Глобальні оголошення!



Виховання дітей без батька

Модератор: TaniaPicaSSo

Виховання дітей без батька

Повідомлення Apolloniya » 10 травня 2010, 12:19

Що ви думаєте з цього приводу? Чи може самотня мати чи батько виховати повноцінну особистість?
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення mari » 10 травня 2010, 12:20

Звісно що може
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення LeeLoo » 10 травня 2010, 12:22

Питання скільки часу?Все життя?Чи як???
Зараз за сімейними обставинами я виховую сама доньку...і таких мам є багатенько...
LeeLoo Офлайн


 

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Apolloniya » 10 травня 2010, 12:28

Мене більше цікавить така ситуація, коли мама і синочок. Хлопчикам батько потрібен, як рольова модель. В певний період вони емоційно віддаляються від мами, хто повинен замінити батька і чи це взагалі можливо?

В багатьох випадках, я, поспілкувавшись з мужчиною, можу помітити, що в нього було мало звязку із батьком і десь в половині випадків мої здогади вірні. З іншого боку, деякі хлопчики, які розлси без впливу батька, навпаки, дуже мужні та відповідальні. Невже це мами в першому випадку "недотягують"?
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення happymami » 10 травня 2010, 12:29

Шось мені каже, шо я маю сказати "Не може". Але знаю багатьох знайомих, котрих виховував хтось один з батьків.І ті л люди навіть повноцінніші, ніж може я, чи будь хто інший, хто мав і тата і маму. Просто, всезалежить від того хто виховує. Зазвичай, батьки не мають часу на свою дитину. То навітьякшо є і тато і мама дитина сама по собі і обділена. А коли мама сама виховує дитину - то всю любов спрямовує на чадо і та дитина отримує більше, ніж ті, хто мають обох. ІМХО. АЛЕ,тим не менше, якшо сім*я щаслива і повноцінна - це величееезний плюс.

Розкажу одну історію. Моєї сусідки батьки за кордоном. Їй 11 років. Коли я гуляла зі своєю доцею і з нею, то сусідка потім казала тітці - А тьотя Люба так любить свою доцю...
Хоча я не обіймала свою Софію, не казала шо люблю, нічого такого, просто гойдалися на качелі... Але 11річна дівчинка побачила в тому те, чим була обділена сама :cry:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення happymami » 10 травня 2010, 12:30

Apolloniya написав:Невже це мами в першому випадку "недотягують"?

От шо я й кажу - всьо залежить від того, хто виховує. Я теж знаю мужніх іхороших чоловіків, котрі без батька росл. І нич їм не бракує.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення mari » 10 травня 2010, 12:31

Краще мати уявну рольову модель, яку створить сама мама в уяві дитині, за винятком того варіанту що в неї агресія до чоловіків взагалі.,,, аніж дибілуватого пяного батька з фіз.насильством
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення happymami » 10 травня 2010, 12:34

mari написав:Краще мати уявну рольову модель, яку створить сама мама в уяві дитині, за винятком того варіанту що в неї агресія до чоловіків взагалі.,,, аніж дибілуватого пяного батька з фіз.насильством

во во. Мої думки потроху озвучуються мудрими словами. Навіть якшо батько не пяний, всеодно його ніколи нема, бо на роботі, дитина всадіку від дзвінка і до дзвінка... Або вештається по дворі... бачила я таке. Здорова сім*я - не та, де є обов*язково двоє. А та, де є люблячі і маючі час на своє чадо
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Melisa » 10 травня 2010, 12:53

Хотіла написати одне, а от дочитала до кінця і повністю з вами згідна. Навіть, якщо в сім"ї є тато і мама, це не означає, що дитина буде відчувати любов обох. Ту любов треба дарувати, підтримувати постійно, а не думати, що "раз ти-мама, то виховуй, моє діло-зробити" і йти собі по барах пропивати останню копійку і т.п.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення lore1ei » 10 травня 2010, 17:42

згідна з Марією.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Самостійна мама



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron