Глобальні оголошення!



Виховання дітей без батька

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Anyri » 22 листопада 2011, 11:28

happymami написав:І всежтаки, мені чомусь думається, що краще, коли в дитини тато буде пияк, тоді вона точно знатиме, якого чолвіка не хоче(якшо це дівчинка). А якшо хлопчик, то знатиме, яким він стати не хоче. Крім того, батько ж не завжди є п'яним. Коли прокидається - то тверезий ще ;) Ну і навіть п'яний батько може захистити свою дитину від однокласників. По крайній мірі тим, що вони знатимуть, шо в цієї дитини є батько. А який - їм не завжди обов'язково знати. Зараз діти в школі дуже жорстокі. Чим більше хожу, тим більше шокуюся. Тому я вважаю, що батько потрібний бодай як соло в документах - ТАТО

Більшість дочок алкоголіків виходять заміж за алкоголіків (чи ін. деструктивних осіб) бо, не маючи прикладу позитивного сімейного життя, вважають життя з алкоголіком нормальним. Або не виходять заміж взагалі - бояться, що сімейне життя таке ж, як в мами. Справа в тому, що жінки, які живуть з алкоголіками є співзалежними, тобто відчувають себе "комфортно" в ролі жертви, що "рятує" чоловіка від зеленого змія. І цю модель поведінки вони передають дочкам.
Мій колишній був алкоголіком, тому тут я категорична - не хочу, щоб це жахіття бачили діти.
А щоб захистити дитину від однокласників не обов"язково щоб батьки жили разом. Знаю розлучених, де батько буває на всіх заходах у школі, тому всі однокласники знають, що тато у дитини є. Краще тверезий тато по неділях, аніж повсякденний кошмар.
Anyri Офлайн


 

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Руженка » 22 листопада 2011, 15:47

хочу написати, що не може повноцінно виховати дитину, коли сімя не повна, але напишу, що МОЖЕ))))))) Дякуючи вже не один раз Марі, тепер можу сказати, що МОЖЕ)))))))))) :beer: Важко? Да! Неприємно? Да? Обідно? Да!! АЛЕ!!!!!!!!!
В мене на очах приклад однієї сімї(мої куми) в них троє дітей........діти незрозумілі(хоч одна з них моя похресниця), в них постійний брак коштів, постійні сварки на цьому грунті......сваряться чоловік з жінкою - відображається на ДІТЯХ!!!!!!Вони постіно кричать до тих дітей, навіть, коли мама їсти кличе...........Старшій 12 років.........невпевенна сіра мишка......відповідальна, але аж занадто.......все звалилось на її плечі......прибирання в домі ЗА ВСІМА!!!!! Одівають вони її так собі - бо як вони кажуть, ВОНА ЩЕ Ж МАЛА :( :dash: :dash: Хоча виглядає вона на всі 15!!!!! Але недоглянута.......((((Сумно.....Мама постійно скаржиться, що дочка її нічого не розказує.........А як такій мамі, щось розказати????????Коли будь-що щоб дочка не сказала, ВІДПОВІДЬ одна - ТИ ЩЕ МАЛА!!!!!!!!! ХЛОПЦІ?????Які хлопці??????ТИ ШО!!!!!!!!!!!!!!ОТ і пішло поїхало........СІМЯ І Є І НЕМАЄ............ Чоловік постійно бурчить до дружини, вона вибивається з сил кричить до нього, що він лежить на дивані.........в РЕЗУЛЬТАТІ - зіпсований настрій і ДІТИ, на яких кричить мама!!!!!!!Тому, що щойно посварилась з чоловіком............

всі ми виходимо заміж за ідеального)))))))))))) а живемо уже з чоловіком, який до нього недотягує..............Від любові до ненависті ОДИН КРОК!!!!!!

БЕРЕЖІТЬ ЛЮБОВ!!!!!!!!!!

Правда тата нам не вистачає..........точніше Марго.......бо дівчинка (подружка Марго) їй 3 рочки, ніколи не бачивши тата Марго вирішила, що її тато(Маргарити) - це хлопець моєї сестри(який в нас дуже часто). От одного разу вона і видала Маргошка давай татові папа він вже йде...............Мені аж мурашки по шкірі...........

А одного разу в гостях, я допомагала на кухні, а один з гостей(одружений був з сімєю) грався з Марго, малював з нею......ТАК ОТ.......коли я прийшла до столу, взяла її на руки........вона злізла з рук і пішла до того ДЯДІНЬКИ........і сиділа в нього на руках півгодини.....я пробувала забрати, та вона його не відпускала..........ВСІ ЗА СТОЛОМ ПОЧАЛИ ЖАРТУВАТИ......ТАТО........ТАТО.......ТАТО............. А я посміхалась, а в душі плакала...........
Руженка Офлайн


 

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення krapk@ » 22 листопада 2011, 16:12

думаю можливо все, якщо хотіти. А якщо не хотіти то можна мати 3 татів і бути незахищеним. Щодо моделі сім'ї-теж згідна, на відсотків 80 діти хочуть того чи ні але вкінцевому результаті будуть схожі сім'ї. Тато (не конче фізіологічний) потрібен лише якщо він є чоловіком мами, який її кохає і поважає. Дитина бачить як мають будуватися відносини (ну без сварок звичайно не буває), але пиляння по будь-якому поводу чи без нього (згадую свого чоловіка) це вже не сім'я. В такій родині навіть не питущий може стати алкашом чи гультяєм. Бачте яка я розумна стала, коли вже мене по голові добре життя гепнуло.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення олеся » 27 листопада 2011, 02:09

В моєї подруги племінник росте без батька. Малому 5 років а тата він навіть не знає... Мама того хлопчика не хоче говорити про це... Але суть в тому що я сама кілька раз була в гостях разом з тим хлопчиком. Нормальний малий, як на свій вік розвинений і розумово і фізично, але є одне АЛЕ його бабуся... В неї параноя що до її внука всі погано ставляться бо в нього тата немає. Навіть коли в тої дитини викла суперечка з іншим хлопчиком його віку на предмет того хто буде ховатися, а хто шукатиме (починали бавитися в хованки) то прибігла та бабуся і шуму наробила що її внука ображають тому що він не має тата :(
Так що я вважаю що дитині перш за все не потрібно акцентувати увагу на тому що в неї немає тата, а виховувати сильну та вольову особистість не зважаючи на всі труднощі які виникають при цьому. :emphaty:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Любов » 27 листопада 2011, 14:41

Знаю історію, коли батько прийшов знайомитися з власним снов аж за 5 років, що в ньому заговорило, може совість прокинулася на деякий час. Приніс тільки цукерки, коли запитали дитину чи знає хто то , то хлопчик відповів, так то мій тато приходив, хоч про це мови під час їх зустрічі не було. Запитали як він знає, відповів, що відчув серцем :cry: . Тепер цьому хлопчику 6 років і після того батько жодного разу не навідався, дитина щовечора молиться за татка і його добру долю, просить щоб він прийшов ще :( . Не розумію таких татусів, навіщо було травмувати дитину і приходити як знав, що більше цього не буде. На мій погляд, краще б дитина взагалі тоді не знала такого батька. Добре, що є ще дідусь і модель гідної чоловічої поведінки він зможе йому передати, принаймі старається.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Олена 85 » 21 грудня 2011, 14:08

Я також виховую дитину сама,і не бачу в тому нічого поганого.Так склалося,що ми розлучені,і тато інколи "захолить " до малої. Каролінка його знає,впізнає як він приходить,але щоб колись спитатися за нього- ні. Вона пограється з ним півгодинки і їй стає нецікаво,і вже виганяє його ,щоб він ішов. Я думаю,що це не настільки важливо,чи сам виховуєш дитину-чи в сімї.Основне як ти її виховуєш.)))) :)
Олена 85 Офлайн


 

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення krapk@ » 05 лютого 2012, 14:25

в цьому питанні більше важить як мама "налаштовує дитину" щодо фізіологічного батька. Якщо вони нормальні люди і підтримують відносини, батько помагає не лише матеріально, то нічого в цьому такого нема, що він не живе з ними (зараз море татів-мамів за кордоном). Якщо ж він навіть не хоче знати як росте його кровинка, а при цьому ще мама накручує дитину, що тато такий сякий, чи перешкоджає їх зустрічам, то така дитина може вирости з пробілом у відносинах чоловік-жінка, особливо якщо мама абсолютно сама ростить дитину-нема брата, діда, дяді і т.п Ні, звісно вона буде розуміти що є ці відносини, але грамотно збудувати в майбутньому буде важче. Чогось дуже часто якщо дитина росте в неповній родині, потім і сама розлучається і то не один раз (хоч би здавалося мало б бути навпаки)
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення krapk@ » 04 грудня 2012, 12:18

сиджу зла як пес. Вчора був суд у моєї подруги. В неї 4 синочків і чоловік подав на розлучення-важко йому мабуть.... Хоч вони вже рік не живуть (не змогла жити в свекрухи, хотіла просто знімати житло, він не погодився, то переїхала до своїх батьків), він до дітей не приходе, ховається по всяким закуткам парку, як випадково зустріне. Що ж це робиться га????
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення krapk@ » 17 грудня 2012, 12:39

Отцы, не покидайте сыновей!
Не унижайте их подарком к дате.
Всё можно изменить в судьбе своей,
Но только сыновей не покидайте.
Пока малы — за них в ответе мать —
От первых слёз и до вечерней сказки.
Но как потом им будет не хватать
Мужской поддержки и отцовской ласки.
Им непременно нужно подражать
Своим отцам — на то они и дети…
Родную руку молча подержать,
Уйти с отцом рыбачить на рассвете.
Обида вас настигнет иль любовь —
Не уходите… Вы им всех дороже.
Ведь в жилах сыновей — отцова кровь.
И заменить её уже никто не сможет…
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення krapk@ » 17 грудня 2012, 12:42

Смотрел малыш на папу так влюблённо
И крепко-крепко за руку держал.
Звучал счастливый смех волшебным звоном
И папа будто в детство вновь попал…
Они играли вместе на площадке,
Крутилась беззаботно карусель…
А дома мама ждёт и всё в порядке.
Там мишки, зайки, тёплая постель…
Малыш за шею папу обнимает…
Душа к душе любовь рекой течёт.
Уже сердечко маленькое знает,
Как здорово, что папа с ним живёт…
А рядышком с игрушечной коляской
Играла чья-то девочка одна…
Недетскую печаль скрывали глазки,
Ведь детская душа без слов видна…
Спросил отец кудрявого мальчишки:
«Малышка, что за слёзки мне видны?»
«Мне мама перед сном читает книжки,
А папа не приходит даже в сны…
Я вечерами мамочку жалею,
Она, бедняжка, очень устаёт.
А с папой нам бы было веселее,
Но он другую дочку с тётей ждёт…»,
Когда малышка это всё сказала,
Похолодел от слов чужой отец…
Мужское сердце искренне шептало:
«Не разбивайте маленьких сердец!»
Не оставляйте дочку или сына,
Вам не вернуть потом ушедших дней.
Я верю, настоящие мужчины
Свободу любят МЕНЬШЕ, чем детей!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Самостійна мама



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron