Глобальні оголошення!



Аліменти

Модератор: TaniaPicaSSo

Аліменти

Повідомлення westa » 07 серпня 2013, 23:05

Дівчата , порадьте.
Не знаю чи подавати на аліменти . Колишній чоловік сином майже не цікавиться ( час від часу дзвонить , приходить раз в пару місяців ). Після розлучення просив не подавати на аліменти , казав , що буде допомагати матеріально. На практиці це виходить 200-300 грн в місяць. А зарплата в нього немаленька.
Спочатку я категорично була проти допомоги з боку колишнього чоловіка , думала , що справлюсь сама , а зараз вже не така впевнена , що забезпечу дитину всім необхідним.
Але є ще один нюанс. Сім"я колишнього - люди впливові і небідні. І схильні робити "на зло".Чоловік колись грозився , що як буду рипатися , то може відсудити собі дитину. Я розумію , що це абсурд і син йому не потрібен. Але нерви сильно попсують.
Може хтось може порадить хорошого юриста , бо якщо сума аліментів буде не набагато вищою за 300 грн , то не варто і починати це все.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Аліменти

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 серпня 2013, 00:41

Маю подругу, яка зараз в процесі розлучення, і взнавала теж щодо аліментів, то казала, що, виявляється, коли жінка в декреті, (колишній) чоловік повинен не лише давати гроші на дитину, але й на жінку, поки вона не працює! Не знаю, які там суми, але, думаю, точно більше 200-300 грн.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Аліменти

Повідомлення irinka » 08 серпня 2013, 19:49

westa моїй подружці колишній чоловік має платити аліменти по 500 грн. в місяць, але звичайно що не платить (і навіть ніхто не заставляє :confused: ) дитиною взагалі не цікавиться, приходить дуже рідко і грошей не приносить, та вона і не дуже переймається цим. Ну а якщо твій добровільно приносить 200-300 грн. то і так нормально знаю таких що можуть і 20-50 принести :crazy: ))
westa написав:Але є ще один нюанс. Сім"я колишнього - люди впливові і небідні. І схильні робити "на зло".Чоловік колись грозився , що як буду рипатися , то може відсудити собі дитину. Я розумію , що це абсурд і син йому не потрібен.


Я би поки не подавала, подивись-подумай, моживо до нього дойде пізніше і почне більше давати, а якщо подасиш то може потім тобі на зло все буде робити.
А якщо почне зазнаватися і не буде нічого давати і приходити більш як півроку до дитини, то взагалі можна подати документи на позбавлення батьківських прав. Тоді вже можна буде оформити допомогу як матір-одиначка.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Аліменти

Повідомлення Natalinda » 09 серпня 2013, 14:09

westa Я теж знаю таке що платяться гроші і матері. Знаю таких що платять. Крім того якщо дитина вчиться у ВНЗ там теж якісь є нюанси.
Незнаю які там у вас стосунки, як ви сходилися і розходилися, якщо це можливо, то варто спершу поговорити, може йому "по статусу" аліменти "неполагаються". То про це й говорити. Якщо він не хоче давати гроші, бо думає що ти їх профукаєш, то нехай купує дитині необхідні речі по твому списку. Внуком батьки я так розумію теж не цікавляться? Бо якщо хоч хтось один прихильний, то варто спробувати вести переговори через цю людиину.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Аліменти

Повідомлення lyudmilka » 09 серпня 2013, 16:56

westa, можна претендувати на державні "аліменти", якщо маєте офіційне розлучення і якщо взяти довідку про неотримання аліментів від чоловіка (у виконавчій службі). Але треба взнати в соцзабезі, бо там вони ці допомоги нараховують.
"Немає ніяких ключів до щастя. Двері завжди відчинені." Мати Тереза
lyudmilka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 15 травня 2013, 21:18
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 85 раз.
Подякували: 83 раз.
Діти: Anna Adel

Re: Аліменти

Повідомлення krapk@ » 09 серпня 2013, 17:12

а в нього офіційна робота?? Тобто якщо є чиста зарплата і вона в районі 2000-3000 то однозначно подавати. Тобі лиш на дитину при мінімальних 25% буде 750грн. Але знай що як дитина виросте той цей НЕ "батько" може дитину подати на аліменти, чи варто вту кабалу влазити???
lyudmilka написав:на державні "аліменти......якщо взяти довідку про неотримання аліментів від чоловіка (у виконавчій службі)"

то дуже важко все зібрати і довести. Маю сусідку яка цим займалася рік тому, і вобше було важко довести що батько не появляється по рокові-він стверджував протилежне-всіх нюансів не знаю але вона жалілася на бюрократію.
irinka написав:Я би поки не подавала, подивись-подумай, моживо до нього дойде пізніше і почне більше давати, а якщо подасиш то може потім тобі на зло все буде робити.

точно не дойде, до таких ніколи не доходе або на старості коли вже сам лишається.

Якщо хочеш державної допомоги то подавай. він не платитиме тоді за якийсь час почне пеня нараховуватися, тоді аж держава тобіплатитиме але не більше ніж 350 грн-так що навряд чи вон тобі щось дасть. Короче козли такі мужики, рятуйся сама як можеш. Але не впадай у відчай, вийдеш на роботу сама не захочеш від такого папаші тих копійок....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Аліменти

Повідомлення krapk@ » 09 серпня 2013, 17:15

TaniaPicaSSo написав:Маю подругу, яка зараз в процесі розлучення, і взнавала теж щодо аліментів, то казала, що, виявляється, коли жінка в декреті, (колишній) чоловік повинен не лише давати гроші на дитину, але й на жінку, поки вона не працює!


але якщо він вчитель на півставки (чи побідна лабуда) чи безробітній то тоді 370 грн і крапка.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Аліменти

Повідомлення westa » 09 серпня 2013, 22:36

Дівчата , дякую всім за поради.
Я напевно таки не буду подавати на аліменти.
В нас ситуація наступна. Ми розлучилися , бо я завагітніла , а чоловік ще не хотів дітей. Так як я свідомо йшла на цей крок , то не маю морального права вимагати грошей на дитину. А з іншого боку , якщо по закону належиться , то чому б не отримати ще якісь кошти і відкласти їх для дитини. Зараз живемо тільки на "дитячі " гроші. Добре що не хворіємо , продукти всі домашні , одяг малечі майже не купую , друзі і родичі дарують багато, так що хватає.
Бабуся з дідусем внуком не цікавляться. Тато приходить швидше про людське око (бо маємо багато спільних знайомих ), на кілька хвилин .
Миритися ми точно не будемо. В нього вже є нова пасія .
І чому воно так ? Закохуєшся , думаєш , що ніякі перешкоди не страшні , разом навіки . А потім получаєш такий удар від , здавалось би , найріднішої людини.Проходить зовсім небагато часу і вже чужі люди...
Таки не буду гарячкувати , а то посваримося остаточно і я позбавлю сина навіть тих коротких зустрічей з батьком. Ой , як важко усвідомлювати , що в твоєї дитини не буде повноцінної сім"ї.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Аліменти

Повідомлення Ulkanet » 09 серпня 2013, 23:11

westa повноцінна сімя - це коли мама і тато хоча б нормально спілкуються, а не гавкають один до одного.
так що ще не відомо як то краще, коли отак в не повній сімї - чи коли постійні гавкання. :sad:

а грошики скоро скінчаться дитячі, і настане **** . тому може якось так тихенько і легенько йому кажи " Богданчику треба курточку на осінь, чобітки". ти ж його знаєш, дави на болючі точки (в друзів, кумів є а в твого нема, він шо гірший???). тим більше він не з бідних.

дуже шкода тебе, що тобі попався такий козел - який тебе лишив бо йому дітей не треба зараз. Добре шо його мама народила. :aggressive: :aggressive: :aggressive: а як так не хтів дітей то тре було користуватися засобами контрацепції самому - а не спихати всьо на жінку :aggressive: :aggressive: . Лише Господь Бог може вирішувати коли нам мати дітей.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Аліменти

Повідомлення Marichka » 10 серпня 2013, 22:58

Ой,читаю і плачу...Навіть не думала,що аж так буває,що перша дитина може бути настільки "зайва" :sad:
Про аліменти нічого не знаю.Веста,тримайся!!!Ще знайдеться хтось гідний для тебе і Богданчика!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Далі

Повернутись до Самостійна мама



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron