Глобальні оголошення!



Декупаж

Модератор: олеся

Декупаж

Повідомлення Natalinda » 09 жовтня 2012, 00:14

Ulkanet написав:гра з вогнем, помалювали стіни?? а то я сьогодні на дачі шкафчики "декупажила" і згадала за твої стіни :wink:


Ulkanet розкажи/покажи про декупаж?
тяжко?
я так хочу столик поновити на кухні
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Декупаж

Повідомлення Ulkanet » 09 жовтня 2012, 01:12

та ніби не дуже. :wink:
насправді там технологія троха мудрувата і дорогувата.
але я її одешевила трошка. :ha:

Є складний і дорогий варіант - коли використовують спеціальний рисовий папір для декупажу, декупажний клей і лак. Це все коштує досить дорого і треба шукати в спеціальних магазинах. А є економ-варіант - коли замість рисового паперу використовують звичайні паперові серветки (точніше, один шар з цих серветок, бо вони трьохслойні, той, що з малюнком), замість декупажного клею - ПВА, розведений з водою 1:1 (я не розвожу) і замість спеціального лаку - будь-який, що знайдеться вдома, від паркетного до мебельного. Процес виглядає так - відділяєш верхній слой серветки, вирізаєш або вириваєш з нього потрібний тобі малюнок, клеїш його на обрану поверхню, чекаєш поки висохне, потім лакуєш. По ідеї, все повинно виглядати не як аплікація, а як малюнок на поверхні.

беру стіл, шкафчик чи полку. фарбую білою акриловою фарбою для радіаторів (700-800 грам коштує 35-55 грн.) два-три рази, спочатку в одну сторону мазки, а тоді в поперек, шоб краше зафарбувалося.
далі готуємо салфетки. знімаємо верхній шар і прасуємр праскою, вирівнюємо складки. салфетки беру німецькі, вони твердіші (може помічали шо є такі які гарно вологу вбирають, а є такі шо зле ними руки витирати, то якраз ті шо зле треба брати :yes: ). наші українські за тонкі і при лакувані линяють кольори, важко клеїти, розлазаться. я купую салфетки в Ласкаво просимо, а ше колись брала на Живова біля того супермаркету де бар на другому поверсі, а меблі на третьому (поорало і не можу згадати :ha: ) там є біля того магазину типу базарчика і так в самому кінці тоже салфетки є.
намазую стіл клеєм ПВА, не густо і так розмазую шоб тоненький слой і починаю приклеювати. спочатку прилеюю один кінець по всій довжині, а потім поступово одною рукою легенько натягую салфетку, а іншою твердим пензликом приклеюю, так ніби розтираючи чи розтягуючи. бо якшо так просто приліпити, то зразу морщиться. а якшо трошка натягувати то буде рівнеьнко. троха потрініруватися і воно гарно так виходить. :В):
пензлик в мене такий як для масляних фарб, такий плоский і твердий, з сентетики (не такі з білки шо в школі малювати, такі не підходять), розмір його 16, можна і 18-20 брати. то вже кому як.
на наступний день я лакую. беру акриловий лак Альпіна (кажись так, бо скінчився зараз, тре купувати новий). він на водній основі і не воняє. то можна сміло дома то малювати. і лакую в 2-3 слої. якшо шкаф то в 2. якшо стільниця то 3-4 слої. кожен слой перетираю акуратно дуже дрібною наждачкою. але дуже акуратно тре тарти перший слой, бо можна стерти салфетку :ha:
якшо не перетирати між слоями лаку, то поверхня буде шершава. :yes:
якшо шось пропустила, то питайте розкажу.


шось маю тільки одну фотку, тре буде ше сфоткати і другий столик, і шкафчик на бачу - ше впроцесі :yes:
Зображення
це стільниця, яка була зробоена з дверок старої шафи і складається з двох частин. :wink: на фото троха сиве, бо тільки полаковане лаком, а лак матовий і того так ніби сиве.
всі роблять круглі очка, як я розказую :В):

а ше така штука.
Зображення
це з дитячого харчуваня (шото не сложилось з грудним вигудовуваням :cry: :sad: )

P.S. Якшо хто має ше такі великі баньки, будь ласка подаруйте :rose: :rose: :rose:. (бо ми їли гіпоалергені і кисло-моличні суміші :sad: ) ч
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Декупаж

Повідомлення flower » 09 жовтня 2012, 09:04

класно. а мені шото не виходив декупаж якраз тим шо морщились дуже салфетки і я брала ті дорогі. пробувала я минулого року робити бутилки.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Декупаж

Повідомлення Nymydora » 09 жовтня 2012, 10:15

Я декупажу лаком 2 в 1. ТО навчиолася так, що потрохи змазую поверхню тим лаком, потім по чуть-чуть накладаю серветку: намастилоа фрагемнт, приклала, приляпала долонею, знов - намастила, приклала, приляпала. Так набагато менше морщиться.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Декупаж

Повідомлення taranjka » 09 жовтня 2012, 10:56

а ти що декупажиш?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Декупаж

Повідомлення flower » 09 жовтня 2012, 11:09

гарні баночки в Ульканет вийшли, але певне путається шо в якій є) шо там тримаєш?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Декупаж

Повідомлення Lusik » 09 жовтня 2012, 13:23

а ше колись брала на Живова біля того супермаркету де бар на другому поверсі, а меблі на третьому (поорало і не можу згадати ) там є біля того магазину типу базарчика і так в самому кінці тоже салфетки є.


Бар "Ной" на другому поверсі, а гуртовня-сумермаркет на першому поверсі "Аріол" - це майже навпроти зупинки Ринок через дорогу.
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Декупаж

Повідомлення Nymydora » 09 жовтня 2012, 15:59

Я початківець. Дуже мені та техніка подобається. Зараз роблю підставку до ножів - якраз на ній вчуся. І паралельно розмальовую стіну на кухні квітковим орнаментом, а метеликів - методом декупажу.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Декупаж

Повідомлення Ulkanet » 09 жовтня 2012, 17:06

flower написав:гарні баночки в Ульканет вийшли, але певне путається шо в якій є) шо там тримаєш?

ні, я зверху маркером підписала. та кришка пластмасова і маркер на ній погано тримається, то з часом поновлюю написи. :yes:
я там тримаю крупи, каші Анютині, цукор, кава, чай, спеції різні.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Декупаж

Повідомлення mavpusya » 09 жовтня 2012, 19:51

Уля у нас майстер-золоті ручки! От треба її стимулювати столик Анютин доробити, дєвчонки, це - шедевр! Доробляй столик! Чи може вже готовий???
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Інші види рукоділля



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість