найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

25 січня 2013, 14:12

Ми свою розібрали 21 січня

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

25 січня 2013, 14:38

Розібрали, ще як минулого тижня...ху.....не мала сили вже...в нас це не ялинка була, а не знаю, що :cry: Марічка всі іграшки зривала, ми поперечіплювали їх вище, то якась пародія була...то я тільки тішуся)

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

25 січня 2013, 19:17

гра з вогнем написав:ми 7 чи 8 розібрали. бо у нас жива була. то почала осипатися

не смотря на то, что у Нас была живая, она не осыпалась, убрали елку в 20-х числах

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

25 січня 2013, 19:21

В нас теж зовсім не осипалась. Була майже така, як і в день, коли поставили.

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

25 січня 2013, 23:49

а в нас ялинка стоятиме ще до Стрітення!!!

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

26 січня 2013, 18:30

В нас ялинка ще стоїть, чоловік хоче до Стрітення тримати, а я б і вже розбирала, але ліньки. То хай стоїть до Стрітення :hi:

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

27 січня 2013, 00:33

В нас ще стоїть двері в підвал примерзли, а коробки з іграшок там, якщо морози не зменшаться, то боюсь до весни стоятиме... :hi:

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

12 січня 2015, 00:11

Сьогодні розібрали і викинули ялинку. Ще так рано не забирали ніколи. Так шкода було, але так сипалась страшно, що деякі гілки вже просто голі були. Таке було жалюгідне видовище. Пальцем торкнеш - і знов якась гілка вся осипеться. А сама ялинка така гарна була - висока до стелі, рівненька з усіх боків, ніде не перекошена, густа, ну просто краля, як з картинки. Такі нам не кожен рік попадаються. Але таке от западло з нею вийшло :sad:

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

12 січня 2015, 00:57

У нас ще стоїть,але щось теж потрохи осипається. Шкода, бо в старшого малого 15 - ДН, а в найменшого - 23. Хотілося би біля ялинки посвяткувати. Певно, треба розоритися на штучну а для запаху вішати гілочки.

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

12 січня 2015, 11:23

TaniaPicaSSo, Mama3
Дівчата, а це у вас сосни чи саме ялинки?
Відповісти