Глобальні оголошення!

Аутизм

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Аутизм

Повідомлення Радмила » 07 січня 2017, 00:46

Annike написав: Annike
Знаю дівчинку а ще більше її маму, не шукайте чуда , там де його не має. Не стається чудес з дітьми аутистами. Все через щоденну працю батьків , фахівців, співпрацю з лікарями. Тільки так.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн

Почуваюся, як вдома

Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1746 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Повідомлення українка » 01 лютого 2017, 14:47

Ланка написав:...Щодо аутизму- це
- праця й надовго- психолога,через арт терапію(з аутятками вона подібна чимось до ABA терапії), корекція поведінки з подальшим рухом до навчання дитини,
пропонується мікрополяризація, вдома- TLP online , праця на моторику,увагу, невролог та психіатр- разом дивляться та ведуть дитину,
радять-хто зможе - проходити кінезіотерапію с їхнім Геною..
Я ,можливо ще раз поїду у Центр-через неділю- до усіх зимових свят хочу вирішити чи братимемо TLP online...вабить що це не потребує постійних наїздів у Киів...

А що таке TLP online? Чому не потребує постійного перебування у кліниці?
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Тільки роззираюся

Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Повідомлення Ланка » 04 травня 2017, 19:14

Що таке TLP online і чим ця методика відрізняється від Томатіс-терапії?

TLP online це нейроакустичний метод оптимізації роботи мозку, розроблений компанією «Advanced Brain Technologies»
На відміну від Томатіса- результат йде від часу-тобто вимагає тривалого курсу прослуховування, до півроку на курс. На відміну від Томатіса- працює через два вуха (Томатіс подається через праве).
Визнана єдиною методикою ідеальної для аутистів і при ЗПРР,
також-єдина методика яка показана і дозволена при епілепсії.
Найкраще поєднувати з роботою невролога і психолога.
Ефективність-така ж як у програми Intime.
чому вдома? тому що ви самостійно купуєте навушники.провайдер тільки говорить які саме рекомендує використовувати Advanced Brain Technologies:
моделі навушників: AKG K 99, Sennheiser HD 280, Sennheiser HD 518. Чим ширше діапазон частот здатні відтворювати навушники, тим краще, мінімальні вимоги 18-22000 Гц.
Програма не змінюється кожен місяць.ЇЇ можуть змінювати за результатами обстеження, за результатами впливу.
Ця методика- тривалого впливу і результат повільний але вірний.
слухаєте вдома, 15 хвилин по два рази .
провайдер-центр стимулювання мозку, в них є сайт-можна почитати більше.
Ланка Офлайн

Добре орієнтуюся

Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: Ліза, Егор,Данилко
10 років, 6 років, 4 роки

Повідомлення Annike » 05 травня 2017, 13:53

Ланка, Ви використовуєте TLP online у лікуванні? Яким чином ми могли б спробувати цей метод, може щось підкажете? Куди звернутись?
Annike Офлайн

Тільки роззираюся

Дякував (ла): 26 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Андрій
Ріана

Повідомлення Ланка » 09 листопада 2018, 18:57

по-перше вибачаюсь що довго не писала на форумі. ми переїджали,виїжджали та знов повернулися у рідну країну :)
коротко відповім на попереднє питання- так я використовую багато методик у лікуванні моєї дитини, маю на увазі що багато захворюванб що пов,язані з затримками у розвитку- не беруться тільки ліками або ліками. для мене- найкращий шлях-то комплексний підхід. Приємно було побачити що більшість методик що ми використовували тут- точно также використовують у лікуванні й за кордоном,я познайомилася з тими методиками як томатіс та тлп- у польщі та Германії, також дещо побачила у Америці.алеж ціни..наші дітки з затримками та на інвалідності- це не діти що живутьу європі. Там-інше відношення у всіх,починаючи з твоїх сусідів..
отож- так я й тут користуюся методикою TLp online/
Лікуємося ми у Центрі Стимулювання Мозку,київ.
Не знайшла я ще кращу клініку за обладнання та методиками зібраними докупи у одному місці, дещо є у нас а дещо у інших але у центрі стимулювання-є все що нам потрібно та гарні спеціалісти...
збираюся потрошку писати та ділитися інформацією про те що ми використовуємо з методик.
наразі- напишу про просту та непросту методику(допоміжну)- це окситерапія.
Ланка Офлайн

Добре орієнтуюся

Повідомлення Ланка » 01 грудня 2018, 19:37

Томатіс і аутизм
Метод «Томатіс» - не є панацеєю для аутизму. Проте, слухова терапія може значно полегшити життя багатьох аутистів, послаблюючи симптоми захворювання. Найчастіше «Томатіс» використовується поряд з іншими терапіями. Стимулюючи слухову систему, а через неї і мозок, метод «Томатіс» здатний зменшити аутичні симптоми.

Однак кожен з аутизмом людина індивідуальна і може давати різні реакції на програму. У деяких випадках ми можемо спостерігати перші результати протягом декількох тижнів, іноді це може відбуватися набагато довше. Також, прогрес ніколи не йде по прямій лінії. Трапляються як вдалі, так і невдалі дні. Але ми завжди рухаємося вперед, особливо коли Ви оціните результат через кілька місяців.

У більшості випадків «Томатіс» демонструє поліпшення в наступному:

Зменшується гіперчутливість до звуків:
кращепереноситься різного роду шум;
починається більше взаємодія з тим, що відбувається навколо, тому що зменшується вразливість від оточуючих звуків;
і, як результат, зменшуються гнівні реакції і повторювана поведінка;
більше звертається увага навколо себе.
Зменшується боязнь тактильного контакту:
зменшується боязнь тактильного контакту, і виникає бажання взаємодіяти з іншими. Це більше соціалізується;
діти стають більш люблячими, ніжними. Дитина може підійти і сісти до Вас на коліна, чекаючи обіймів.
Відбуваються зміни з промовою:
у аутистів з відсутністю мови, змінюється рецептивна мова. Вони можуть почати вокалізіровать, видавати звуки або лепетати, експериментуючи з голосом;
у дітей з більш розвиненими мовленнєвими навичками, може покращитися експресивна мова. З'являються більш довгі речення, і підбираються більш підходящі слова для опису. Можливе використання особистих займенників, таких, як «Я» або «ТИ» замість звернення до себе в третій особі. Краще володіння мовою веде до бажання комунікувати.
Відбуваються зміни зі смаком, поліпшується сприйняття їжі:
ті, хто розбірливий в їжі, можуть почати приймати різноманітну їжу, включаючи їжу різної структури.
Змінюється уявлення про самого себе:
як тільки з'являється взаємодія зі своїм голосом, відразу поліпшується власне уявлення. Вони усвідомлюють, що у них є голос!
Поліпшуються соціальні навички:
з'являється більший зоровий контакт;
краще дотримання інструкцій;
самостійна ініціація контакту і комунікації.
Менш агресивна поведінка:
зниження агресії по відношенню до оточуючих і до самих себе;
зниження повторюваного поведінки.
Поліпшується візуальний контакт:
«Погляд в очі» і осмислення того, що Ви говорите;
поява більшої уваги тому, що бачить дитина.
Ланка Офлайн

Добре орієнтуюся

Поперед.

Повернутись до "Особливі" дітки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей