Глобальні оголошення!



Про колядників

Модератор: Сяна

Re: Про колядників

Повідомлення олеся » 16 січня 2012, 12:53

Під Львовом (1км до Львова).
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Про колядників

Повідомлення flower » 16 січня 2012, 15:34

taranjka написав:доречі, після колядників священники ходять святять. минулого року пару приходило :? я думала що в церкві пишуть свої адреси і священники туди приходять. а з останнім який прийшов (13 лютого!!!) навіть нєполадочка вийшла - взагалі думаю шо то не священник був. а як знати? документи питати, чи шо?


в нас на Водохреща і після нього ходять. Минулого року ніхто не прийшов :(
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Про колядників

Повідомлення irinka » 19 січня 2012, 16:56

А до когось приходили цього року дівчатка щедрувати? До нас кожного року приходили, а вчора не було :? Може це батьки бояться відпускати свою малечу ввечері на вулицю :?:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Про колядників

Повідомлення олеся » 19 січня 2012, 17:30

В нас лише сьогодні щедрують, було вже трохи... Ще з церкви мають бути... Може і священник з водицею... :ангел2:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Про колядників

Повідомлення taranjka » 19 січня 2012, 17:45

flower написав:
taranjka написав:доречі, після колядників священники ходять святять. минулого року пару приходило :? я думала що в церкві пишуть свої адреси і священники туди приходять. а з останнім який прийшов (13 лютого!!!) навіть нєполадочка вийшла - взагалі думаю шо то не священник був. а як знати? документи питати, чи шо?


в нас на Водохреща і після нього ходять. Минулого року ніхто не прийшов :(


мені священник (той шо приходив 13 лютого) сказав шо вони можуть до Пасхи ходити святи :?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про колядників

Повідомлення олеся » 19 січня 2012, 17:50

taranjka написав:мені священник (той шо приходив 13 лютого) сказав шо вони можуть до Пасхи ходити святи :?

А наш каже що лише до Стрітення 15лютого, бо то різдвяний час...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Про колядників

Повідомлення olgakr » 19 січня 2012, 21:16

Ми на Різдво до батьків їздили на рівенщину, то там приходило багато колядників, посівників та щедрівників, аж гроші вже закінчувалися. Співали в більшості випадків гарно, чим створювали святковий настрій. А одні прийшли великим гуртом - чоловік 15 , усі в костюмах , з зіркою і ставили цілу виставу :clapping2: ,а інші колядували з музичним супроводом.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Про колядників

Повідомлення Alisa » 19 січня 2012, 21:21

Дивилась новини. Двоє сівачів бабцю вбили.
Більше я нікому не відкриваю.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Про колядників

Повідомлення гра з вогнем » 19 січня 2012, 21:27

:scare: :scare: :scare:
як після такого вірити в добро :cry:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Про колядників

Повідомлення happymami » 19 січня 2012, 21:48

taranjka написав:а з останнім який прийшов (13 лютого!!!) навіть нєполадочка вийшла - взагалі думаю шо то не священник був. а як знати? документи питати, чи шо?

ну в нас в церкві наголошують, шоб дочекатися своїх священиків. Тобто іншим можеш відмовляти, якшо їх не знаєш. Але якшо ти й своїх не знаєш (ну бо не всі ж люди знають священиків навколишніх церков), то можеш відкривати лише якомусь одному і вже більше не відкривати. ну тобто - хату раз посвятили (не має значення якої конфесії чи церкви священик), та й хватить з тебе ;) . Я знаю, що колядники, котрі колядують від імені церкви мають папір з собою. А от священики котрі кроплять, навряд чи мають папір. Вони типу розраховують на те, що свої парафіяни їх знають в лице. Думаю, убезпечитися в даному випадку можна лише, або знаючи бодай з вигляду навколишніх священиків або не пускаючи нікого чужого в хату.
В нас в церкві також кажуть записуватися. Але вже якшо йдуть до мене святити, то й до сусідів також заходять.
Думаю, можна таких от незваних ряжаних "священиків" вибивати з колії словами, що ви не записувалися в церкві. Або питати з якої церкви він і казати - я чекаю зі своєї церкви. Тай по всьому. Якшо ти не записувалася в церкві на свячення - знач тре тобі то свячення, як зайцю стопсигнал. Ну то можна взагалі не відкривати. Бо колядники ше колядниками. А от про тих, шо святять вже не раз в новинах казали. Піде священик кропити з власницею в одну кімнату, а дяк тим часом чистить биренько іншу кімнату. Для злочинців то ж зараз "жнива"
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

cron