Глобальні оголошення!



Виховання дітей без батька

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Аліменти

Повідомлення Zyzylka » 30 січня 2014, 11:51

Ysmishka а у вас хлопчик чи дівчинка? І чи дитину не ображають в школі що немає батька?
Zyzylka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 21 березня 2013, 20:28
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 9 раз.
Діти: хлопчик Дмитрик

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 12:05

І я виховую сина сама. Хочеться вирости справжнім чоловіком, може через те інколи більш жорстка, ніж хочеться бути як мамі. Але з боку хтось каже навпаки, що багато дозволяю, а хтось, - що дуже вимагаю. Та впершу чергу я його дуже люблю - про що йому завжди наголошую. Кажуть діти, які ростуть без батьків дорослішають швидше за своїх однолітків. Можливо це і правда.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Аліменти

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 13:53

Zyzylka написав:Ysmishka а у вас хлопчик чи дівчинка? І чи дитину не ображають в школі що немає батька?


Хлопчик. Я теж переживала, що може будуть ображати, вважала його обділеним, але то помилка. Діти то відчувають. В садочку таких було менше, а в школі вже більше дітей, які ростуть з одним із батьків. Є таких у яких один з батьків помер ( в садочку було дві мами померли раптово :cray: ), є хлопчик якого мама просто покинула і не цікавиться... . Тобто я бачу, що він дорослішає з роками і робить свої висновки - в нього є я і він в мені впевнений, є "тато" який інколи приходить і дуже рідко дзвонить і якого він і татом не називає, але я пояснюю, що він є, але з тих чи інших причин з нами не живе. В обіду він себе певно і сам не дасть. Але звісно, що воно йому болить періодами - все стараємся обговорювати.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення inna_vasileva » 15 січня 2016, 16:12

у мене подруга сама виховує доньку, нормальна дитина, ми допомагаємо, сидимо з малою іноді..але немає ніяких проблем)
inna_vasileva Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 15 січня 2016, 15:30
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: дівчинка 5 років)

Поперед.

Повернутись до Самостійна мама



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість