Глобальні оголошення!



Свято Миколая, яке я не забуду

Модератор: Сяна

Re: Свято Миколая, яке я не забуду

Повідомлення happymami » 21 грудня 2010, 13:58

Ну і я ще 19 числа хотіла написати, що цьогорічний Миколай був незабутнім з різних причин. Але так сталося, що вчора він вирішив ще мені добавити емоцій. Так, щоб незабутнім стати на всю мою жизнь і затьмарити всі інші свята мого життя :lol: .
І так, хронологічно і по порядку розказую про все це сумашесвіє і сюрпрайзи. Читати довго, такшо звиняйте. :hz:

Вступ про історію того всього
Вже кілька років поспіль я реєструюся в ЖЖспільноті Скоро новий рік. Там суть яка, що всі, хто є користувачами лівджорналів (ЖЖ) шлють один одному подарунки, навіть не знаючи один одного. Тим і цікаво, що треба про свою "жертву" дізнатися максимум інфи і не видати себе. Головне - не дорогий подарунок, а цікавий і неочікуваний. І головне - відчуття того очікування.

позаминулого року я отримала в подарунок бандеролькою в поштову скриньку чарівну пташечку. А вже минулого року надзвичайно гарну саморобну зимову картинку яка ще й досі гріє мені душу своєю святковістю ;-) .
Так от, цього року я провтикала реєстрацію на цю гру і була дуже розчарована і сумна, бо ж блін, це я нікому не зроблю подарунок? Це ж я не чекатиму з трепетом в серці повідомлення з пошти? Це ж я не буду дьоргати свою поштову скриньку по 100 раз в день? :scare: Ну і зародилася в мене думка організувати шось таке саме для таких самих людей, як я. Родився форумівський Миколайко з помічниками. Ну і пішло-поїхало. Я приймати участі не планувала, бо як би то виглядало? Сама собі Миколая вибрала? Але так сталося, шо десь числа 15 чи 16-го Миколай побачив, шо завтикав одній з учасниць вислати адресу підопічного, і власне, та учасниця теж виходило мала б лишитися без подарунка? Як таке могло статися? Тому я й стала для неї Миколайком, а вона вже для мене :hz:. Це вступ ;-)
Ну тепер про мого домашнього Миколая.
Цьогоріч своїм дітям я вирішила зробити Миколая в стилі казки. Напередодні нам прийшов казковий будиночок від Хаггіса (я його в шафу сховала). Згодом випадково на секонді за копійки придбала малій золоте плаття принцеси. Купила їй альбом, де треба вклеювати наклейки з принцесами. Замовила в брата шоб скачав діснеївські мультики з принцесами. Самі розумієте, що підготувала малу морально до образу принцеси :lol: . А для всіх інших мешканців своєї квартири зробила сюрприз у вигляді коврової доріжки на весь коридор. Треба було бачити, як я її в темноті стелила :oops:. общім, зранку доця була в шоці, бо біля ліжка стояв замок, а в подарунках було плаття (яке ми вже кілька днів підряд не скидаємо з себе) :zybu: . А всі інші були в шоці через 5 метрів ковра :zybu: .
Тепер про форумівського Миколая та весь шухер навколо :zybu:
так склалося, що одним з кур*єрів від Миколая був мій брат. Ну то так як я йому хотіла троха полегшити роботу, то деякі подаруночки близькоживучих матусь я позбирала до себе додому, шоб він прийшов водне місце і все взяв. Також в мене ми й маршрут вибирали найлегший. так от. Повернувся в суботу 18-го брат з маршруту. А я забігалася і забула спитати, шо ж там мені подарувала моя підопічна. А він партізан мовчить. Коли я згадала. то ледве витягла той подарунок з нього :zybu: . Там була та електрична зубна щітка. яку я й досі тримаю на видному місці, бо шкода розпаковувати. Якась вона для мене закрута :tipok: і надто дорога, щоб я нею чистилася :lol: . Общім, як золота :thumbsup: . Потім в мене в хаті було купа люду, шуму, гамору, руху, ремонтів, і я навіть не помітила, що брат кудись виходив. Потім вже почав збиратися додому і дає пакет мені. Каже - то тобі від двох миколайчиків. Я шось навіть не зауважила спочатку і не зрозуміла шо то і кому. думала - ще один пакунок комусь на завтрашній маршрут. Потім така - бемц - Шо шо? Допитую від кого. Каже - відкриєш то й дізнаєшся. Общім, зранку, коли я то всьо розпаковувала то була в шоці, скільки там всього. розсекретила тільки Нелю. через мило, яке я в неї обіцяла купити колись, але не мала часу зайти й купити :zybu: . Думаю, якшо двоє, а один з них Неля. то мабуть друга - Мешканка. Бо найближче живе ;-) . Але через те. що в подарунку були шкарпетки потім подумала. шо може то Оксана має відношення до того всього неподобаства. бо і їй шкарпетки Миколай приніс :zybu: . Общім не мала часу про то думати, бо були гості і знов канітєль з маршрутами і приколами, коли нікого вдома нема в Миколаїв. або коли кур*єр поплутав будинки :zybu: . Замість Вербицького пішов на Чубинського і дзвонить, що ніхто не відкриває :zybu: . Думаю - потім розпитаю хто то був.
А коли Наталінда передавала мені для кур*єра подарунок, то нагородила мене ще одним манюнім пакунком. А там було таке, чого я ше вопше ніколи не бачила. Восоквий кольоровий оліець з 6-ма кольорами. Форма кругла, і має 6 сторін на кожен колір. Общім, словами не скзати. Малий спить з ним))) Треба писати в окрему тему, що можна дітям дарувати)))) а що мамам
Понеділок. 20 грудня
Домашні клопоти спозаранку, дітисьок в садік, нагодувати, на форумі почитати шось, ше там всяке, общім я знов безпамятна і затуркана. Телефон лишила на кухні і забула шо він без звуку. Дзвінок в домофон. Питаю хто? Каже мужик - Пошта. Відкриваю. Але думаю, а чо голос чоловічий? Певно знов якусь рекламу в пошту закидатимуть. Але думаю, може то якийсь кур*єр мені шось несе, бо чекаю ще подарунка від пошти. На всяк випадок вдягла штани, шоб в самих колготах не стрічати :lol: . Чую - ліфт не їде. Знач не до мене. Зняла штани. сижу далі на форумі. Приходить ПП від поштаря мамусь - Подивися в свою реальну скриньку. А я ж затуркана. Дивлюся в свою Яндекс скриньку. Нічо особливого нема. Думаю - хтось з адміністрації приколюється з мене. Вже хтіла матюкати. Раптом перечитую ще раз, а там великими буквами пише в РЕАЛЬНУ скриньку. До мене дійшло)))) зриваюся, малого бігом вдягаю, сама в штани вскакую, до ліфта, на низ ( в такі моменти дуже зручно хату грабити :zybu: ) бо я ключі в дверях лишила, хату не закрила, полубоса в ліфт вскочила, дитина в шоці, куда я її тарабаню без шапки і босу. :zybu: :lol: До мене дійгшло, чо той чоловік мав такий голос, ніби запитальний. Каже Пошта, а ніби дивується шо я підняла домофон))) Короче - лист мені. Грубий. Розгортаю - кросворди і послання, шо типу як розгадаєш, то знатимеш своїх миколайчиків. Починаю бігом розгадувати пяте через десяте по три букви з кожного кросворда. щоб хоч ніки вгадати :lol: . Вгадала всіх. Найважче чось пішов Тайгер. Я не знаю, як звати Таранькину доцю, конкурс на стилі слінгів, імя дці Мешканки :zybu: (чи Яра чи Яринка, чи Христина, чи Христинка :zybu: ), ну короче, розгадала всіііх. Мешканка, Наталінда, Оленка, Ная, малакарта, Оксана, Тайгер, Неля, Марі :aaaaa: . Але дякувати тут не буду. В спеціальній темі потім і з фотами подякую. Бо зараз ще на емоціях і не годна нормально дякувати :oops: . Але це було шось таке, чого я ще ніколи не мала наавть на свій день народження. Миколая з суботи по понеділок - то вам не хухри-мухри. Радіти вже не маю сили :) . Дзвонять друзі а я з ними балакати нормально не можу. Строчу про подарунки, а вони в шоці кладуть трубку :phone: :zybu: . такшо підождіть най успокоюся і буду вас сварити за вашу непосидючість. пі.сі. А хто то мені листа приніс? Мешканки муж?

Такшо казкою в нас в хаті пахло тиждень ДО Миколая і ще довго пахнутиме ;-)

Сорі шо таке довге. Коротше вже нема куди. І так в тисячу раз коротше, ніж би я то казала ротом а не клавіатурою :oops: :oops: :oops:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Свято Миколая, яке я не забуду

Повідомлення lore1ei » 21 грудня 2010, 18:25

Люба, дякую за розповідь!
Так на душі святково і весело стало!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Свято Миколая, яке я не забуду

Повідомлення TanenRom » 21 грудня 2010, 20:20

Люба - неперевершено! :o :o :o
я розповідь читаю, мала за штани мене тягнее, мама ходи, а я відірватись не могла від прочитання! :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Свято Миколая, яке я не забуду

Повідомлення Marichka » 18 грудня 2016, 22:00

Розрухую тему-може хтось цього року щось напише :\:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Свято Миколая, яке я не забуду

Повідомлення taranjka » 18 грудня 2016, 22:46

мдя, нам сьогодні принесли Миколая по акції "Миколай про тебе не забуде" (персональні дані з школи дали напевне). Подзвонили, сказали що з такої то акції, роздають подарунки потребуючим. Я сказала, що нікуди не записувалася і ніби не потребуюча. Перепитали прізвище ( а в нас з дитиною різні) - не то, вибачилися. За хвилину дзвінок в домофон - просять пустити, ті ж дівчата з тої ж акції. Виходжу в підїзд - а в них нема номера квартири "потребуючої" підопічної, наша просто перша і вони її нажали :hi: Зясували що то таки нам :crazy:
Як на мене дуже гарна акція, але напевне варто іншу систему відбору підопічних взяти - не всі багатодітні - потребуючі. Домовилися з Дарцьою, що покладемо цей дарунок в різдвяну коробку для однієї хворої дівчинки.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Свято Миколая, яке я не забуду

Повідомлення TYulia » 19 грудня 2016, 01:04

Миколай про тебе не забуде - це акція від греко-католицької церкви (катедри, церкви на Вул.Лучаківського). Це вже певно десь 8 років таку акцію проводять. А от як списки потребуючих беруть, то я не знаю.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Свято Миколая, яке я не забуду

Повідомлення Vikibee » 19 грудня 2016, 08:19

У мене куми донька з марійської дружини, то якраз у суботу розносили.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Свято Миколая, яке я не забуду

Повідомлення erinaceus » 17 грудня 2017, 18:55

Пам'ятаю, як в 7 класі вперше вирішила подарувати батькам і сестрі подарунки на Миколая. На зекономлені гроші купила мандарин і такі вафельки польські, поштучно :hi: Спали ми у вітальні на дивані, а треба ж було то якось так сховати, щоб раніше ніхто не знайшов. То запхала далеко-далеко під диван, щоб часом ніхто не побачив, як будуть прибирати чи тапочки шукати. І дуже переживала, чи безпечна схованка. Так смішно тепер :hi: Але такі теплі спогади...
А тепер діти в 7 класі мають вже стільки в копілці подарованих грошей, що не те що мандарини і вафельки можуть дарувати, а й на цілий телефон вистачить ::Р:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Свято Миколая, яке я не забуду

Повідомлення Marichka » 17 грудня 2017, 20:21

О,і мені пригадали ст.Ми завжди батькам щось купляли.Одного разу купили годинник на стіну,там музика грала.Залиш ти в сусідів,дружили сім'ями.Ввечері принесли,сховали тимчасово,але,не пам'ятаю як,в якійсь годині та музика заграла ;)То подарунок був ще ввечері.Щороку економити гроші на подарунки батькам,купляли щось,може,і не потрібне,але старалися.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron