Глобальні оголошення!



Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Модератор: Сяна

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Marichka » 02 січня 2015, 12:19

В нас не було Діда Мороза і не було подарунків.Ми про це не говорили і їх ніхто не чекав.Все віддали на Миколая.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення flower » 02 січня 2015, 14:24

В нас був Миколай, Дід Мороз і якби ще хтось був то і той би прийшов) А чому всі так проти того Діда Мороза, по всьому світу ж є і Санта, і Бабо Наттале, Йоулупуккі і т.д. То називайте його не Дідом Морозом, як з Росією асоціюється. Мені всерівно, аби дитині свято влаштувати. Миколай звісно це основне, наше українське, подарунків багато, але і Дід Мороз чи Санта (ми так і так говоримо, бо вчимо англійську) нас не минає. Подарунки звісно скромніші вже на Новий Рік. Цього року це Діснеєвський стаканчик з трубочкою, книжка і пазли. Минулого року була лялька Фішер Прайс, фарби і книжка. Поки дитина ще маленька, вірить у чудеса, то нащо їх у неї забирати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Галина » 02 січня 2015, 16:34

В нас Дід Мороз приніс 2 книжечки (які я не забрала в Оксани до Миколая), одну загублену книжку пазл (Миколай в шафі загубив і через тиждень знайшов :hi: ), свекруха купила конструктори лего, бо Миколай приніс один, а Діанка дуже ще один захотіла.
Наступного року мабуть буду якогось Діда Мороза запрошувати в гості, бо дуже Вероніка чекала, що він прийде і вона буде його пригощати чаєм і тортиком. В неї останнім часом гостинність прокинулася, дуже хоче гостей. Аж образилася, коли почали вкладатися спати, а Мороз так і не прийшов.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Mama3 » 03 січня 2015, 01:19

А в нас чоловік вже другий рік переодягається Дідом Морозом. Дітки співають пісень, розказують віршики, отримують з мішка подарунки. Правда, старший підозрює, що тато. Але поки вірить, що тато затримався на роботі.
А після 1 січня тепер от кожному в новорічну червону шкарпетку кладу кожен день подаруночок, розказала їм, що до Різдва таке буде. То чекають кожного ранку, щоб глянути. Маленькі сюрпризи: книжечка, магнітик, пазли іт.п. Довольні! :ha:
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2015, 10:03

Я таки вирішила що цього року не буде ніяких Дідів Морозів, Юра добре знає що він ходить в Росії, і всім розказує)))) Мол нема чого окупантам до нас ходити)))
Просто подаруємо подарунок і все, а він нам подарує, але скромний, а на Різдво вже все решта отримає, що під подушку на Миколая не вмістилося, він вже знає що треба всім подарунки зробити до 7 січні, добре що Миколай понаносив парерових саморобок, то є що дарувати))))

А скажіть вам в дитинстві Миколай хоч комусь у чобітки клав подарунки?
Зараз читаємо багато історій наших українських письменників і вже не вперше мені чобіток зустрічається. Невже це таки наша давня традиція? Я просто тільки про подушку памятю і все....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Marichka » 23 грудня 2015, 10:10

мені біля подушки,під подушку і в ногах :)
В нас Діда Мороза не буде.А на свята вивчемо коляди і віншування,то бабусі завжди дають подарунки.Та й ми не проти дітям щось запрезентувати.
Завтра в садочку буде ранок,то там Дід Мороз ще буде по сценарію,за подарунки-не знаю.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення TattyMummy » 23 грудня 2015, 12:39

В мене ніколи Діда Мороза не було. І до моїх дітей він ніколи не приходив. От в садочку він є завжди. І правду кажучи у мене є величезне бажання подати ініціативу, щоб усі зимові свята в садочку були з Миколаєм. Чому вони мають бути з Дідом Морозом І Снігурочкою (які ходять в Росії, як каже Наталі Юра)???
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 грудня 2015, 17:25

Natalinda написав:А скажіть вам в дитинстві Миколай хоч комусь у чобітки клав подарунки?
Зараз читаємо багато історій наших українських письменників і вже не вперше мені чобіток зустрічається. Невже це таки наша давня традиція? Я просто тільки про подушку памятю і все....


Знаю це як німецьку традицію. Там всі по традиції виставляють чобіток за двері (а в теперішній час під двері, але в хаті), і Миколай туди кладе дарунки. А от щоб в Україні таке, то вперше чую. А може то українцями від австріяків було свого часу запозичено? Цікаво :confused:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 грудня 2015, 17:29

Natalinda а оце ти Наталю гарну ідею підказала, щоб на Новий рік не було Діда Мороза, а зате всі обмінювались подарунками. Але поки відміняти не будемо, бо дитина вже знає, що такий є, і ходить він на Нови рік. Але може колись згодом відмінимо. А мені просто дуже подобається ідея обмінюватись подарунками, щоб діти змаличку, навіть ще поки вірять в дідів морозів і всіх решта, але вже вчились готувати всім подарунки. Це дуже гарно, коли всі всім щось готують. В західних країнах вони роблять це на Різдво, але ше плюс подарунки від Санти, то якось дуже багато всього получається, як на мене. Краще виділити під це окреме свято.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Mama3 » 23 грудня 2015, 20:16

TattyMummy написав:В мене ніколи Діда Мороза не було. І до моїх дітей він ніколи не приходив. От в садочку він є завжди. І правду кажучи у мене є величезне бажання подати ініціативу, щоб усі зимові свята в садочку були з Миколаєм. Чому вони мають бути з Дідом Морозом І Снігурочкою (які ходять в Росії, як каже Наталі Юра)???


Пробувала я подати у садку таку ідею. Навіть скинула завідувачці лінк на статтю, що в Івано-Франківську відмовляються від образу діда Мороза на новорічні ранки, акцентуючи на Святому Миколаєві. А вона мені у відповідь "А ми запитаємо у батьків. І зробимо так, як того хоче більшість. Я поважаю Вашу думку, але прислухаюсь до більшості:)"
Потім відзвітувала, що "Результат анкетування батьків нашого садка: 5 проти Діда Мороза.
Більшість хоче, щоб цей персонаж прийшов до дітей на свято."

Хоча в анкетуванні не вказали причину такого опитування, що, мовляв, є така ідея, щоб вернутися до давніх українських традицій, щоб підтримати своє, що в європейських країнах є свій Святий. А питання були просто сформульовані: Чи хочете, щоб вітав дід Мороз і Снігуронька, чи підтримуєте цю традицію, чи хочете щось змінити.

Так що в садках це важко змінити. У малої цього року було свято до Микоаля, а тепер ще буде святковий новорічний ранок, от не розумію, навіщо два свята.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей