Глобальні оголошення!



Аніматори

Модератор: Сяна

Re: Аніматори

Повідомлення Мамуся) » 13 грудня 2014, 10:58

taranjka написав:з власного досвіду - а бачила я роботу більше трьох різних аніматорів - різниці між ними майже нема. практично стандартна програма на кожне свято, якщо пощастить, то може якийсь один конкурс відрізняється. ціна теж приблизно однакова.
ну, ще можуть якістю костюмів відрізнятися - десь гірші, десь зношені
але дітям подобається, сміються бігають. а може то в мене вимог забагато

нууу... тут я з вами не погоджуся :nea: я теж бачила багатьох, але різниця між ними є!!! так, буває, що конкурси однакові, але мене цікавить ставлення до моєї дитини і якась привітність чи що... поки зупинилася на Вундеркіндерах :vo:
[color=#40FF00]Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас) Виховуйте себе!!![/color]
Мамуся) Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 13 грудня 2014, 10:48
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Саша, 7р) Настя, 4р)

Re: Аніматори

Повідомлення Мамуся) » 13 грудня 2014, 11:05

Ленка написав:Якщо чесно, то вважаю, що аніматори для дітей старших 4 років. Суджу по старшій і молодшій донці. Мали вундеркіндер аніматорів і коровай і індіго. Зі всіма цікаво якщо діти не бояться. В мене на дні народження у дітей різна вікова категорія друзів. І саме діти після 4 років без проблем граються і чекають на аніматорів, а для менших все залежить в якому насторої проснулись)).

ооооо, так!!!!! настрій в якому проснулися :crazy:
[color=#40FF00]Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас) Виховуйте себе!!![/color]
Мамуся) Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 13 грудня 2014, 10:48
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Саша, 7р) Настя, 4р)

Re: Аніматори

Повідомлення Мамуся) » 13 грудня 2014, 11:11

А взагалі мене цікавить Дід мороз і Снігурка, хто запрошував під Новий рікі чи варто? :хай:
[color=#40FF00]Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас) Виховуйте себе!!![/color]
Мамуся) Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 13 грудня 2014, 10:48
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Саша, 7р) Настя, 4р)

Re: Аніматори

Повідомлення Мамуня » 14 грудня 2014, 00:55

Мамуся)
Тут також можу порекомендувати Вундеркіндер про який писала раніше. У них дуже гарні костюми ( в цьому переконалися бо не раз замовляли і ми, і наші друзі в яких є і дівчатка і хлопчики тож героїв бачили різних). Минулого року до коліжанчиної малої приходив їх Дід Мороз і Снігурка то казали, що дуже гарно було. Але це не програма на годину, а короткий візит. Мала спочатку познайомилася з Снігуркою, а потім кликали Діда. Як вже там гралися не знаю, але пам’ятаю, що дуже сподобалося бо сама їм рекомендувала то потім дзвонила питала як. А взагалі всі такі фірми зараз є в соціальних мережах і викладають фотографії тож можна порівняти,подивитися. На мою думку костюм має величезне значення. Це має бути розкішний костюм бо такі герої приходять до дитини раз, ну максимум 2-3 рази на рік. І згадки про такі візити повинні бути багатими, яскравими. Це ж емоції на все життя. Ви згадайте, як самі зараз пригадуємо, як в дитинстві чекали Миколая або Діда Мороза, якого в кращому разі грала тьотя вихователька з сусідньої групи і один одному навперебій розказуємо як то було, як чекали того дня. А порівняти теперішні можливості!!! Якщо вже замовляти, то такого героя, щоб дитина повірила, що то казковий персонаж, а не перебраний дядько в червоному халаті. Запрошувати таких героїв варто. І діти тішаться і у вас радість, що попри все може влаштувати своїй дитині свято. Ви ще більше будете виглядати того Діда Мороза як ваша дитина. Але потрібно врахувати вік. Якщо то дуже мале дитя то тримайте його на руках, підігруйте бо може злякатися бороди, а вже як сарший як зараз мій малий то звичайно не повірить, ще за бороду потарбає. А от так від 2 до років семи-восьми то супер. Тіште своїх дітей поки вони малі і ще вірять в казку.
Мамуня Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 грудня 2014, 14:46
Дякував (ла): 16 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Хлопчик 10 років

Re: Аніматори

Повідомлення Мамуня » 14 грудня 2014, 00:58

Хоча права попередня мамочка багато залежить в якому настрої проснулася малеча і на яку саме годину замовляти аніматорів.
Мамуня Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 грудня 2014, 14:46
Дякував (ла): 16 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Хлопчик 10 років

Re: Аніматори

Повідомлення Anjuta » 14 грудня 2014, 00:59

Представники Вундеркіндеру ви немаєте замовлень, що так активно реєструєтесь і пишете одне і те саме?
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Аніматори

Повідомлення Lenysa » 14 грудня 2014, 17:50

я от теж замовила вундеруіндер для в них ціна мене влаштувала і там є Софія прекрасна
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Аніматори

Повідомлення TattyMummy » 14 грудня 2014, 22:35

Бачила минулого року роботу "вундеркіндерів" - спочатку вони були Машею та Ведмедем, а потіи переодяглись у Діда Мороза та Снігурку. Мені сподобалось. А особливо Ведмідь - Дід Мороз. Такий привітний, усміхнений з дітьми і так все виглядало щиро, не награно.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Аніматори

Повідомлення Мамуня » 14 грудня 2014, 22:57

Мамуся) Даю зсилку на різних аніматорів
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
,
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
,
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Вибирайте замовляйте і влаштуйт дитині свято.
Мамуня Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 грудня 2014, 14:46
Дякував (ла): 16 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Хлопчик 10 років

Re: Аніматори

Повідомлення Oksanochka » 14 грудня 2014, 23:03

Хтось аніматорів з Клоунів замовляв,поділіться враженнями?
ЗображенняЗображення
Oksanochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 120
З нами з: 03 листопада 2013, 18:56
Звідки: Тернопіль,Cхідний
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик,дівчинка Іринка

Поперед.Далі

Повернутись до День народження



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron