Глобальні оголошення!



Допомога одиноким матерям

Модератор: TaniaPicaSSo

Допомога одиноким матерям

Повідомлення katia » 18 травня 2013, 08:49

У тернополянки хочуть забрати сина
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Новини Тернополя

Повідомлення Ulkanet » 18 травня 2013, 10:51

і добре зробили. лишила дітей незнати на кого і поїхала. дітей не просто прийшли і забрали - то так просто не робитися. якби вона дзвонила і цікавилася своїми дітьми - то такаго б не сталося. і приїхала при перших же відвідинах соц. працівників. а вона приперла вже як їй сказали що дітей забрали???

вона до двої років получала допомогу на меншого малого по 600 чи то 800 грн в місяць. що впадло піти поробити довідки в совбез і получати щей допомогу як мати одинока??? але нашо лазити кожного півроку з тими довідками??? легше сидіти і нічого не робити і щоб всі її жаліли. :ireful: Радмила писала про цент для таких мам (забула як називаєть) - якби вона хотіла то і тудиб звернулася. :dash:
а так саме легше, лишила і поїхала "заробляти". і шо багато заробила зимою в Польщі??? що важко віддати дитину в 2 роки в садочок і піти на роботу навіть в те Ласкаво Просимо??? там постійно треба прибиральницю чи продавця. :wink: :yes: чи у Сільпо. :rose: якби в неї була безвихідь то вона пішла б і за 800 грн працювати. а так скинула дітей і "відпочиває морально" :ireful: :dash:

я знаю одну наркоманку в якої дитина не приписана ніде. і вона кожного півроку збирає довідки і одержує допомогу на дитину як мати одиночка. я неодноразово писала для неї заяви, що вона і її дитина дійсно проживають в моєму будинку в такій-то квартирі. ходила в ЖЕК з нею.

Так що на всю Україну тут кричати, яка Тернопільська влада погана, бо дітей в неї забрали - то це вже наглість. :ireful: :ireful: :ireful: скільки в нас мамів повиїжало закордон, а дітей полишали на бабів, тьоток і т.д. і нівкого дітей не забрали. значить так та сусідка тих дітей гледіла - що їх аж забрали. старший гледів малого, до школи не ходив, от вчителі і написали в соц. службу. :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Новини Тернополя

Повідомлення nadusha » 18 травня 2013, 15:22

Ulkanet написав:і Радмила писала про цент для таких мам (забула як називаєть) - якби вона хотіла то і тудиб звернулася. :dash:

Де є такий центр, можна детальніше. Бо вчора в дворі почула краєм вуха, що одна мама (живе без чоловіка) народила третю дитину, а найстаршу хоче віддати в інтернат... Хто знає, де можуть допомогти? Буду знати якісь подробиці - напишу.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Новини Тернополя

Повідомлення mari » 18 травня 2013, 19:15

Є Вікно життя, в нас є в 2 роддомі. Анонімно можна залишити дитину.
Іра, яка то зорганізувала, пройшла немало проблем.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


На таку хорошу місію. Працює і зараз!!!!!!!!

Є дитбудинок. Якщо мама народила і пише заяву що відмовляється, і т.і...далі точно не знаю...там приходить юрист і т.і. і забирають дитину в дитбудинок на Сахарова.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Новини Тернополя

Повідомлення Sms » 18 травня 2013, 21:56

Ulkanet написав:і получати щей допомогу як мати одинока???


величезні гроші 249 грн....
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Новини Тернополя

Повідомлення Anjuta » 18 травня 2013, 22:30

не одобрюю залишання дітей заради заробітків, але впевнена, що мама туда поїхала лише щоб якомога більше дати своїм дітям. Я от не можу зрозуміти, чому влада така "мудра" лише зі слабкими, нехай тоді всіх батьків лишать материнських прав, хто за кордоном...то Тернопіль стане містом-сиріт, бо тут в кожній другій хаті заробітчані, які лишили дітей на когось.
Так, можна було і тут якусь роботу знайти, думаю , що до того вона мала тут якусь роботу з "превеликою" зарплатою що змушила її на такий крок.
В любому випадку, я на стороні мами, якщо вона не наркоманка і не алкоголічка(в цих випадках я нейтральна, бо є різні випадки).
П.С. я особисто свою дитину не лишу на самотік і мені шкода таких діток, проте не смію судити їх батьків. Не забуваймо, що кожна мати хоче для своєї дитини кращого життя і по своєму це бачить! Для мене це так :+++:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Новини Тернополя

Повідомлення nadusha » 18 травня 2013, 23:39

Mari! З того, що я почула, вона хоче найстаршу 5-річну дитину віддати... Мене більше цікавить чи є така служба, центр, що помогли б справитися таким сім"ям з тимчасовими труднощами і залишити всіх дітей з мамою. То говорили дві мами поміж собою, а я пробігала повз, то деталей не знаю...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Новини Тернополя

Повідомлення Ulkanet » 19 травня 2013, 00:59

Sms написав:
Ulkanet написав:і получати щей допомогу як мати одинока???


величезні гроші 249 грн....

ти шось не за ту допомогу говориш. :wink: ти певно про "по догляду за дитиною до 3-х років" говориш. ми всі отримуємо по 130 а тобі просто "автоматично" перерахували і ти маєш більше. є допомоги: "по догляду за дитиною до 3-х років", "по доходах", "допомога на дітей одиноким матерям". то тре купу паперів і нервів до того всьго :ha: вони спеціально не говорять в совбезі про ті всі допомоги :sad:

У 2013 році уряд збільшив допомогу трьом категоріям самотніх матерів. На дитину до 6 років – із 458 до 497 гривень. Від 6 до 18 – з 570 до 635. Третій категорії, з 18 до 23 років, теж платять, якщо син чи донька навчаються. Допомогу для них збільшать із 549 до 597 гривень у місяць.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Новини Тернополя

Повідомлення TaniaPicaSSo » 19 травня 2013, 01:13

Ulkanet написав:У 2013 році уряд збільшив допомогу трьом категоріям самотніх матерів. На дитину до 6 років – із 458 до 497 гривень. Від 6 до 18 – з 570 до 635. Третій категорії, з 18 до 23 років, теж платять, якщо син чи донька навчаються. Допомогу для них збільшать із 549 до 597 гривень у місяць.


А то шо набагато більші гроші? :confused:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Новини Тернополя

Повідомлення Sms » 19 травня 2013, 01:24

Ulkanet написав:
Sms написав:
Ulkanet написав:і получати щей допомогу як мати одинока???


величезні гроші 249 грн....

ти шось не за ту допомогу говориш. :wink: ти певно про "по догляду за дитиною до 3-х років" говориш. ми всі отримуємо по 130 а тобі просто "автоматично" перерахували і ти маєш більше. є допомоги: "по догляду за дитиною до 3-х років", "по доходах", "допомога на дітей одиноким матерям". то тре купу паперів і нервів до того всьго :ha: вони спеціально не говорять в совбезі про ті всі допомоги :sad:

У 2013 році уряд збільшив допомогу трьом категоріям самотніх матерів. На дитину до 6 років – із 458 до 497 гривень. Від 6 до 18 – з 570 до 635. Третій категорії, з 18 до 23 років, теж платять, якщо син чи донька навчаються. Допомогу для них збільшать із 549 до 597 гривень у місяць.
Прихований текст

Прихований текст


Я тобі кажу, о насправді є. Я мама одиночка - отримую 249 грн. По доходах мінімум до 2 років не збільшать, бо доходи завеликі виходять! Мені офіційну відмову прислали!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Далі

Повернутись до Самостійна мама



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron