Глобальні оголошення!



Виховання дітей без батька

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення krapk@ » 17 грудня 2012, 12:45

сиджу реву!!!!! А еально у наш важкий час стільки діток маючи маму і тата є соціальними сиротами. Бо така держава дебільна, що жене тих батьків на заробітки в інше місто, країну і на роки. А навіть якщо вони всі разом, то не у всіх знайдеться час на ту дитину, щоб просто поговорити, помалювати, почитати...
"Берегите своих детей, Их за шалости не ругайте Зло своих неудачных дней Никогда на них не срывайте Не сердитесь на них всерьез, Даже если они провинились, Ничего нет дороже слез, Что с ресничек родных скатились. Берегите ж, пожалуйста, детство. "
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Alisa » 17 грудня 2012, 12:54

А чого не знайдеться? Виділити 40 хв часу в день на якесь спільне заняття не проблема навіть для дуже заклопотаної мами :wink: .
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Natalinda » 17 грудня 2012, 13:04

Alisa для дуже заклопотаної - то реально проблема((((
особливо зараз по селах де закурило і круглосуточно ведуться розкопки власного житла(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Dribchuk » 17 грудня 2012, 13:11

а моя думка така - краще без батька ніж з батьком -деспотом чи алкоголіком. Маю подружку яка фактично ненавидить свого тата за те що в дитинсві, а деколи і у вже старшому віці їх з мамою лупив, принижував, постійно приходив пяний і закривав їх у підвалі, міг добу не випускати. А мама з ним жила і досі живе "бо нема куди іти". Подружка втікла від них як тільки стукнуло 18, вискочила заміж тільки щоб не жити коло тата, на щастя чоловік її любить і не ображає. Психіка дитини від тата, який постійно бє і ображає ламається ще гірше ніж коли батьки розходяться і живуть кожен своїм життям.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення TaniaPicaSSo » 17 грудня 2012, 13:35

Dribchuk написав:Психіка дитини від тата, який постійно бє і ображає ламається ще гірше ніж коли батьки розходяться і живуть кожен своїм життям.

100 % підтримую. Але часто жінки ще й терплять таких деспотів чи алкоголіків, "щоб в дитини був тато". :scare:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення eco » 23 січня 2013, 14:20

Я вважаю, що головне, щоб дитина росла в любові, якщо двоє батьків-то дуже добре, але краще взагалі без батька, ніж щоб була така сім'я де сварки чи навіть насильство. Це набагато більше травмує психіку дитини, ніж відсутність батька. Здається зараз вже рідше, а раніше це було класична причина-не розлучаюсь бо дітям треба батько, а який він подає приклад і взагалі. то вже таке....
Екотовари-це не данина моді, а необхідність!!!
eco Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 04 грудня 2011, 00:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 20 раз.

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення ЗІрка » 24 січня 2013, 16:23

krapk@ написав:сиджу зла як пес. Вчора був суд у моєї подруги. В неї 4 синочків і чоловік подав на розлучення-важко йому мабуть.... Хоч вони вже рік не живуть (не змогла жити в свекрухи, хотіла просто знімати житло, він не погодився, то переїхала до своїх батьків), він до дітей не приходе, ховається по всяким закуткам парку, як випадково зустріне. Що ж це робиться га????


крапка, а раніше як у них було? він з дітьми проводив час хоч трохи? якщо ні, то нашо ж та подруга такий тягар на себе взяла? я б нізащо не обзавелася чотирма дітьми, якби не бачила в чоловікові реальної підтримки (по всіх фронтах) діти, то звісно щастя, але треба вміти розраховувати свої сили. щиро співчуваю подрузі
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення krapk@ » 24 січня 2013, 18:56

та от дійсно я не знаю як вона на таке пішла. А тепер вже що скажеш. Дітки є -не лишати ж їх. Він тепере ще почина що то лиш 2 його інші 2 не його і всяку фігню. Каструвати таких треба. І чіп на голову-обминайте дівчата 10 дорогою
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Sms » 07 січня 2014, 14:32

Виховую донечку сама. Скажу чесно - тяжко. Вдячна, що є мама, яка раз на 3-4 тиждні бере малу до себе на цілу добу і дає мені можливість відпочити. Хтось скаже, що я непутяща мама і як можна змучитись від власної дитини. Для когось так, а для мене важливим є особистий відпочинок, без дитини :) Ми проводимо разом 24 години на добу, 7 днів на тиждень удвох (я живу окремо від батьків). І поняття - погано себе почуваю, чи хочу поспати, чи в мене ПМС не їснує. Бо нема чоловіка поруч, який би хоч на 10 - 20 хвилив зайнявся дитиною. Я не жаліюся :=): Просто кажу як воно є:) А донечку я люблю дуже сильно і тягаю я її всюди за собою :) Мені в побуті вона не заважає,навіть навпаки, але от саме провести час виключно для себе, без малявочки маю потребу.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Marichka » 08 січня 2014, 10:16

СМС,дуже розумію.Ти справишся!!!Вже справилась!!!Молодець,що і так-стільки по поліклініках,по лікарнях і сама...Я теж втомлююсь,психологічно особливо,ціную кожну хвилинку,як чоловік займається з дітьми сам.
А як щодо няні хоч коли небуть,хоч на годинку-дві.Хоч та годинка так швидко пройде...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Самостійна мама



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість