Глобальні оголошення!



На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Модератор: олеся

На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення Liljondr » 07 березня 2012, 02:38

Привіт дівчата
от побачила таку швейну машинку по акції
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


так сталося , що я машинкою ще ніколи не користувалася. :=):
все якщо щось шила то вручну :impossible:

а хотілося б
Так що ясно що я любитель в цьому плані. саме грубу тканину яку б планувала використовувати - джинс
Прошу - власниць швейних машинок - підкажіть будь-ласка на що слід звернути увагу при покупці такого агрегату
- які нюанси для зручності у використанні
- фірма
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Підкажіть на що звертати увагу при виборі швейної машинк

Повідомлення smailik_m » 07 березня 2012, 10:29

Дуже багато інформації і порівнянь про різні швейні машинки на осинці http://club.osinka.ru/
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Підкажіть на що звертати увагу при виборі швейної машинк

Повідомлення Tajga » 08 березня 2012, 00:16

По-перше, ріши для себе, для чого машинка. Для простіших операцій підійте і ця.
Щодо ньансів. На прикладі тої машинки, що ти дивилась.
Тип челнока - вертикальный - Горизонтальний простіший при заправці ниток, потребує нечастого змащення (фактично не потребує взагалі при домашньому вжитку, без навантажень), при горизонтальному ширше зігзаг.
Количество строчек - 14 типов - фактично в цій моделі менше через те, що задані довжина і ширина строчки, тобто широкий зігзаг і вузький, мілкий це вже дві різні строчки, в дорожчих моделях ширина-довжина регулюється, тобто зигзаг - одна строчка і ще 10 та більше інших.
Обметывание петель в 4 приема - Це петля-полуавтомат, доведеться самій регулювати довжину петлі під гудзик та перемикати етапи шиття (їх 4). Натомість петля-автомат - ставиш спеціальну лапку, де вставляєш гудзик, виставляєш операцію "петля" і декілька регуляторів, і все, машинка робить петлю.
Автоматическая намотка - шпульки у всіх сучасних моделях.
Кнопка реверса - у всіх сучасних моделях
Заданные длина и ширина строчек - вигідно для любителя, який не часто користується машинкою. Інаакше часом доводиться втрачати час, тренуючись на клаптику в пошуках відповідних довдини стібка та ширини зігзагу. Однак, інших ніж в цій машинці заданих ширини-довжини не зробиш...
Лапка для пришивания пуговиц - здається є скрізь. Або заміняється широкою для зігзагу.
Шитье двойной иглой - в любій машинці, де є зігзаг, тоді отвір достатній, щоб пройшла здвоєна голка.
Штопальная пластина - замислилась... пошукаю, що це.
Выполнение петли: полуавтомат - щось вони повторюються...
Строчки: потайная, эластичная, эластичная потайная - потайна є у всіх машинках, починаючи з Чайки, еластична - це той же зігзаг...
Два направления шитья (вперед и назад) - ну якщо є реверс для закріплення нитки, то напевне, можна шити і назад...
Функция "свободный рукав" - напевне у всіх сучасних машинках. для зручності шиття рукавів або штанів.
Якщо шукаєш машинку:
1. Добре подумай, що будеш робити. Я особисто проти обмежень типу сталого стібка і т.п., але лишні навороти в 222 строчки не потрібні, бо на виході все одно ти хіба раз їх всі спробуєш, коли її купиш, ага. Є навіть різні види петлі, але, якщо не плануєш покорити пошиття верхнього одягу (жакети-плащі-пальта) вистачить одної стандартної "бєльевой".
2. Як бачиш, часто в переваги машинки пишуть те, що можуть усі і навіть повинні робити. Краще почитати тематичні статті в неті, щоб зорієнтуватися Наприклад, тут.
3. Коли приблизно визначишся з моделлю, можна пошукати в неті інструкції до експлуатації, скачати для ознайомлення. Наприклад, тут.
4. Не знаю, як в Тернополі з магазинами швейної техніки і скільки вона коштує. Машинку я купувала ще в Києві, а оверлок за відсутністю варіантів замовляла в неті (магазин за першим посиланням), доставляли Новою поштою. Вийшло, здається дешевше, ніж в магазині. Зрештою, в магазин можна піти, все почіпати-подивитись, навіть пошити, а замовляти через нет, якщо там дешевше. :yes:
Все, що поки прийшло до голови.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення мамуся » 11 березня 2012, 12:13

Liljondr, на рахунок бразерів ніби нічого поганого не чула, досить позитивні відгуки, особливо серед професійних машин, це так, що знайомі кажуть. А в тернополі дійсно дорогувато виходить, принаймні в тих магазинах що я дивилася.
мамуся Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 25 лютого 2011, 19:49
Дякував (ла): 70 раз.
Подякували: 214 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення Lesya » 11 березня 2012, 12:20

Рекомендую не купляти на абум. Пізніше розкажу чому.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення Tajga » 11 березня 2012, 12:26

Коли купувала свою, продавчиня сказала, що бразери кращі, починаючи з серії NX, вони вже дорогуваті, а дешеві ніби як не дуже за якістю, зборка кульгає. Хоча в нас в ательє стояв бразер простий як двері, працював справно і нагрузку тримав, трохи не любив трикотаж, особливо суперстрейч, але, знову ж таки, моделька давнішня була (їй вже років 10...).
Особисто в мене женом (jenome), порадили за тайваньську зборку, ніби як там деталі в кінці підганяють вручну, в той час як китай просто складає штамповку. Працює вже 6-ий рік. оце вчора щось заартачилась, мало не в перше, але я ще не бралася до неї, то не скажу, чи то машинка, чи то я щось затупила..
Є такі собі фемілі (family), чула, що неважні, зовнішньо подібні на женом але якість не та, ціна менша за рахунок здешевлення матеріалів і відповідно, якості кінцевого продукту.
Ніби як зінгер знову нічогенькі, для дому підійде.. Тойота... Але до них тра ще дивитись, чи є близько сервісний центр. Бразер і женом в цьому смислі вигідніші бо розповсюдженіші.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення мамуся » 11 березня 2012, 12:35

Я собі також маю на меті jenome купити, поки не знаю яку саме модель, там від тих наворотів дуже велика різниця, але не знаю чи воно мені все треба.
Tajga, а в тебе яка саме?
Зараз користуюсь маминою family, мені в принципі вистачає, так як я мало шию, вона досить простенька, трикотаж вона не хоче шити. Але в магазині мені сказали, що то той самий виробник, що і jenome.
мамуся Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 25 лютого 2011, 19:49
Дякував (ла): 70 раз.
Подякували: 214 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення Tajga » 11 березня 2012, 12:49

В мене ось така. Цілком задовільняє. Проста в використанні. Дивилась в свій час на трохи дорожчу з цієї лінійки, вони була вже з дисплеєм та мала більше строчок, але не ризикнула, побоялась, що перепади напруги можуть зашкодити електроніці, механічні неполадки простіше зремонтувати.
Єдине, чого мені не вистачає для роботи, це різновидів петель. :pardon:
ще є моделі з регулюванням швидкості шиття (три швидкості), раджу не вестися, навіть якщо ви вперше бачите машинку і ніколи за нею не сиділи, з часом натренуєтеся шити з потрібною вам швидкістю, а така опція вам буде тільки заважати.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення мамуся » 11 березня 2012, 12:54

О, а я якраз хотіла з тою опцією, бо мені треба дрібне шити, хоча на своїй трохи вже навчилася контролювати, але думала, що то тільки буде в плюс.
мамуся Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 25 лютого 2011, 19:49
Дякував (ла): 70 раз.
Подякували: 214 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення Tajga » 11 березня 2012, 13:04

мамуся, якщо будеш часто шити, досить скоро підлаштуєшся встановлювати свою швидкість. :yes:
Як на мене всі опції машинки діляться на дві категорії (з рештою, як і в любому сучасному дівайсі): те, що дійсно потрібно, якійсь апгрейд попередніх функцій і "понты для приезжих". Регулювання швидкості то якраз друге, імхо.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Далі

Повернутись до Шиття



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей