Глобальні оголошення!



Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Модератор: Сяна

Re: Миколай, Дід Мороз.. Всі несуть подарунки?

Повідомлення LaScala » 24 грудня 2013, 19:21

В нас ходить Св. Миколай і Дід Мороз (але як у всіх він трошки бідніший), і на свят вечір я завжди отримувала подарунки так як це мій день ангела, а тепер і синочок коло мене, йому дарувати і дивитись на його емоції це навіть приємніше, чим самій отримувати. :love:
LaScala Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 вересня 2011, 20:45
Звідки: Файне місто
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 95 раз.
Подякували: 81 раз.
Діти: Синусик-котусик

Re: Миколай, Дід Мороз. Всі несуть подарунки?

Повідомлення олята » 25 грудня 2013, 00:22

В нас приходить тільки Миколай. Він святий, живе на небі біля Бога і дивиться на діток. А дедушка мороз, то дятько якого придумали і перевдягають для діток у садок на свято, щоб їм було весело. Так ми пояснили нашому Мико. І він радий, що є Миколай.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Миколай, Дід Мороз. Всі несуть подарунки?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 25 грудня 2013, 01:52

У моєму ранньому дитинстві Дід Мороз був більш щедрий, аніж Миколай. Миколай був дуже символічним - мандаринки й цукерки, а Дід Мороз приносив основний подарунок. А потім якось з роками помінялось - Миколай став дуже щедрим, а Дід Мороз скромнішим. А ще до нас старий Дід Мороз приходив, той що на Старий новий рік. Але той вже був ну дуже символічним - міг принести, наприклад, шоколадку.
А ще на Різдво до нас приходив Різдвяний зайчик. Він ховав подарунки по цілій хаті, а під ялинкою залишав карту, де їх шукати. Вже пізніше мама прояснила історію цієї вигадки - сказала, що це їй розповіли одні знайомі, в яких є знайомі в Німеччині, що, мовляв, це у німців є така традиція з Різдвяним зайцем. Ще пізніше, коли я виросла, а ще й побувала у Німеччині, до мене раптом дійшло, що у німців немає ніякого Різдвяного зайця. На Різдво до них ходить Санта-Клаус, ще є теж Миколай, а от заєць є, але пасхальний. І це він ховає подарунки по хаті або на подвір"ї. Я потім мамі все це пояснила, вона доказувала, що вона нічого не наплутала, що їй це переповідали саме як різдвяну традицію. Значить, хтось інший все ж усе наплутав.
Але хоча нам в дитинстві дуже подобалась традиція із Різдвяним зайцем, я думаю, що у моїй сім"ї його все ж не буде, а хай буде той самий Пасхальний кролик. Бо зимою й так дуже багато тих свят з подарунками, то воно вже не так цікаво, а от на Пасху дітям кролик з захованими подарунками був би в самий раз.
Ну і традиційно для багатьох, Миколай у нас багатший, Дід Мороз бідніший, ну а Старого Діда Мороза в нас вже таки не буде, просто Старий новий рік то для мене не свято взагалі.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Миколай, Дід Мороз. Всі несуть подарунки?

Повідомлення Галина » 25 грудня 2013, 08:52

В моєму дитинстві був тільки Миколай. Дід Мороз почав приходити до Діанки вже як їй було 3 роки, і то свекруха ввела ту традицію. Але Дід Мороз приносить книжку, якусь невеличку іграшку або щось з одягу. Суто символічно, щоб продовжити дитині радість.
Про Різдво я вже не одноразово задумувалася, але хто приносить в цей день подарунки? Як ви це пояснюєте діткам? Бо я от не знаю як пояснювати. :confused:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Миколай, Дід Мороз. Всі несуть подарунки?

Повідомлення Natalinda » 25 грудня 2013, 08:58

Галина ну звісно що батьки. Думаю це чудова нагода вчити дитину теж робити подарунки, без обману і придумувань. Памятаю що я в дитинстві повзла вночі до ліжка батьків і клала їм цукерки на Миколая, бо шкода мені було що Миколай до них не приходить, але то було лиш раз, бо потім я взнала що Миколая нема, а тупо заходила в кімнату у клала подарунок на стіл, а на Різдво думаю як постаратися - то можна зробити це загадкою для всіх. Оці подарунки один одному дуже мені до душі. ми як їдемо на свята до моєї бабусі то з року в рік подарунки веземо, не шось незнати яке, та все ж. Скатертину, спортивні штани, шкарпетки, солодощі, ну щось завжди купуємо, до чоловікових батьків як їдемо, то я теж бодай шкарпетки але обовязково купую, свекрусі в тому плані більше пощастило, бо їй різноманітніші подарунки перепадають))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай, Дід Мороз. Всі несуть подарунки?

Повідомлення Marichka » 25 грудня 2013, 09:42

Я є трохи проти Діда Мороза,це мені нагадує радянські атеїстичні часи,коли хотіли ним замінити Миколая.Хоч не проти подарунків чи сюрпризів.До нас не приходив Дід Мороз.Але не є проти подарунків.Знаю,в багатьох регіонах є звичай дарувати подарунки на святий вечір,в нас в селі,де ми зараз живем називають "На колач".Тут діти купляють батькам подуранук і також хресним батькам.
Як буде в нашій сім"ї ще не знаю,дитинка ще була маленька.Але мультфільми вже давно на неї впливають.Цього року на Миколая хотіла такий "справжній" подарунок-це означало,що все мало бути у пачці обмотаній подарунковим папером і з бантиком.Ми так і зробили:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Natalinda » 02 січня 2015, 03:17

От до нас і не прийшов Дід Мороз.... Я просто забула/заснула))))
Тепер не забути на Різдво покласти приготовані подарунки.

В синка був ранок новорічний, точніше не новорічний навіть, а таки різдвяний. І от в один прекрасний день, коли я мотивувала його йти в садок словами "Скоро свято буде і дід мороз принесе подарунки", він мені сказав що Дід Мороз в Росії живе :nea: :ha: Питаю звідки знаєш. "Ти мені казала ::Р: " Ось воно виявляється що))))) я й не памятаю що казала таке. Дід Мороз на свято таки не прийшов) бо як я писала вище було більше різдвяне дійство, ніж новий рік.
Тому на Різдво будуть поарунки від мами з татом)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення гра з вогнем » 02 січня 2015, 03:22

Наталю, ти чого не спиш?

Мому Санта нічого не приносив, але ми йому сказали що Санта прийде на Новий рік - буде дід мороз
Приніс йому Дід Мороз-Санта Клаус ельфа. Він сам його просив і листа писав
А виявилося, що він хотів справжнього ельфа, а не іграшкового :crazy: Трохи понюняв
Але потім вже радів і носився з своїм ельфом)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення Natalinda » 02 січня 2015, 03:38

гра з вогнем написав:Наталю, ти чого не спиш?

бо сова :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус...

Повідомлення ІРЦЯ » 02 січня 2015, 09:58

В нашому садку на утрініку теж не було Діда Мороза. Подарунки роздавала фея

Хоча як йшли додому то малий сказав, що йому подарунок дала тьотя :ha:
А вдома під ялинкою подарунок лишив йому Миколай.
От так мій Діма сам розтавив всі крапки над "і" :ha:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Поперед.Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей