Глобальні оголошення!



Новорічний настрій

Модератор: Сяна

Новорічний настрій

Повідомлення Nymydora » 02 січня 2012, 02:40

В кого є новорічний настрій? Ну такий, як у дитинстві - що кожна дрібниця в радість? І взагалі, що воно таке - новорічний настрій.
Колись, пам'ятаю, чекала того НР, як дива якого. І так весело було, передчуття свята, ялинка пахла, кульки пахли, дощик теж по-своєму пахнув. Опівночі подарунки під ялинкою, за якими обов'язково треба було лізти, олів'є, завжди добріший, ніж просто так. Нарядитися хотілося. Концерти по тєліку...
А зараз - втома, бажання спати, феєрверки дратують, піжама до ялинки і відчуття рутини, яке не зникає. Вік? Відсутнісь снігу? Щось не так у нашому світі?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Новорічний настрій

Повідомлення Natalinda » 02 січня 2012, 02:57

Мене відсутність снігу вбиває(((((
Казав один знайомий, "ну зустріли новий рік, ну посиділи :Шампанське: .....таке враження шо просто скинулися і зібралися побухати :mrgreen: " нема в душі трепету :(
Але я спасалася дитячою радісю від феєрверків, книжечок під ялинкою :clapping:
Але не то Nymydora, не то :(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Новорічний настрій

Повідомлення mala-karta » 02 січня 2012, 05:56

А в мене аж 4 дні вихідних!!!
Настрій просто надзвичайно святковий :)
Малий майже здоровий, дід Мороз вгодив з подарунками, і вперше за багато років дома є наша ялиночка. Малюсінька, з гілочок, але справжня і пахне :) Ромка з татком прикрашали :)
Татко зварив креветок :)
З дому всі порозїзжалися, тільки ми троє лишилися :) КРА-СО-ТА!!!!

Словом, ну дуже у мене настрій святковий :))) Аж не спиться :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Новорічний настрій

Повідомлення irinka » 02 січня 2012, 10:57

Natalinda а ми Новий Рік справляли зі снігом :dance:

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Це в підгородньому, сніг нам дуже підняв настрій, :сніговик: навіть сніжки грали :grin:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Новорічний настрій

Повідомлення happymami » 02 січня 2012, 13:24

А у мене настрій з'явився, коли я побачила купу народу в костюмах. Бо відмічала я на костюмованій вечірці. Тому реально відчула свято, особливо коли вночі повалив лапатий сніг і всі полуголі, в сукнях, з масками вибігли на вулицю і дівчата пищали, скакали...
А ще дуже підняли настрій несподівано красиві подарунки. Я цьогоріч приймала участь в схожій акції обміну подарунками, як у нас на форумі. Тому мала аж два подарунки, для яких дуже ідеально підійшов подаруночок, який я сама собі купила - картонна шкатулочка з дзеркальцем всередині :-| . А ще - коли в останній момент нарядила ялинку аж трьома гірляндами :гуд: . Засинати під блимання лампочок - то для мене саме святкове, що тільки може бути. А то шо за вікном мене якось не вбиває. Головне - погода в домі. Якшо в хаті в мене свято, то хай на дворі хоть гроза, хоть літо - а мені буде зимно, бо в кишені в Нового року штучний сніг ;-)
Мене там нема - не шукайте :lol: . Я зза дверей спостерігала той сніг - змерзлюшка я :oops:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Новорічний настрій

Повідомлення Sawwku » 02 січня 2012, 14:52

а в мене настій не новорічний, але дуже святковий :Шампанське:
на новий рік справді таке враження, що зібралися побухати, попробувалм попищати для настрою - не то, навіть красиві (що дуже дивно) салюти за вікном не помогли :(
зато на другий день купа кульок, дитячий регіт, всі веселі ....
весело було :-| . жаль, що "только раз в году", зате класно :clapping:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Новорічний настрій

Повідомлення олеся » 02 січня 2012, 15:15

А ми новий рік зустрічали в чоловікової сестри, коли йшли до неї, то було враження що це не новий рік а ранній Великдень!!! Але то лише в обід, а підвечір почав падати легенький сніжок... То трохи додало настрою, потім феєрверки, святковий стіл, новорічні передачі і фльми... Свято вдалося, а коли йшли додому 1 січня, то знов тепло, болото...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Новорічний настрій

Повідомлення Радмила » 02 січня 2012, 15:38

а в мене цей Новий Рік найгірший :( :( :( . Одине позитив діти тішились феєрверками і зранку подарунками.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Новорічний настрій

Повідомлення flower » 02 січня 2012, 16:52

А в мене настрій був святковий :P Чоловік класно прикрасив хату надворі, все так гарно блимало і світилось, в кімнатах я теж постаралась створити настрій гірляндами і прикрасами, 2 ялинки :NR: . Накрасилась, оділась в плаття, дитина спала майже не просинаючись (правда проснулась за 5 хв до нового року, то ми новий рік зустріли разом) коли прийшла то вже чоловік і кум з жінкою пили шампанське :Шампанське: , потім коли виходили надвір запалювати феєрверк то оділа свою улюблену бірюзову дубльонку і опа... влізлась в неї, шось не думала раніще шо я вже до неї схудла. А надворі феєрверки зі всіх сторін, бо біля нас Зимовий Сад недалечко і ще з інших ресторанів теж видно феєрверки, ну ше + наш.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Новорічний настрій

Повідомлення Milichka » 02 січня 2012, 17:18

А ми, як і планували, зустріли Новий рік у Катедрі. Радісно, святково, позитивно, прогулялись до центральної ялинки, збирались уже їхати до друзів .... і тут дзвонить свекруха, що Тіна не спить, всюди феєрверки, пітарди, а вона боїться цих звуків :( - поїхали забирати доцю.

А дома, коли Тіна з чоловіком спали в обнімку - я не могла налюбуватись, і настрій у мене був найсвятковіший без олів"є, новорічних передач і шампанського. Відчуття тепла, спокою, вдячності Богові за те, що дав мені можливість давно-давним зробити правильний вибір - що двоє найдорожчих, найкоханіши людей просто сплять в цю Новорічну ніч біля мене ))))

А в день новорічний настрій продовжився - Дід Мороз, з яким ми домовились, не зміг до нас прийти. Але ми випадково зустріли справжнього Діда Мороза під час прогулянки - він і віршика послухав, і навіть цукерочок подарував :стук: :Миколай: В дитини стільки позитивних емоцій після цієї зустрічі)))
Зображення
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron