Глобальні оголошення!



Організація дитячого День народження

Модератор: Сяна

Організація дитячого День народження

Повідомлення TYulia » 19 листопада 2016, 14:46

Пропоную в цій темі ділитись своїми ідеями і порадами щодо організації дитячих Днів народжень.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення TYulia » 19 листопада 2016, 14:52

В мене ще досвіду з цим нема. Поки що святкували лише в родинному колі вдома. Сестричок-братиків нема, то було переважно без дітей. Цього року хотіла б вже щось організувати з дітками. Хочу від вас порад. Думаю робити в той же день, що ДН, виходить середа на 17:00 в одній з ігрових кімнат. Думаю назбираємо десь 7 дітей. Чим їх пригощати? Чим пригощати батьків (з більшістю з них не дуже близько знайомі)? На 3 години то досить? Про що ще треба подумати?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення flower » 19 листопада 2016, 16:16

TYulia Ми за цю осінь були на 2х днях народженнях у дитячих кімнатах, один раз в Йогурті і один на Миру (забула назву). В Йогурті ми були якраз години, хватило повністю. Для дітей і батьків була замовлена піца (після 1 годинки перебування там, щоб діти награлися трохи), ще були фрукти, соки, вода і торт. Цього хватило всім. В тій другій дит.кімнаті на Дружбі дітям теж була піца, твердий дит. сир, молочні коктелі і сік, кекси і торт. Для батьків був накритий стіл (там є окрема кімната) з різними салатиками, канапешечками, лавашами і корзинками, одним словом хол. закусками, але їх було дуже багато, навіть певно половини не зїли. Але і дорослих було багато, бо то був перший рочок дівчинки, то були бабці з дідами, навіть прадідусь з прабабусею, друзів багато (не у всіх були діти). І замовлено було з 4ї до 22 напевно, бо ми поїхали десь в 21 то йшли перші.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення TYulia » 19 листопада 2016, 16:59

я от теж придумала тільки піцу, фрукти, соки, води, торт. А батькам, можна сказати малознайомим щось спиртне брати?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення vikilandi » 19 листопада 2016, 17:06

TYulia, краще каву) а раптом вони на машині? і до того ж, навіщо дітям постійно демонструвати, що веселощів без градусу в дорослому житті не буває?
Я робила др дома, запрошувала сусідських діток, замовляла аніматорів із Вундеркіндера (Лунтіка і Маквіна), замовляла сервіровку і кульки. Для мам (були тільки мами) - кава, капучіно, різні види чаїв ісоків.
Цього року, чоловік усіх друзів повів у театр на виставу про світлофора, а потім купив усім подарунки - кульки, і в піцерію, там по неділях є аніматори (нам попала свинка пеппа і ще хтось), і якщо там святкувати дн, то вони,звісно, іменниникові приділяють більше уваги, навіть якщо є багато чужих дітей. Далі сіли в таксі і додому. Для мене так було менше клопоту,хіба що квитки завчасно купити і столик замовити)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення TaniaPicaSSo » 19 листопада 2016, 17:27

vikilandi написав: і в піцерію, там по неділях є аніматори (нам попала свинка пеппа і ще хтось),

А в якій то піцерії?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення nelly » 19 листопада 2016, 19:36

Як на мeнe то аніматори зайва трата грошeй хіба діти вжe старші і приблизно однакового віку, або у Вас одна дитина то для нeі всьо, то панятно. З тих дитячих, що я була то літи були різного віку, малі боялися, старших поки половили то трe було йти аніматорам додому, алe то моя особиста думка. Батькам пропонували каву—чай, шампанськe або мартіні, то були лиш мами.оптимально літeй напeвно др 6-7 як більшe то забагато
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення vikilandi » 19 листопада 2016, 22:08

TaniaPicaSSo це було чікен хат біля лялькового театру, аніматори по неділях є ще й у Чікаго на Острозького.
Аніматори, то зовсім не порожня трата грошей. Моєму синові було 4, коли я йому замовила лунтіка. Вражень було на цілий рік. Не перебільшую, він згадував про лунтіка в гостях усім. Мультик про маквіна також любить, але тей герой не так сильно вразив хлопців. Ще я замовляла тоді шоу бульбашок. То навіть не описати скільки було в дитини захвату стояти в бальбушковій колбі. Потім їм робили розфарбовки на лицях, всі стали тими героями,хто чим хотів (спайдермени, киці, тигри...), в кінці всім виготовили і подарували виріб з кульок. Свято вдалося і для малюків, і для мам. Участь в іграх мами також приймали. Єдине про що жалкую, що не найняла професійного фотографа. До речі, дітки були, дійсно, -+ рік різниці.
Цього року на др сина, донці було всього 2 тижні. Тому обійшлися експрес святом в театрі і піцерії.
У вересні син ходив на др друга-сусіда, в них різниця більше 3-хроків, мій син там був наймолодшим. Але сяючі очі від наукових дослідів аніматорів йому додали запалу до експерементів, йому все сподобалось. Хоч наукова банда розрахована наче для школярів, але моєму 5-ти річному дошколярику там було дуже цікаво і пізнавально.
Ігрові кімнати,можливо, буду розглядати, але хіба що для середущої донечки, бо її др в перший день весни. а для сина в кінці травня, то забави на газоні саме те. Є де поганяти і в хаті порядок, а головне не тратишся на дорогу і оренду.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення TYulia » 19 листопада 2016, 22:59

Мій син аніматорів не любить, трохи побоюється, то мені і легше. Замовляти не буду. Були в хлопчика на ДН 4 роки, то він за маму весь час тримався, теж боявся тих фіксіків. Переважно то тих анматорів оцінюють трохи більші діти.
а як кажете, то нічого що планую робити ДН так посередині тижня?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення Mysyk1 » 21 листопада 2016, 15:52

В мене також це актуальна тема , хочемо робити також в кімнаті, але що давати дітям і мамам десь буде 10 дітей і 10 мам. Діліться досвідом. Бо була у дівчинки у піцерії, робили самі піцу і були аніматори, але небуло дітям де бігати. Зараз є і у Подолянах, але трохи дорого у вихідний 120 грн. за дитину і 10 за маму. Але неподобається що багато чужих дітей, хочеться індивідуально.
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Далі

Повернутись до День народження



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість