Глобальні оголошення!



Про колядників

Модератор: Сяна

Про колядників

Повідомлення happymami » 08 січня 2012, 01:16

Ну і шо? Були у вас цьогоріч коляднички? Яку коляду ви давали? З чим пов'язуєте зменшення/збільшення кількості колядників???

В нас цьогоріч колядував аж ОДИН колядник :shock: . Знала би - то би всю дрєбєдєнь, яку відклала на коляду віддала йому. А то ми шось дали чисто символічно з переляку, бо й не поняли, шо то ж тре наготувати гроші на колядників. І шо мали на тумбочці в коридорі, то й віддали - діти по гривіні і я гривню. А таки варто уло дати більше, бо хлопча виразно і довго колядувало а потім ще й віншувало так голосно :-|
І всьо, більше ніхто не ходив :istereka: . А я так хотіла дітям ще показати колядників :evil: . Всі наші з двору хлопчиська мабуть по селах, поки канікули. А чужі не заходять - домофон стоїть, та й не дуже тепер діти ходять по чужих. Небезпечно мабуть чи шо :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Про колядників

Повідомлення TanenRom » 08 січня 2012, 01:21

у нас вчора були також аж одні колядники - 2 дівчинки, колядували не знати що, якась стара колядка на новий лад, правда гарно повіншували - то дала 5 гривень, бо більше нічого дрібного не мала, просто не очікувала, що хтось прийде.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Про колядників

Повідомлення taranjka » 08 січня 2012, 01:30

а я не пустила, приходили аж два рази - перший раз попали на обідній сон, а другий раз вже десь ввчері, але мужа не було, я годувала малечу і навіть не знаю чи були десь гроші (та й хлопчиг то був не маленький, років 16) :?
згадалось як кілька років тому десь в 6 мене сівачі розбудили, а я встати встала, а проснутис не встигла, добре хоч куртку подумала на себе накинути і одразу двері відкрила.... не поняла що дитина робить, хлопча засіяло, а дивлюсь як барань на нові ворота і думаю чо він стоїть ше :? якось додумалася, ше дати гроші, 20 получив, бо менших в кишені не було :) зато потім зі мною постійно вітався :lol:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про колядників

Повідомлення pan_kotskyy » 08 січня 2012, 01:40

і до нас, вірніше до свекрухи (а ми в той час були там) тільки одні колядники зайшли, і то не з нашої вулиці, чужі. І як колядували то ледве не ржали, я не бачила, але чула, а потім питала чого ж вони такі несерйозні. А виявляється, що малий якось на них дуже смішно і сурйозно дивився, і потім розказував, що "хлопці співали..." Ну то простітельно, бо знаю що малий так може - зосередитись і наблюдати... зі сторони дійсно смішно.
А взагалі, в селі коляди більш популярні, по-перше, всі всіх знають і не бояться ходити-малих дітей пускати по хатах колядувати.
По-друге, традиції в селі на вищому рівні, в нас в селі в хату і дідуха заносили і на підлогу сіно стелили, і ложки хутко після вечері збирали, і часник мав стояти в куті столу обов'язково, якби не село, я б тих традицій певно і не знала...

Вот я не думаю, що б одобряла ходіння малого по чужих хатах в місті колядувати... по сусідах-родичах-знайомих будь-ласка.
І якби сама була вдома, то теж би колядників не пускала, мало лі хто ходить... тільки знайомих
Ще от якраз першому коляднику і "своїм" дітям традиційно краща винагорода.
А минулого року ходив сусідський хлопець засівати кажись. То два слова зліпив до купи і чекає... і ми чекаєм коли ж то він почне ...і так мовчали, поки не спитали чи то вже все, ага, каже. Ну і хоч знайомий-сусід, то все одно багато не дала, бо так виглядало, що він якраз зайшов відмітитись по-сусідськи... але отримав менше як чужий.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Про колядників

Повідомлення олеся » 08 січня 2012, 01:55

А до нас дуже багато колядників ходили, в принципі як і кожного року. В мене були гості з Києва, то вони були шоковані тим наскільки гарно в нас всі колядували, були і мужчини з церкви, і дівчата з організації УМХ, і племінники, і похресники, і сусіди і навіть просто не знайомі дітки... А гроші давали кожному по-різному.... А щоб таке як вище писали, про сміх, або малозрозумілі слова, то хіба що було два хлопці років 12-ти....
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Про колядників

Повідомлення Alisa » 08 січня 2012, 02:51

Сьогодні цілий день в домофон дзвонять. Відключили звук і нікого не пустили.
Ось так.

Минулого року не колядники були - халтура.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Про колядників

Повідомлення Перлинка » 08 січня 2012, 03:01

ми колись як ходили колядувати казали москалі і комуняки на тих хто не пускав ,цікаво як тепер кажуть :grin: ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Про колядників

Повідомлення Alisa » 08 січня 2012, 09:31

Перлинка написав:ми колись як ходили колядувати казали москалі і комуняки на тих хто не пускав ,цікаво як тепер кажуть :grin: ?



Я не комуняка :lol: :lol: :lol:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Про колядників

Повідомлення svetla » 08 січня 2012, 10:43

До нас на Свят вечір приходили спочаткі дівчатка чужі, потім хлопчики сусідів. Гарно колядували. Мала слухала їх з відкритим ротом. Потім ще ходила і повторювала як вони співали. Шось я не додумалась малу навчити якоїсь колядки. Вчора також якісь хлопчики заходили,але не дуже старалисьПо скільки давали дітлахам не знаю,то чоловіка тато тим керує(на правах господаря). :ангел2:
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Про колядників

Повідомлення loljka » 08 січня 2012, 12:13

в нас двоє було хлопчаків, клас 6-7. ми завжди пускаємо і прикро,що цьогоріч дуже мало їх - колядників. а от сусіди наші не пускають ніколи (вже протягом 5 років спостерігаю)
це кожного особисте діло ;-)
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей