Глобальні оголошення!



Тканина для вишивання

Модератор: олеся

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Галина » 03 січня 2015, 09:47

Natalinda написав:А на льоні вишивають відразу? Чи через канву?
Я роздумувала про вишивку на канві, але невпевнена що втну)

Наталя, я Діанці на льоні вишивала, на канві, без канви не вишиєш на ньому. То була моя перша вишита сорочка. Якщо я справилася, то ти теж 100% втнеш. Я собі і чоловіку домоткане брала в тій же барвистій вишивці.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 03 січня 2015, 10:29

Зображення

а оце то яка тканина? Льон? То за допомогою канви вишивають?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Галина » 03 січня 2015, 10:43

Оце мені здається домоткане, принаймні я таке купила, такого ж кольору.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Кокетка » 03 січня 2015, 12:26

і мені здається то домоткане :yes: домоткана тканина має різну величину дирок на крупніший і на дрібніший хрестик

100% льняные ткани выпускают с переплетением 18, 25, 28, 32, 36 и 40 нитей на дюйм (2.5 см). Каждая из этих тканей, с определенным переплетением, имеет своё название.
Название ткани / Кол-во нитей в 10 см / Состав
Cork 20 / 80 / 100% linen
Dublin / 25 / 100 / 100% linen
Cashel / 28 / 112 / 100% linen
Belfast 32 / 126 / 100% linen
Edinburgh 36 / 140 / 100% linen
Newcastle 40 / 160 / 100% linen

Корк (Cork Linen) - это ткань с переплетением 18 нитей на дюйм. Часто вышивается через одну нить и бывает белой и еще ограниченного количества цветов. Ранее Корк выпускался с переплетением 19 нитей на дюйм, но последние годы фирма изменила стандарт на 18.

Дублин (Dublin) имеет 25 нитей в дюйме. Это ткань хорошего качества и удобна особенно для начинающих вышивать по льну. Обычно вышивается через 2 нити ткани используя 2-3 нити мулине.

Кешель (Cashel) имеет 28 нитей на дюйм и считается наиболее популярным видом льняной ткани для вышивки. Вышивая через две нити ткани получается картинка сравнимая с вышивкой на Аиде с переплетением 14 нитей на дюйм. Cashel производится в богатой палитре цветов.

Белфаст (Belfast) это ткань с переплетением 32 нити на дюйм. Это достаточно популярная ткань. Более плотное переплетение позволяет передавать больше деталей. Вышивается обычно через 2 нити ткани, что сравнимо с вышивкой на Аиде с переплетением 16 нитей на дюйм. Для крестика чаще используется 2 нити мулине, хотя возможна вышивка и в одну нить. Выпускается в широком ассортименте цветов, подобно Cashel.

Эдинбург (Edinburgh) имеет 36 нитей в дюйме, что при вышивке через 2 нити ткани сравнимо с Аидой с 18 нитями в дюйме. Эта ткань отлично подходит для воротничков, манжетов, блузок. Любая вышивка на Эдинбургском льне смотрится очень изящно из-за тонкости работы.

Нью-Кастл (Newcastle) это новейшая из выпускаемых льняных тканей и имеет 40 нитей в дюйме. Это ткань отличного качества и используется для очень изящной вышивки.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
отут дівчинка систематизувала інформацію про тканини для вишивки
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 24 січня 2015, 01:15

Ті самі гості, в ту саму хату :crazy:
Я вже вроді й визначилася з усім, вже готова з кроєм визначатися, вже чуть не купила собі те домоткане полотно і тут мама мені каже "А ти що не на батисті будеш вишивати?" В нас вдома справді все вишиванки були на батисті (я вже хоч знаю що то за тканина :hi: )
Я знову в ступорі, мама каже що негарно буде, а я щось і не зауважувала по жіночих вишиванках, переважно ж на узор дивишся..... каже що то чоловічі на домотканому полотні, а діночі негарно.......
Ану поможіть мені розвіяти сумніви, або навпаки ще більше їх навіяти :help: Бо мен вже прямо руки сверблять вишивати :***:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Ulkanet » 24 січня 2015, 01:34

щось твоя мама путає, не в обіду :=):
навпаки жіночі завжди були на домотканому, а чоловічі на батисті, а вишивка в чоловічу вишивалася на панамі або домотканому і вшивалася в сорочку.
це зараз всі на домотканому всьо вишивають.
поїдь в любий магазин з вишивками і подивися на вишивку на домотканому і на батисті. і собі вирішиш що тобі краще. :В):
| +
ну ти ж знаєш ::Р: , що домоткане - то взяв і вишиваєш. а на батист треба ще канву (така сєтка тверда) рівно пришити і лише тоді вишивати, а потім пінцетом вискубати її після вишиття :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 24 січня 2015, 01:50

так вот знаю ж, через те думала собі на домотканому вишивати
мама каже що груба буде((( таки тре ще раз вилазку зробити
ой як то почати все важко
ще для ОО)))) думаю про чоловічу чорну, напевне щоб вшивати ото як ти пишеш
на чому то вишивати ті елементи? бачила гарну сорочку то мені здалося що вишито навіть не на домотканому було, а на такій тканині з більшими дзюрками, типу як ото Аїда, бо на чорному домотканому боюся очі загубити
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Галина » 24 січня 2015, 08:37

Я на батисті не люблю вишиванок, мені більше подобається льон і домоткане. Чогось мені той батист дуже простенько і не нарядно виглядає, якось буденно чи що. Але то чисто моя така думка. Я навіть малій вишивала на льоні, хоч там теж канва пришивалася, а потім видьоргувалася, я думала що його пришивати дурна робота, витягувати то завал :crazy:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення TattyMummy » 24 січня 2015, 11:28

Але тепер домоткане є тонке, не грубе полотно. То й вишиванка грубою не буде виглядати. До речі, а ви де купуєте тканину на вишиванки? Бо я завжди беру у "Золотому Руні", там вибір гарний та й відносно недорого.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 24 січня 2015, 11:34

TattyMummy я брала теж там раніше. А оце хотіла б взяти в Мережці в інет магазині
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Вишиття



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей