Глобальні оголошення!



Допомога одиноким матерям

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Новини Тернополя

Повідомлення Ulkanet » 19 травня 2013, 01:48

Sms ну по доходам зараз багатьом "не виходить". через ту одноразову допомогу при народжені. :sad: і через те шо податки тоже туда враховуються :ireful: якщо в нас сумарно виходить 3000 грн, то реально ми маємо лиш 2000 бо 1/3 відаємо на податки. :sad: але совбез рахує шо в нас 3000 грн. тому одному з нас тре жити "повітрям". :ha: :hi: ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Новини Тернополя

Повідомлення pan_kotskyy » 19 травня 2013, 04:24

Ulkanet написав:і добре зробили.

ну-ну...
Ulkanet написав:Радмила писала про цент для таких мам (забула як називаєть) - якби вона хотіла то і тудиб звернулася. :dash:

звідки ж та мама має про нього знати ?
Забирати дітей - крайня міра. Але це простіше ніж направляти маму в якісь там центри чи пояснювати як вона може отримувати більшу допомогу ( якщо навіть соцбез не розповідає про то і треба багато нервів зїсти щоб документи зібрати).
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Новини Тернополя

Повідомлення Sms » 19 травня 2013, 08:46

Ulkanet, саме через одноразову. Ти права. Просто іноді вибішує мене ото збирання довідок, хоч насправді їх не так багато , поки у всіх чергах достоїшся... А отримуєш насправді копійки.А оті перевірки уряду, щодо забезпеченності мами одиночки - мене взагалі виводять з себе. Потипу, якщо в мами одиночки є пральна машинка - її можуть позбавити допомоги, бо то рахується роскішю... :crazy: Країна чудес! У всьому світі пральна машинка - метод їснування, а в нас роскіш...
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Новини Тернополя

Повідомлення Ulkanet » 19 травня 2013, 10:45

pan_kotskyy вона не на безлюдному острові живе. :wink: а в гуртожитку - там всі про всіх і всьо знають. :ha: недумаю що їй ніято ніколи не казав про допомоги і т.д.
і дитину в неї не забрали просто так за 5 хв., мають бути відповідні заяви і купа документів, перевірок. :sad: вот то і було крайньою мірою. тих дітей ніхто не гледів - от їх і забрали.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Допомога одиноким матерям

Повідомлення taranjka » 18 лютого 2016, 14:33

Скажіть хто знає. В мене є знайома, з чоловіком не живе (розлучилися), має дитину 6 років. Десь роки 2 чи 3 тому ходила в соцзабез, хотіла оформити якусь допомогу, але їй сказали, що вона не рахується одинокою матірю, бо була одружена, от якби вона народила і не мала чоловіка, тоді б їй щось платили. Сімя бідна, чоловіка слід простиг, аліментів нема, допомоги теж. Все справді так, чи вона таки має право на якусь допомогу?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Допомога одиноким матерям

Повідомлення !OLGA! » 18 лютого 2016, 14:43

taranjka написав:Скажіть хто знає. В мене є знайома, з чоловіком не живе (розлучилися), має дитину 6 років. Десь роки 2 чи 3 тому ходила в соцзабез, хотіла оформити якусь допомогу, але їй сказали, що вона не рахується одинокою матірю, бо була одружена, от якби вона народила і не мала чоловіка, тоді б їй щось платили. Сімя бідна, чоловіка слід простиг, аліментів нема, допомоги теж. Все справді так, чи вона таки має право на якусь допомогу?

Якщо чоловік не виплачує аліменти більше як 6 місяців і тим більше що не бере ніякої участі у вихованні дитини, то вона може подати в суд на позбавлення його батьківськмх прав і тоді оформити допомогу як одинока мама.
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Допомога одиноким матерям

Повідомлення taranjka » 18 лютого 2016, 14:47

Тобто без позбавлення батьківських прав допомоги вона не отримає?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Допомога одиноким матерям

Повідомлення !OLGA! » 18 лютого 2016, 14:50

taranjka написав:Тобто без позбавлення батьківських прав допомоги вона не отримає?

Наскільки мені відомо то ні, оскільки є чоловік і він зобов'язаний платити аліменти. А чому власне він не платить?
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Допомога одиноким матерям

Повідомлення taranjka » 18 лютого 2016, 15:00

вона навіть не знає де він
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Допомога одиноким матерям

Повідомлення Ulkanet » 18 лютого 2016, 15:35

taranjka вона може подати на домомогу як мало забезпечена.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Самостійна мама



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість