найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

А до вас ще приходить Миколай?

02 грудня 2012, 20:58

Ото дівчата в балачках розбалакалися))))

То хто там чемний, до кого Миколай приходить???
Я от думаю що певне вартує щоб цьогороку і до нас з чоловіком прийшов Миколай, бо ж дитина вже знає шо то під подушку заглядати треба)))
Бо вже пару років без Миколая

Re: А до вас ще приходить Миколай?

02 грудня 2012, 21:00

угу, ти заслужила)
я хочу тоже як в дитинсві сюрпризу) але мій чоловік про це не здогадується.

Re: А до вас ще приходить Миколай?

02 грудня 2012, 21:05

До мене завжди ходить Миколай - то певно я така сильно чемна :=): До чоловіка обовязково приходить Миколай також. Я вважаю що потрібно лишати хоч такий елемент дитинства в своєму житті. Такі свята роблять нас щасливішими. :love: А сюрприз для мене не головне - головне це увага.

Re: А до вас ще приходить Миколай?

02 грудня 2012, 21:05

ну моє заслужила полягає в тому що тре піти і купити собі))) і чоловіку тоже))) і під подушку засунути)))
Але цього року не спатимемо разом, бо має мені допомогти ялинку поставити, щоб синок зранку був здивований)))

Re: А до вас ще приходить Миколай?

02 грудня 2012, 21:07

Dribchuk написав:сюрприз для мене не головне - головне це увага.

а я от хочу саме сюрпризу. не хочу знати наперед шо там є і тим більше сама собі купляти.

Re: А до вас ще приходить Миколай?

02 грудня 2012, 21:09

flower і я сюрпризу хочу.....але як подумаю шо то може бути і шо то може бути далеко не таке як я хочу...)))) то вже не так сильно і хочу))))
жартую звісно)
Вот чекай по пошті на сюрприз)))

Re: А до вас ще приходить Миколай?

02 грудня 2012, 21:09

До мене приходить, як правило приносить щось з листа написаного Миколаю. У нас вся сім"я такі пише :wink:

Re: А до вас ще приходить Миколай?

02 грудня 2012, 21:11

mari гарна ідея, в мене все руки не доходять :sad:

Re: А до вас ще приходить Миколай?

02 грудня 2012, 21:13

Natalinda написав:Вот чекай по пошті на сюрприз)))

чекаю))))
mari написав:До мене приходить, як правило приносить щось з листа написаного Миколаю. У нас вся сім"я такі пише

ух ти, яка класна традиція! молодці! А Анна Марія ще хоче писати листи ( вірить?)

Re: А до вас ще приходить Миколай?

02 грудня 2012, 21:22

mari справді гарно!!!!
Хм.... тре срочно вчити дитину писати, бо по іншому навряд чи траз\диція започаткується...
Відповісти