Глобальні оголошення!



До Вас приходять посівальники?

Модератор: Сяна

До Вас приходять посівальники?

Повідомлення Natalinda » 18 січня 2015, 17:37

Розкажіть чи приходять до вас посівальники? Самі приходять чи ви кличете?
До нас давно ніхто не приходив(((( Раніше - то памятаю татові друзі приходили. А діти щось не ходять( і це ми в селі живемо. Цього року запросила хлопчика сусідського, то вони з татом приходили сіяти. Заробили цукерків і кілька гривень) Юра мій дуже хотів йти кудись, але тато не мав як з ним ходити,бо був на роботі.
Як у вас?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: До Вас приходять посівальники?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 січня 2015, 18:03

Коли я ще була дитиною, то, пам"ятаю, що дуже багато приходило дітей сіяти. Переважно сусідські діти, з під"їзду, з дому, але були й зовсім незнайомі. Однокласники, пам"ятаю, часто розказували, як ходили сіяти. Останні роки, здається, взагалі ніхто й не дзвонить. Цього року точно не було нікого. При тому, що під"їзд у нас не закривається ні на який замок.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: До Вас приходять посівальники?

Повідомлення Marichka » 18 січня 2015, 19:08

До нас приходило 10.До сусідки-1.До нас багато,бо знають,що ми грошей більше даємо :)
Зараз чекаю вже на діток,що щедрують.Завжди багато приходять.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: До Вас приходять посівальники?

Повідомлення Галина » 18 січня 2015, 20:15

До нас приходять, правда не багато було. Хлопчик сусід, що з Діанкою в одному класі і ще 2 пари хлопців таких років 12-14. Але в нашому під’їзні кодовий замок на дверях, а не домофон, то може того й мало ходять, бо нема кому впустити. Як була мала і на свята сиділа в селі, то двері не закривалися від натовпу колядників, сівачів, щедрівників. Але так весело було, я так любила як хтось приходив, а 8-го завжди з вертепом ходили, так було гарно. :love: Зараз і по селах такого нема, якось аж сумно, чому воно так.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: До Вас приходять посівальники?

Повідомлення zhuchka » 18 січня 2015, 21:36

Це правда, по селах зараз все не те... Колись двері не встигали закриватися, з інших сіл йшли, а зараз діти навіть по сусідах не хочуть пройтися
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: До Вас приходять посівальники?

Повідомлення Любов » 18 січня 2015, 22:40

До нас цього року приходили посівальники, два хлопчики дуже гарно засіяли. Синочок з татком після 12 ночі ходив в селі до всіх родичів сіяти, а потім зранку приїхали в Тернопіль і ще тут до родини ходили сіяти. Для дитини була радість велика сіяти пшеничку і віншувати. Бабуся навчила його дуже гарну посіванку.
Сію, сію, посіваю
З Новим роком Вас вітаю.
Віншую Вам як козак,
Нехай в Вашій скрині гроші лежать.
Щоб були вікна як мури,
Щоб Вам доїлися кури,
Щоб яйця Вам несли корови
І щоб всі Ви дай Боже були здорові.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: До Вас приходять посівальники?

Повідомлення Marichka » 18 січня 2015, 22:44

Як де.Як який звичай.В нас в селі діти не ходять колядувати,лиш на церкву.А в подружкіної мами в Теребовлянському рні було біля 40 дітей цього року-вона мені говорила.Ми були в чоловікових батьків в Копичинцях на третій день свят,то теж трохи було діток.Але все ще залежить і від нас,щоб щось вивчити з дитиною,завести до сусідів.Колись чоловікова мама брала акардеон і сама ходила з своїми хлопцями по сусідах.Сіяти вони самі ходили і тепер згадує,що назбирували гарну суму грошей за свята і щось купували.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: До Вас приходять посівальники?

Повідомлення Natalinda » 18 січня 2015, 23:26

Мені чоловік розповів дуже сумну історію(((((
Як був малий, його бабця не пускала його колядувати чи сіяти, бо то стидно гроші просити(((((( Казала я тобі дам більше, тільки не йди(((((
Якось звелося до грошей, а не до традицій((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: До Вас приходять посівальники?

Повідомлення Ameli » 18 січня 2015, 23:41

Знаєте за 7 років одруження цей найбагатший на колядників, посівальників. щедрувальників ще не було. дуже мені перші роки було дивно що ніхто не приходив. а цього року було таки не мало. і навіть 14 січня прийшов хлопчик і так гарно нас засіяв пшеничкою а от до мами в селі небуло нікого. а колядників багато. я бачу що це в нас вимушено повертаються традиції...так дітки хоч на щось собі назбарають.
мене ніколи не пускали колядувати і щедрувати (я і сама боялася бо була встидлива дуже) а ходив тільки мій брат і все зі мною ділився.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: До Вас приходять посівальники?

Повідомлення irinka » 19 січня 2015, 12:26

До нас цього року ніхто не приходив :sad: ні сіяти, ні щедрувати( бачу з кожним роком все більше традиції відходять на задній план...
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron