Глобальні оголошення!



Про колядників

Модератор: Сяна

Re: Про колядників

Повідомлення happymami » 19 січня 2012, 21:53

taranjka написав:мені священник (той шо приходив 13 лютого) сказав шо вони можуть до Пасхи ходити святи

цікаво. Шось і сама не знаю, доки то святять. Та по великому рахунку - хоч цілий рік можуть ходити ;-) . Тре в форумного отця спитати ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Про колядників

Повідомлення Yummy mummy » 20 січня 2012, 12:42

Alisa написав:Дивилась новини. Двоє сівачів бабцю вбили.
Більше я нікому не відкриваю.

:scare:
Дійсно страшно, а я одним оком по новинах бачила що одного хлопчика - колядника чи то посівальщика, побив якийсь чоловік, мол не має що по хатах швендяти і гроші випрошувати, в хлопця стус мозгу і лежить в лікарні......Жах......
Страшно і в хату і по хатах пускати.....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Про колядників

Повідомлення Yummy mummy » 20 січня 2012, 12:46

В нас цього року майже ніхто не ходив, хтось стукав в двері але ми тоді якраз спали, то й не пустили (а може той не колядники були :? ) ......
А вчьора приходили щедрувальники - хлопчик років 9 і дівчина років 6-7.....Прощедрували взагалі ніяк, щось собі під ніс пробубоніли, а ще й насторожили мене, так очима по квартирі бігали, хлопчина то аж чуть в кімнату не зайшов і все по сторонам заглядав, а дівчинка також чуть в шафу купе не залізла...
Я себе аж не зручно почувала і зловила себе на думці що мені це не приємно......Може я перебільшую, це ж діти, але такого я ще не зустрічала....A після того як надивишся -наслухаєшся за тих діток які вони можуть бути і взагалі на що здатні, то всяке в голову лізе...
Чесно шкодую що відкрила, якісь неприємні відчуття від тих щедрувальників.....
Більше якщо чоловіка не має дома - не буду нікого пускати, мало лі хто і чього прийшов.....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Про колядників

Повідомлення олеся » 20 січня 2012, 15:20

А в нас щедруть дівчата... Було досить багато... настрій після себе залишили класний, святковий. На церкву щедрувати прийшли досить пізно аж в 21.30, бо в попередні роки приходили в 17-18год.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Про колядників

Повідомлення irinka » 20 січня 2012, 15:31

А до нас цього року щедрувати навіть ніхто не приходив :(
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Про колядників

Повідомлення олеся » 20 січня 2012, 15:39

Тільки що був священник :ангел2:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Про колядників

Повідомлення nelly » 07 січня 2013, 23:56

в нас були вчора дві дівчинки, проспівали колядку по черзі по стовпчику, потім щей гарного віршика розказали, я в такі моменти хочу плакати, якась чуствітєльна стала після родів. Потім чую під дверима поки до сусідів дзвонили коляду почали ділити, довго обговорювали то питання :crazy: , але мали час бо сусіди так і не відкрили. сьо один хлопака, досить в дзвінок дзвонив пару раз ( а в нас такий дзвін що мертвого збудить) то потім в двері тарабанив чуть не виніс їх :ha: , короче вілкрила і кажу тихо-тихо бо дитини спить ( в обід приходив), то він шопотом співав, трохи смішно було. А взагалі відкриваю всім колядникам, така я.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Про колядників

Повідомлення TanenRom » 08 січня 2013, 00:21

а в нас тільки сьогодні один хлопчик приходив і більше нікого не було.

а дитина так хотіла на колядників подивитись :sad:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Про колядників

Повідомлення Marichka » 09 січня 2013, 11:51

Ми на даний час живемо в селі,то до нас перед Новим Роком приходив ансамбль від школи з вчителем музики і ще одним вчителем.То так гарно колядували,віншували,засівали-дух перехоплювало!Високий рівень підготовки,вчитель грав на акардеоні.Для нас було несподіванкою.Хоч минулі роки приходили.Ми дали цукерки на всіх.Ще вони ходили по вчителях,на пошту,в ФАБ,в сільську раду...Шкода,що не зняли на відео.
Пізніше,напевно 31.12 чи 1.01 подібне дійсво було від Будинку Культури.Приходив Дід Мороз,Снігурка,Новий Рік засівав.Теж побажання,віншування,пісні.Гарно підготували.
А колядники вчора були,від церкви,дорослі.Гарно заколядували,завіншували.Ми запросили за стіл.Сіли,символічно випили кисілю з тортом,їсти вже ніхто не хотів,бо в "кожного свята".Ми дали 100грн як пожертву.
А в обід був вертеп.Дитина трохи злякалась.Більше не буду її брати в ту кімнату,де виступають.Пам"ятаю сама боялась десь до 7 кл.Теж дали 100 грн.
А діти в нас колядувати не ходять,лиш прийдуть сіяти:і хлопці,і дівчатка і потім щедрувати
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Про колядників

Повідомлення Lesya » 09 січня 2013, 12:04

В нас 7-го напевно 4 приходило - не пустила, бо малі спали. а після 17 год - ніхто. Хоч плач. Зате вчора 4 рази протягом години в хаті Нова радість лунала. :ha: :(): На перших діток малий сварився, бо заважали мультик дивитися. А потім сам пробував колядувати. :():

І мені цікаво - чому всі співають тільки Нову радість, є ж стільки інших гарних колядок!
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Поперед.Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron