Глобальні оголошення!



Тканина для вишивання

Модератор: олеся

Тканина для вишивання

Повідомлення westa » 11 листопада 2013, 01:04

Дівчата-рукодільниці , радьте :help:
Зайшла сьогодні на ринок , пощупала тканину для вишивання і тепер в роздумах. Домоткане полотно по 70-100грн за метр , є з додаванням лавсану ( ніби нічого , але з часом кучерявиться ,як без лавсану , то точно ) ; льон , ціну не пам"ятаю ; Linda по 190 і ще якась крута німецька по 165-180 грн ( зал. від товщини ). Останні дуже хороші , але ціна кусається. Подумую про Лінду.
Хто вже вишивав , діліться враженнями. Як вона в роботі , як носиться ?
Чи не видумувати і брати домоткане з лавсаном ?
А то я сорочки тільки на батисті до того вишивала ( і носила ) , а тепер ліньки з канвою бавитися , та і легше без неї.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Lesya29 » 11 листопада 2013, 12:37

Привіт,Вишивала чоловікови та синочкови сорочки на льоні..Дуже класно получилося....В літку непарить,гарно гладиться....Брала в Асера,який в 3 училищі буває...Маю номер телефону...якщо маєте бажання з ним поспілкуватися можу скинути!
Lesya29 Офлайн


 

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення westa » 11 листопада 2013, 17:00

Дякую , але якраз льон мені не підійде :sad:
Тим більше , сьогодні вже купила ту Лінду. Трохи спонтанно вийшло. На дотик приємна. На днях віднесу кроїти . Коли почну вишивати , напишу яка вона в роботі.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Арія » 11 листопада 2013, 17:40

Дам пораду ) як вам розкроять попросіть щоб попередньо зробили примірку, особливо якщо ви обрали складний великий узор ))))))))))
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 03 січня 2015, 02:18

Я от в тканинах взагалі не розуміюся(((( Вирішила що якщо не вишию собі цієї зими, то принаймні все для роботи куплю. Підкажіть що найпрактичніше брати. :rose: Я знаю тільки домоткане полотно, якщо то те що такі мілесенькі хрестики там вишивають, бо Юрі вишивала.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Кокетка » 03 січня 2015, 02:49

так Наталя, домоткане полотно то і є на вишивку, правда воно різної якості от в цьому і різниця) часом і не сильно рівномірне, є різниця в тих дирочках))) ну то буде різниця і у хрестиках) ну і добавки до того полотна і основа того полотна , все тре врахувати) сильно натуральне не поноситься, а вишивки шкода буде , синтетичні добавки до основних натуральних складників додають зносостійкості виробу, та забирають гігроскопічнічність) тканина може парити , тому як правило беруть 50 на 50)

я зараз вишиваю собі блузку то німецьку рівномірку брала Мурано 228 грн за метр ) зараз чула дорожча мурано) в мене борщівська вишивка то подружка радила не економити) а вже в процесі носіння буду бачити що до чого
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 03 січня 2015, 02:55

То лавсан, про який в першому повідомленні йдеться то та сентитична добавка, так?
А на льоні вишивають відразу? Чи через канву?
Я роздумувала про вишивку на канві, але невпевнена що втну)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Кокетка » 03 січня 2015, 03:52

варто одразу купити рівномірку і вишивати) так лавсан то синтетичне волокно додає зносостійкості тканині)) колись наші старі шкільні форми були з лавсаном) то добре носилися) :wink:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 03 січня 2015, 03:55

Кокетка ти мене путаєш :ha: Рівномірка то те домоткане полотно?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Кокетка » 03 січня 2015, 04:06

так :yes: домоткане рівномірне полотно називають рівноміркою :yes: там одразу дирочки під рівномірні хрестики є)) а коли намочеш попереш то вони збіжаться ті дирочки трошки і воно вже не буде в таку дирочку))) тому мочити тре після вишивання але перед викроюванням виробу по лекалах :yes:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Далі

Повернутись до Вишиття



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron