Глобальні оголошення!



Аліменти

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Аліменти

Повідомлення Ulkanet » 11 серпня 2013, 02:22

westa ти краще повзнавай про всякі там допомоги, типу "подоходах" і т.д. може тобі яка і вийде допомога. а то від тих хлопів нема шо розраховувати.

дівчата ану розказуйте хто які допомоги отримує! :help: :help: :help: :help:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Аліменти

Повідомлення kruana » 18 серпня 2013, 18:38

westa , якщо вирішиш не подавати на аліменти, то раджу обов'язково оформити відмову від аліментів офіційно у суді, де розлучалися. В цьому випадку батько втрачає отримувати аліменти від дитини. Якщо дитина захоче допомогти батькові на старості років, то це буде добровільний вибір, а не примус з боку батька, який не дбав про свою дитину. А взагалі в такій ситуації краще пошвидше зрозуміти, що розраховувати треба на власні сили. І вони з'являться! Тримайся!

,
kruana Офлайн


 

Re: Аліменти

Повідомлення Anjuta » 22 вересня 2013, 14:25

ой, дівчатка, тільки побачила цю тему.
Радити нікому нічого не можу, бо ви самі краще бачити ситуацію, але якщо подавати на аліменти з дитиною до 3 років, то ви точно маєте право подавати на аліменти на дитину і на аліменти для себе до виповнення дитини 3 років. На практиці дівчата отримують аліменти на себе 500 грн щомісяця, деколи більше, залежить від платоспроможності чоловіка. І на дитину те що тут писали дівчатка.
На рахунок ВНЗ, то якщо дитина вчиться на стаціонарі, то батько продовжує сплачувати аліменти після 18 років.
Те що чоловіки такі мудрі нам нерви потримати фразою "відсуджу дитину" - то не беріть до голови!!!
Дитина майже завжди залишається з мамою, хіба вона якась наркоманка або алкоголічка і то це треба довести.
Якщо він такий мудрий, то кажіть нехай вже забирає і виховує без суду, повірте далі цих слів не піде!
І ще не варто відмовлятися від аліментів через страх, що на старості батько може подати в суд про утримання від сина. По перше - дитинство одне і воно не має бути обділене у всьому, якщо батько - трус і невдаха, то мама має залишатися СИЛЬНОЮ!!!, щоб забезпечити дитину максимальними спогадами з дитинства.
По-друге, той батько-невдаха до старості неоднарозово пожалкує про свій вчинок, а дитинство не вернеш!(на власному досвіді)
По - третє, він до старості може і не дожити :pardon:
І останнє, не спішить звертатися до адвокатів, заяву можна і самому подати і в суді зайві грошу не витратите.(Кому треба можу допомогти з заявою за дякую! :wink: )
Хіба у вас є що ділити машину, квартиру, тоді треба адвоката.
Тримайтеся!

П,С, Дякувати Богу в мого синочка повна сімя, але підписуюся під кожним своїм словом в цьому повідомленні. :rose:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Аліменти

Повідомлення TaniaPicaSSo » 22 вересня 2013, 15:25

Моя знайома, про яку я писала вище, домоглася через суд 800 грн аліментів (500 на дитину і 300 на себе). Плюс їй ще там сказали, що на майбутнє тато зобов"язаний забезпечити дитині літній відпочинок і оплату різних гуртків.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Аліменти

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 11:31

westa, мала аналогічну ситуацію. Теж мала аналогічну ситуацію. Народжувала вже сама. І чому це ви не маєте морального права, бо він не хотів дитини? Ви, що без його участі її зачали? Чи зробили - це обманом? Я теж перші місяці звинувачувала себе. А потім подумала, що моя дитина і так не має нормального тата, то чому я її маю обмежувати ще в чомусь і матеріальному заради своєї гордості чи чужого гонору. Теж були погрози і за відсудження і взагалі зневажливе ставлення, але то треба пережити, бо офіційні аліменти, то все таки приходять як обов язок, а не як подачка. Тим більше як з людиною дуже тяжко домовитись. Якщо ж у вас немає матеріальної потреби критичною, тоді в обов язковому порядку оформити офіційну відмови, щоб убезпечити майбутнє дитини. Наш "тато" на жаль на це не погодився, тому платить аліменти. До трьох років платив і на мене 200 грн. Мій вже школярик. Але моя Вам порада з огляду, на досвід, не витрачайте своїх сил і енергії на то щоб налагодити відносини з батьком заради дитини. Та дитина якщо не потрібна була йому відразу, то і потім не буде потрібна. Тільки свої сили потратите і ще більше з часом боляче, коли та дитина починає розуміти відношення того "тата" до себе. І за словами психолога я зробила помилку, що дозволяла ті зустрічі для окозамилювання, бо дитині легше сприйняти, що тата просто нема. А якщо він вас не забирав і з роддому, то маєте юридичне право на позбавлення батьківських прав, що для вас і для дитини дуже спростить життя в майбутньому. Тримайтесь.
Ysmishka Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Самостійна мама



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість