Глобальні оголошення!



Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Модератор: Сяна

Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення happymami » 25 листопада 2011, 23:59

Ну ішо, хто там проти Діда Мороза? Чому?

А ще мені поясніть про Санта Клауса - в Америці він виконує роль і нашого Діда і Миколая два в одном, чи як?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Natalinda » 26 листопада 2011, 00:09

Я проти Діда Мороза і проти Санта Клауса :flag: Чого? А того шо в кожній країні є якийсь свій герой який приносить подарунки за певних обставин, але чогось думаю шо то лиш в нас таких аж троє :grin:
На Україні подарунками завідує св. Миколай, а Дід Мороз нехай би сидів у своїй країні, ну і тим більше Саньа Клаус.
Дивно як то до нас ше мусульманський Хизир Ільяс не приходить в травні)))

А ось шо каже Вікі про різницю Санти і Мороза

Дед Мороз
Старик
Высокий, худощавый, но сильный
Суровый, величавый, неулыбчивый, но добрый и справедливый
Длинные густые седые и растрёпанные ветром борода и волосы
В старинной русской боярской шапке
В длинном тулупе до пят, традиционно голубого либо серебристого цвета, но красный тоже допускается
Штаны обычно спрятаны под шубой, их редко видят, но льняные штаны и рубашка у Деда Мороза белые, либо украшенные белым орнаментом
Подпоясан широким поясом
Расшитые рукавицы
Без очков
Опирается на длинный серебристый посох
Обут в валенки
Приезжает на санях, в которые запряжена тройка лошадей
Великий Устюг - родина Деда мороза, по одной из версий. В некоторых источниках родиной считается Северный полюс
Как правило, его сопровождает Снегурочка, являющаяся его внучкой, и Снеговик
Входит через дверь и вручает подарки лично в руки — зачастую после того, как его три раза позовут дети; в ином случае — кладёт их тайно под ёлку, либо в сапог в новогоднюю ночь

Санта-Клаус
Мужчина средних лет
Низкий, полноватый
Веселый, жизнерадостный
Зачастую борода коротко подстрижена, а волосы кудрявые
В остроконечном колпаке с помпоном
В коротком полушубке исключительно красного цвета
Короткие красные штаны
Подпоясан ремнём с пряжкой
Тонкие белые перчатки, как у бильярдиста
Зачастую изображен с очками
Возможен посох католического епископа — с загнутым верхом
Обут в валенки
Обут в кожаные сапоги (обычно чёрные)
Путешествует по небу на санях, запряжённых оленями
Родина Санта-Клауса — Лапландия
Как правило, приходит без сопровождения, хотя иногда его могут сопровождать гномы и эльфы
Забирается через трубу и рассовывает подарки по специально приготовленным для него носкам
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 00:26

Ну чого ж до нас троє приходять? Лиш двоє. на Миколая і на Новий рік. Чи ви ще й на різдво Санту кличите? ;-) :grin:
Ну от мені цікаво, коли хто з них приходтить.
Тобто, я так розумію. за кордоном Миколая нема. Є Санта, який дарує на Різдво і типу новий рік одночасно? В чобіток? А 19 грудня у них не свято? Так. Прототип Миколая но на Новий рік
А в нас Миколай. Але на Новий рік також хочеться подарунків. ну як же, я звикла з часів СССРу, шо під ялинкою мають бути подарунки. Бодай мандаринки, але шоб під ялинкою. Ну чиза віршика в мами на роботі на корпоративі ;) Ну бо діти дивляться американські філььми, "Сам вдома навіть", але як пояснити то, шо під нашими ялинками не кладуть пачок під саму стелю? :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 00:27

Я на Миколая дарую багато. А на НР чисто символічно під ялинку якусь дрібничку. Ну або якшо є гроші і дітям шось тре, типу одяг якийсь, чи канцтовари, чи шось таке ж буденне - то теж на НР можу побалувати
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Natalinda » 26 листопада 2011, 00:32

ДО мене дід Мороз не приходив(((
Може того я його й не люблю))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 00:39

Natalinda ого. У вас мабуть релігійна сім'я. Бо ми довго не знали про Миколая :? . Цікаво, то лише в християн є Миколай? Бо шось пригадую, шо в коліжанки, котра євангелистка, доці вродіби Миколай нічого не приносив. Точно. Мені ше було незручно, шо Софія хвалиться всім подарованим перед нею... Тре спитати. Мабуть в них Дід Мороз ходить... Чи вопше тоді ніхто :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Natalinda » 26 листопада 2011, 00:43

happymami та я б не сказала шо надто релігійна, просто скільки себе помню Миколай приходив, а Дід Мороз то хіба на утрінніку в мами на роботі.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення олеся » 26 листопада 2011, 02:19

А в мне були і Дід Мороз і Миколай скільки себе памятаю. А що цікаво проте що Діда Мороза насправді нема я дізналася набагато швидше ніж про те що нема Миколая. Своїм малим лише раз під ялинку клала подарунок. І то випадково купила 2 машинки і якраз Свят вечір на другий день думаю та покладу хай тішаться :clapping2:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення oksana.tesliuk » 26 листопада 2011, 02:24

Natalinda написав:happymami та я б не сказала шо надто релігійна, просто скільки себе помню Миколай приходив, а Дід Мороз то хіба на утрінніку в мами на роботі.

і в мене так само було
а в чоловіка навпаки - лише Дід Мороз
то до наших дітей тепер приходять обоє )))
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Marta » 27 листопада 2011, 02:30

В нас завжди був Миколай, а як були малі- то і Дід Мороз приходив. Люблю їх обох)))
Санта-Клаус, як на мене, то і є Дід Мороз.
Ліза до Миколая, чомусь, рівно дихає, а от з Дідом Морозом зустрічі чекає дуже, так само, як і Нового року. Думаю, щоб їй навпаки, на Миколая щось маленьке під подушку, а на НР вже те, що вона сильно хоче хай Дід Мороз принесе.
Недавно говорили з нею- а де Дід мороз живе, як йому сказати, що вона хоче, чого він так довго не приходить, а що ми подаруємо йому, а що вона йому покаже і розкаже- засипала дитина запитаннями, тепер думаю про виклик Діда Мороза додому..)
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron