Глобальні оголошення!



Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Модератор: Сяна

Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення Natalinda » 13 листопада 2014, 20:24

Багато хто купує подарунки на Миколая для похресників, дехто ще й для племінників, а дехто ще й для діток друзів.....може ще хтось дял когось
От цікаво, з якими словами вручаєте?
Як пояснюєте це своїм діткам?
Як вашим діткам пояснюють?
Чи подарунки завжди взаємні: маю на увазі ви для Петрика, а Петрикові батьки для вашої дитини?
Маю знайому пару що мають 10 похресників на 2-х, то кажуть що Миколая для них то найдорожче свято)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення okcana » 13 листопада 2014, 20:51

Ми завжди купуємо подарунки на Миколая двом племінникам. А вони натомість нашій дитині. Настусі кажемо що передав Миколай, або залишив Миколай для Максимка і Тарасика.
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення taranjka » 13 листопада 2014, 21:25

наш Миколай завжди забутько і ше й такий ж роззява як мама - то тут забув, то там забув :hi:
даруємо старшим племінникам (мужа) - їм вже пояснювати не тре. і похресницям мужа (там така ж казка). ну і дітям найближчих друзів, а вони нашим.
такі да, Миколая ще те свято :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення Natalinda » 13 листопада 2014, 21:33

От і я так пояснюю що забув і залишив ще в хресної і в хресного і бабці під подушкою лишив, бо думав що Юра там спатиме, і в другої бабці в селі :crazy:
Але так от собі думаю ну якось те все нетак як має бути.....хоча ніби й добре що подарунків багато, але оцей склерозний Миколай якийсь такий((((
Я минулого року то пакет для похресниці ставила біля Юриного ліжка і писала великими буквами її імя. Зранку казала "дивися, ще для Юлі Миколай щось залишив"
а в Юлі ж то залишив ще для Юри.......подарунки полишані по цілій області)))))

До мене в дитинстві якийсь несклерощний приходив) все було під однією подушкою) і навіть коли я була в бабусі, то він добре знаю що я невдома і вдома подарунків не залишав, а все віз до бабусі :yes: старість не радість з тим склерозом скажу я вам))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення flash-ka » 13 листопада 2014, 21:38

щось не задумувалась над цим. до цього року передавали в Шумськ похреснику чоловіка, то писали що від Св. Миколая. він ж на пошту з батьками йшов по нього :wink:
ще діткам друзів часом щось роблю своїми руками ( вяжу, шию...) то теж передаю в упаковці з написом що від Миколая і кажу, що на пошті адреси переплутали.
Цього року моя вже свідомо розуміє,хто що і до чого. то написала листа і чекає 19 грудня.
на Миколая часом більше трачусь ніж на приготування до Різдва чи Паски :hi:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення flash-ka » 13 листопада 2014, 21:43

було б добре збирати у всіх подарунки до чудо-ночі і гарно обкладати ліжко подарунками.
ось плюи
+ дитина має багато ,одразу і від Миколая
+ мама і так знає що і від кого
+ бабусі, дідусі, хресні, друзі і так знають що зробили приємно дитині
мінуси,.....не бачу мінусів. так і зроблю, усі подарунки передам перед святом батькам діток :yes:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення taranjka » 13 листопада 2014, 22:19

я в дитинстві знала шо Миколая ше тре в бабці забрати, і ше в іншої і не памятаю щоб мене то хвилювало :hi: діти теж не сильно ображаються на шо миколай такий забутько :hi: ну і дідусям-бабуся приємно ту передачу від миколая робити, не хочу позбавляти їх тої радості :nea:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення Sms » 13 листопада 2014, 23:03

flash-ka написав:було б добре збирати у всіх подарунки до чудо-ночі і гарно обкладати ліжко подарунками.


я так роблю :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення TaniaPicaSSo » 14 листопада 2014, 02:05

В моєму дитинстві Миколай залишав подарунки ще у бабусь. І я питала, чому там? Він же приходив вже додому і знає, де ми живем. Мені пояснювали, що Миколай побачив, що ми спали у бабусь, і думає, що ми там живем, і носить подарунки туди, де ми колись спали. Я ще тоді подумала, добре, що той Миколай такий наївний, і всюди лишає подарунки, де ми спали :ha:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Миколай для похресників/племінників/іщекоготамукого)))

Повідомлення flash-ka » 14 листопада 2014, 11:50

у мене батько Микола, то я собі думала,що мій татко помічник Св. Миколая. :ha:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron