Глобальні оголошення!



Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Модератор: Сяна

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення Ленка » 14 листопада 2014, 16:33

Ми передаємо всім діткам з нашої дружньої компанії, бо ми всі один одному куми :ha: . Але подарунки даємо всі перед Миколаєм батькам, вони нам теж. Тоді всі подарунки складаємо під ялиночку в залі і зранку малі приходять, а там купа іграшок :dance:
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення pan_kotskyy » 14 листопада 2014, 17:03

Ленка написав:Тоді всі подарунки складаємо під ялиночку в залі і зранку малі приходять, а там купа іграшок :dance:

У вас ялинка від Миколая стоїть? Ого, швидко. А чому не "під подушку" все таки? Це ж так чарівно знайти щось саме під подушкою )))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення Мамуся) » 13 грудня 2014, 11:45

А я от цього року задумалася про Діда Мороза, щоб прийшов до дітей... не знаю :dreams: А Миколай для мене лише під подушкою... пам"ятаю, як чекала ще з вечора, не хотіла засинати... а тоді, все рівно, засинала і на ранок - подарунок :love: правда, були підозри на батьків :В):
[color=#40FF00]Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас) Виховуйте себе!!![/color]
Мамуся) Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 13 грудня 2014, 10:48
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Саша, 7р) Настя, 4р)

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення Мамуся) » 13 грудня 2014, 11:46

ой, :hi: :hi: :hi: Миколай - під подушку))) Ну, ви зрозуиміли :=):
[color=#40FF00]Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас) Виховуйте себе!!![/color]
Мамуся) Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 13 грудня 2014, 10:48
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 19 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Саша, 7р) Настя, 4р)

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення Мамуня » 14 грудня 2014, 01:05

Ну не знаю. Мій вже великий і як зранку стає то перевіряє ага то наш Миколай, а ще має щось бути в однієї бабусі, а ще в другої і радості поки ті подарки позвозимо ::Р:
Мамуня Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 грудня 2014, 14:46
Дякував (ла): 16 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Хлопчик 10 років

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення Marichka » 14 грудня 2014, 09:53

В нас для племінників цього року книжки Азбука здоров"я і Азбука ввічливості і фрукти
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення Ленка » 14 грудня 2014, 12:38

pan_kotskyy написав:У вас ялинка від Миколая стоїть? Ого, швидко. А чому не "під подушку" все таки? Це ж так чарівно знайти щось саме під подушкою )))

В нас ялинка ставиться коли перший сніг випадає )). А під ялинку ставимо бо дуже багато подарунків і під подушку не вміщаються. :ha: Якщо чесно то прочитала коментар і аж тоді задумалась, що дійсно Миколай під подушкою :=): .
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення Lenysa » 14 грудня 2014, 18:26

я передаю подарунки коли кому получається, кому перед Миколаєм ,а кому і після, у нас в селі 2 похресники, то ми коли приїжджаємо в село після Миколая даємо їм (вони приходять до малої на день народження у неї 16, тому получається 2 рази і в дома і в селі святкуємо і тоді коли йдуть ,я кажу, що Миколай залишив у Тернополі для них подарунки.)а племінникам висилаю швидше, щоб під подушку сестра поставила.Нам зазвичай приносять малій на день народження 2 подарунки і на миколая і на день народження.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2015, 10:50

Цього року син філософствував на тему склерозу Миколая. Я не заважала, просто щось невнятно угукала, чи то навіть мукала))))) Зробив висновок, що напевне подарунки були внизу в мішку і він не міг їх дістати, того й всі відразу не залишив, а полишав по всіх хатах)))), але от що то за такі ангелики-помічники, що не могли йому добре поскладати подарунки? :crazy: Від хресної цього року і від деяких друзів то Миколай був відразу біля ліжка, під подушкою в нас лише книги лежать завжди. А з хресним, то виручила мене свекруха, бо Юра і її діймав цими запитаннями (там він часто спить, то все норм, а от у хресного ж не спить) Свекруха сказала що Миколай приносить до хресних подарунки, бо вони дуже важливі, наступні після мами з татом, і Миколай хоче щоб вони щось подарували дитині в такий день. На цей рік проконало))))) Але думаю що наступного разу син спитає ще щось :hi:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення taranjka » 23 грудня 2015, 12:40

В нас на ура версія, що Миколай любить, щоб ходили в гості до діток, тому залишає дарунки в хресний і бабусів, і в нас лишає для інших :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей