Глобальні оголошення!



Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Модератор: Сяна

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення TattyMummy » 23 грудня 2015, 21:44

Mama3 то в вас взагалі круто :) і дід мороз приходить, і Миколай... ще можна 25 грудня Санта Клауса закликати... а як то дітям зрозуміти тих всіх дідів...
Я більш, ніж впевнена, що при правильній подачі завідуючої всі батьки будуть "за" і ще й пишатись - а от в нас в садочку. Ще б таку завідуючу знайти :)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Кокетка » 23 грудня 2015, 23:29

а я чула ще історію, як ставлять шкарпетку на камін, бо санта клаус летів і в нього копійки впали в комин і попали в шкарпетку) ну от) тому шкарпетками обвішують каміни) чекають на подаруночки)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Mama3 » 23 грудня 2015, 23:37

TattyMummy написав:Mama3 то в вас взагалі круто :) і дід мороз приходить, і Миколай... ще можна 25 грудня Санта Клауса закликати... а як то дітям зрозуміти тих всіх дідів...
Я більш, ніж впевнена, що при правильній подачі завідуючої всі батьки будуть "за" і ще й пишатись - а от в нас в садочку. Ще б таку завідуючу знайти :)



Я теж так думаю, бо оці два свята в малої то таки закруто, два рази костюм шукай, двічі подарунки. А ще нам впоминалися за подарунки персоналу, бо "тож свято". І чому дітям солодкий стіл не зробили. А в нас заплановано було на новорічний ранок. Це свято до Миколая якось так вискочило. Я завідувачці так і сказала, що таке опитування необ'єктивне і пора щось змінювати у тих сценаріях святкувань.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Marichka » 24 грудня 2015, 16:29

В нас в садку сьогодні був ранок,то був Дід Мороз і Снігуронька.І діти шукали того діда,по сценарію.І потім він їм роздавав подарунки.Я ні за,ні проти.Якби хтось виступив і взявся серйозно,як у Франківську,я б радо погодилась і підтримала.
Знаю,в Зборові є садочок,то вони без Діда Мороза роблять.Захід новорічно-різдв"яний.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 грудня 2015, 17:04

Я не маю нічого проти діда Мороза як такого. Я дуже не люблю оцей поділ на наше і не наше, нібито є щось істинно наше, а є щось таке чуже кимось нав"язане. Адже по великому рахунку все колись було кимось запозичене-перепозичене або й нав"язане, але потім прижилось і через покоління вже стало "нашим". Я дуже спокійно ставлюсь до різного роду запозичень, але тільки якщо в нас ще нема цьому аналогів. А от з цими зимовими святами повна каша виходить, по суті один і той самий дід з мішком тільки під різними іменами. Спершу Миколай, потім Дід Мороз. Ще не вистачало на Різдво Санту запровадити. До мене в дитинстві приходив і Миколай, і Дід Мороз - і ше й два рази! На Новий рік і на Старий новий рік!!! Хоч на Старий новий рік подарунки були вже ну дуже символічними і скромними, та все одно, пам"ятаю, навіть в дитинстві мені ті свята і подарунки вже під кінець набридали. Достатньо на сезон одного свята з подарунками, я вважаю. Але в нас, українців, так не вийде певно ніколи. І дитині якось нереально певно пояснити, чому, наприклад, до інших дітей приходить Дід Мороз, а до тебе ні.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення taranjka » 24 грудня 2015, 18:51

чому не реально пояснити? цілком реально, якщо захочеться. а ви такі смішні, поки якийсь Хтось не з`явиться і не проявить ініціативу...
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Кокетка » 24 грудня 2015, 21:53

сьогодні син питав чи писати листа діду Морозу? я кажу ми ж посварилися з росією то їх дід мороз до нас не приїде, а син каже : мама то ми з путіним посварилися а з росією ми дружимо , там же є добрі люди , а якійсь дівчинці з класу вже передав дід мороз цукерки :yes: . я здивувалася дуже, і так думаю що під ялинку таки будуть подарунки) конструктор був Миколаю замовлений то під ялинку таки буде ( нині в карпати привезли невеликі конструктори, то купила ):yes: ну і настільні ігри)
я не позиціоную, що то від діда мороза ( син ще в садіку розкусив що дід мороз то не справжній, бо перевдягається )
просто подарки під ялиночку))
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Natalinda » 25 грудня 2015, 00:27

я тeж думаю що пояснити рeально, алe дeсь так в років в 6 і то нe з пeршого разу.

Мeнe щe Дід Мороз Дідом Морозом, (бо ж таки довго він до дітeй приходив) а от Санта Клаус то таки дужe дратує. Куди нe глянь, він скрізь є, можe навіть більшe ніж Діда Мороза його. В садку в нас був, в школі на вікнах висить, в Тeрнополі тeж морe вікон ним обклeєні... як на мeнe таки забагато ми того нeнашого нeцураємося:( от шукала саморобки — сант і морозів тьма, Миколая — 0
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення taranjka » 25 грудня 2015, 00:50

Та чому, в мене навіть Амалія (4) нормальний приймає, що діда мороза ми не святкуємо. Ну те, що він російський їх взагалі не радує, при тому це їхні висновки, бо ми на діда мороза і не "нахджджали". Хоча нам простіше, ми не в садочку, то не має отого масового нав'язування :pardon:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Natalinda » 25 грудня 2015, 02:03

садок і школа то велика сила(((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron