Глобальні оголошення!



Розлучена жінка має шанс?

Модератор: TaniaPicaSSo

Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення Літо » 09 березня 2011, 12:22

Чи багато розлучених жінок серед ваших знайомих вдруге виходять заміж? А маючи при цьому дитину? Чомусь мені здається, що дуже малий відсоток того, що така жінка може мати щасливу сім'ю в майбутньому
Літо Офлайн


 

Re: Ррозлучена жінка має шанс?

Повідомлення krapk@ » 09 березня 2011, 13:21

якщо це самоціль-вийти заміж, то шанс малий. А так, я вірю що є доля. Особисто в моєму будинку живе 3 молоді сім'ї, де жінки вже мали шлюб і всі мали діток. Не можу сказати чи ідеально живуть, але заміжні - про це ж питання.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ррозлучена жінка має шанс?

Повідомлення Ludmila » 09 березня 2011, 14:45

Думаю шанс створити щасливу сім'ю вдруге вийшовши заміж є у кожної жінки, яка пережила невдалий перший шлюб. Тут важливо не зациклюватись на думці, що по-перше: всі чоловіки сво..., що всі вони однакові і зустріти хорошу людину практично неможливо. МОЖЛИВО!!! по-друге: я розлучена з дитиною, хто мене тепер захоче :gore: Доглянута, впевнена в собі жінка, яка випромінює оптимізм притягує до себе позитив, а значить привертає увагу чоловіків. А ще така жінка має перевагу - життєвий досвід, який допоможе їй не повторити помилок, які були допущені в попередніх стосунках.
Серед моїх близьких знайомих є дві жінки, розлучені в минулому, які мали по одній дитині від першого чоловіка, а зараз вдруге вийшовши заміж кохають і кохані, гарно виглядають і почуваються щасливими (з їхніх слів). Одна з них уже народила другу дитинку від свого другого чоловіка. Щаслива жінка і мама. :heart: ;-)
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення mala-karta » 09 березня 2011, 15:57

ну, знаю одну старшу вже жінку, яка розлучилася у зрілому віці і потім і одружилася вдруге також в зрілому.
Правда, син від першого шлюбу вже тоді був дорослий і мав свою сім'ю.

Словом, я думаю, що все реально. Звичайно, якщо не ставити одруження за самоціль і не зациклюватись на тому.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення гра з вогнем » 09 березня 2011, 16:00

Я думаю це залежить від жінки. Від її мух та тараканів, які у неї були, які залишилися після розлучення, які з'явилися як супровід нового статусу...
Кожна з нас сама творить себе та свою долю. Якщо жінка хоче бути щасливою, вона буде щасливою!!!!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення ЗІрка » 09 березня 2011, 23:03

має і ще й який:) в мене просто двоє знайомих хлопців одружилися на жіночках з дітьми, третій живе поки в громадському шлюбі, але ж - молодий пацан чомусь надав перевагу старшій на 7 років з дитиною... :head:
як на мене, то в жінок з досвідом невдалого шлюбу є свої козирі... вони вже знають деякі камені спотикання, вміють оминати підводні рифи і т.д.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення mari » 09 березня 2011, 23:04

Шанс має кожна жінка. Головне- цього хотіти :-|Бо кожна жінка любляча, здібна, гарна, розумна і має і можливість знайти своє щастя.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення Lesya » 09 березня 2011, 23:32

Це й справді залежить від жінки.
В мене теж хороша знайома вийшла заміж вдруге маючи дочку 7 років. Колишній від народження дитини нею не цікавився. Зараз вона вже 4 роки щаслива дружина і має 3-річного синочка.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення Marta » 10 березня 2011, 01:17

Аналогічно- маю знайому, другий раз вийшла заміж з дитинкою, зараз має дівчинку від другого чоловіка, все нормально.
Шанс зустріти свою людину, яка полюбить тебе-є завжди, і якщо таки полюбить-то прийме і з дитиною, і зі всім)
Marta Офлайн


 

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення pan_kotskyy » 10 березня 2011, 10:22

Одногрупник одружився з розлученою жінкою, правда, без діток. Так от, його думка була, що "розлучені жінки вже точно знають, що вони хочуть"
Мається на увазі, що вже знають, що це таке, а не літають в хмарках як молоденькі дурненькі дівчатка, яким тіко романтику подавай і захмарні мрії :))) тому роблять свідоміший вибір і не хочуть від обранця зірок з неба.
Не факт, звичайно, що можна наступити на ті ж граблі, але щось таки в цьому є.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Далі

Повернутись до Самостійна мама



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість