41

Ми тиждень назад були в
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Враження неоднозначні. З гарного _ дітям дуже сподобались каресель-пальма. Але вона розрахована на дітей до 5-ти років. Оскільки були першачки, то половину гирь-гойдалом закинули до гори, щоб не було перевантаження. Тож діти чергу займали на пальму. Одна єдина адміністратор діток розгойдувала, а коли їй набридало, то вона просто забороняла навіть сідати туди.
Гарний лабіринт з гіркою і різними перешкодами. На диво, дітворі там дуже сподобалось ганяти. Спокійніші дітки складали величезний конструктор з мяких паралонових блоків. Для маленьких , на 3-5 років там забав немає. Хіба що у неопалювальному вестибюлі машинки-каруселі по платних жетонах. Їжу приносили свою, там лише розігрівали у мікрохвиоьовці. Площа на сайті вказана 300 кв.м...... :hi: це мабуть разом з прохідним холом,комірками, технічним приміщенням і туалетом, реально там не більше 80 кв для гри, все решта - у спільному користуванні з іншими арендаторами. І дуже шокувало мене павутиння на стелі, пил на підвіконні і новорічний декор в кінці квітня :scare:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення TYulia » 07 листопада 2017, 00:13

Починаю планувати ДН синочка. Замовила ігрову кімнату. Хочу поради чим би то пригощати дітей і дорослих? Піцу замовимо, а може ще якісь закуски чи ще щось підкажете? З запрошених лише пару з родини, решта відносно сторонніх людей, вже просто через дітей знайомих. Як то всім догодити.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення nadusha » 07 листопада 2017, 10:43

Якісь перекуски по типу бутербродів, можна м'ясо печене і зробити бургери в булочках чи на зразок шаурми в лавашах. Печиво, фрукти, горішки, сухофрукти. Тепер модні ті кольорові тістечка, іменні розмальовані пряники, але я не є їх прихильником. Можна спекти з слойоного тіста такі маленькі рогалики з начинкою на ваш смак.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення TYulia » 07 листопада 2017, 11:40

Я чесно кажучи, певно більше за дорослих переживаю, чим їх вгощати, бо таки вони певно 90 процентів сидять за столом. А діти піцу вкусили і ганяють.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення vikilandi » 07 листопада 2017, 13:14

Я вже на дитячі дн дорослих не запрошую. Робимо посиденьки з кумами без зайвого дитячого шуму.
я на синові 5 років відправила чоловіка ще з однією мамою (її хлопців було 2-є) до лялькового театру, потім вони пішли у Чікенхат, там у неділю аніматори (причому, якщо є іменинник то йому та його гостям особлива увага, я думаю, то саме з такою метою їх адміністратори і запрошують).
6 років святкували дома на газоні, з аніматорами, піцею для дітей. з дорослих були лише мами зовсім маленьких діток (до 3-х років), так як дн було дома і на вулиці, то гостей було десь до 30-ти дітей. Але погода і майданчик поруч сприяли тому, що вони вбільшості часу просто грали в різні ігри. Цей варіант мені подобається найбільше.
Нещодавно святкували дн у сина куми. то майже весь клас першачків завезли до дитячої кімнати, туди ж замовили аніматорів та піцу. З дорослих були лише мама і тато іменника та я (бо вони запросили ще й мою середущу доньку, їй тоді було 3 роки, то ж я йшла лише заради неї).
Вечір затягувати не потрібно, на все 4-5 годин вистачить. Свято має бути і у мами, без клопоту про малознайомих людей. ІМХО
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення Русік » 07 листопада 2017, 17:51

Ми цього року старшому (10 років) робили ДН незвичайне. Вже, чесно кажучи, йому набридли ігрові кімнати, за останній місяць син був щось на 5 ДН, і всі як "під копірку" - ігрова кімната години на 3-4, часом з аніматорами, часом без.
Ми запросили дітей на пейнтбол. Всі запрошені були +/- одного віку, дівчата теж були. Спорядження і територію надавав пейнтбольний клуб (виїжджали за місто). Після того невеликий пікнік робили. Діти були ду-у-уже задоволені, всі вперше на пейнтболі, отримали масу позитивних вражень. Дітям від 8 років, особливо хлопцям з пропелером у ..., рекомендую!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення vikilandi » 07 листопада 2017, 18:03

Русік а контакти клубу є? чи посилання?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення Mama3 » 07 листопада 2017, 23:33

Мене теж зацікавило таке святкування.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення nadusha » 08 листопада 2017, 12:36

І мене цікавить: контакти, ціна, добирання до місця проведення, форма одягу (розумію, що спортивна, але їх спорядження передбачає повністю закритий одяг чи треба одягати таке, що не шкода?).
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до День народження



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron