найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Новорічний настрій

02 січня 2012, 18:53

І в мене новорічний настрій - святковий :гуд: .

Re: Новорічний настрій

03 січня 2012, 02:58

Ай, та ну вас :) Або то я пост Нимидорки не поняла, або шо :?
Ну в мене не те шо настою нема взагалі чи якийсь він поганий, кльовий настрій, але хочеться снігу, хочеться зими, хочеться море вогників!!!!!!!!!!!!!!!!!
До речі за моїми спостереженнями наьагато меньше цьогоріч ніж минулоріч бачу прикрашених вікон, подвірь....ходили вечером до ялинки то де не де світяться вогники((((( а в мене до півночі!!!!!!!!! І ялинки 2 : штучна і жива маленька, і подарунки для Юрчика і його радість і мазюканя фарбами але то просто радість, щоденна, чи як то сказати, але от не новорічна чогось....

Re: Новорічний настрій

03 січня 2012, 03:00

NatalindaВсе ти правильно поняла. Просто у мене його капець як нема. От і вирішила спитатися, може ще в кого нема? може то в природі? магнітні бурі, кінець світу хз... А то , виявляється, мої особисті прибабахи. Так що доведеться завтра вставати і робити собі новорічний настрій.

Re: Новорічний настрій

03 січня 2012, 03:06

Nymydora мен інині знаєш як Юрчик сніг зробив))))
Я там в темі про подушки писала шо одну розпорола і набиваю нею іграшки з фетру, так от оті кульки якими була набита та подушка нині були по всій хаті))))))))))))
Так шо йди лягай спати а завтра з сімєю до ялинки в місто!!!!!!!!!!!!!!!!!
До речі мое нам форумівку яку біля ялинки організувати, ну чи плейгрупу :flag:

Re: Новорічний настрій

03 січня 2012, 03:10

Natalinda написав:Так шо йди лягай спати а завтра з сімєю до ялинки в місто!!!!!!!!!!!!!!!!!

ага, шоб часом. мою сім'ю фіг де витягнеш. он, дорогу родину третій день об'їжджаємо, ніяк не об'їдемо - то в мене не все слава Богу, то декому важко одну частину зсунути з місця.
Якийсь депресняк повний.

Re: Новорічний настрій

03 січня 2012, 03:13

Nymydora нє надо пічалітся, вся жізнь впєрєді :flag: Вирізай сніжинки чи малюй по вікнах, і нехай весь світ зачекає :Шампанське:

Re: Новорічний настрій

03 січня 2012, 10:21

Настрій,звичайно не такий як в дитинстві. А шо ви хотіли? Старіємо, пріорітети інші.
Настрій більш-менш новорічний з'явився 30-го,коли приперли в квартиру ялинку. :NR: Оленка пищала,хлопала в долоньки, бігала по квартирі .... Ялинка (сосна точніше) велика.Ще такої у нас не було. Прикрашали, дощик замотували, іграшки по-під диваном ловили. :гуд: Оленка сказала,що у нас вже свято.
31-го якось вдалось майже все заплановане зробити до обіднього сну. Гарненько поспала з дитиною. От і відпочивша раділа радості своєї малечі. Бо, справді, дитячий сміх і задоволення піднімають будь-який настрій. ;-)
Як "бамкав телевізор" (то Оленка так всім каже),доня стрибала,плескала і кричала " ура, Новий рік!"Далі споглядання салютів на даху десятиповерхівки :гуд: :гуд: :гуд: Потім під ялиночкою Олнека знайшла подаруночки :подарунки: Радість невимовна, здивування... Дивлячись на дитину настрій Є. Той настрій, звичайно, пропадає час від часу,але дякуючи доні піднімається,а шо зробиш.
Якось не дуже зараз радують ті новорічні концерти. Проїлось вже чи шо :( "Іронія долі" вже якось піднадоїла...
От сьогодні йдемо в гості ,а там ще двоє малят,то настрій ого-го який стане ;-)

Re: Новорічний настрій

03 січня 2012, 10:36

не скажу, що у мене депресняк такий як у Nymydora, але буває, бо на вулиці зовсім не зима, а якась весна.
раз, або два рази на тиждень я обов"язково їду в магазин, малу залишаю з чоловіком, і коли повертаюсь ...то бачу.... - хатинку Діда Мороза. ось олені його стоять, а тут вогники миготять, і з труби дим іде - напевне Дід Мороз щось готує, місяць з зірочками освічують дорогу, і так на душі стає тепло, а настрій підіймається на 1000%.
ну ось цей будиночок Діда Мороза:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Re: Новорічний настрій

03 січня 2012, 11:53

В мене теж не дуже новорічний, 31 грудня і 1 січня настрій ще був трохи новорічний а тепер- звичайний. От на 14.00 іду на роботу. Свята в мене вже до 6 січня закінчились.
Цього року навіть не те що прикрас на вулиці, навіть феєрверків над озером було набагато менше чомусь. Економлять. Тільки от на настрої немає що економити. :istereka:
Вчора кажу чоловікові скучно мені, та й донька всю бабці хату поперевертала від нудності. Ну не має в нас куди піти ні самій ні з дітьми. Не хочу в гості, не хочу пити, їсти, хочу чогось нового, чарівного чи то що.
Вибрали вчора банально- пішли дивитись Шерлока Холмса на 21.20. Дуже класний фільм.А людей маса в Подолянах- теж не мають де піти. Не Америка тут і не Європа, навіть на дворі не цікаво :( :cry: :o

Re: Новорічний настрій

03 січня 2012, 12:08

А в нас настрій новорічний!!!!! :Миколай: цікаво один з одним, просто вдома, просто в гостях в бабусі, просто, але так тепло душевно, радісно, що ми разом!!!!!! :кайф: Зустріли новий рік вдома, засвітили ялиночку і Янгола-підсвічника, любувались на феєрверки з вікна ( я б не сказала, що їх було менше. ніж торік - дуже гарно і святково) :dance: Вчора ходи до ялинки, дуже нам сподобалась ілюмінація і з гарним настроєм повернулися додому доїдати новорічний тортик. ;-)
Сьогодні я на роботі, чоловік теж, Сашеньку відвезли до бабусі, але ж попереду РІЗДВО і таке передчуття СВЯТА!!! Бажаю всім піднесеного настрою, теплих обіймів, віншувань і добрих новин! :NR:
Відповісти