Глобальні оголошення!



Аутизм

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Аутизм

Повідомлення Ulkanet » 23 вересня 2016, 00:45

Ланка у вас всі дітки особливі?
ви так багато пишете про різні методики і процедури, що я шось аж заплуталася (((
можете розповісти про кожну дитину (коротенько) і для чого їй та чи інша процедура чи методика :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Аутизм

Повідомлення Радмила » 10 жовтня 2016, 11:02

Сьогодні день психічного здоров'я.
Аутизм це бути іншим, а не бути чужим.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Аутизм

Повідомлення Ланка » 26 жовтня 2016, 21:33

Ulkanet написав:Ланка у вас всі дітки особливі?
ви так багато пишете про різні методики і процедури, що я шось аж заплуталася (((
можете розповісти про кожну дитину (коротенько) і для чого їй та чи інша процедура чи методика :rose:


менший-особливий,але старша донька теж має свої діагнози,просто вони не такі серйозні якщо порівняти з малим.
страша-результат ранніх пологів та неквапності-а потім квапності-лікарів.в неї дефіцит уваги та ММД, погана координація синхронних рухів, деякі ділянки мозку ще недозрілі-на її вік. але в нас компенсація й непогана, й ми працюємо над всим. розумна дівчинка, але дуже втомлюється від шуму, метушні,для нас важливий режим. Середня дитинка- здорова, любить й братика й сестричку, обожнює конструкторами гратися.
менший- просто такий яким його дав Бог.з ним важко й легко. я бачу що його серце-горнеться до нас...мені важко багато про нього писати.
зараз у нас знов криза, але я вже терплю бо ще трохи-й поїду знов на курс лікування, туди ж куди й їздили-у Київ.
я бачу гарний прогрес, вірю в те що ми-рухаемося й вперед а не назад, вірю в те що все буде добре.
щодо "досвіченості" по методикам лікування- це через те що довелося зтикатися з цим давно-ще од першої дитини.десять років назад ще не було ні ТКМП,ні Томатісу, про краніосаркальну терапіію майже не чули,а на гомеопатів дивлися як на звичайних шахраїв, в найкращому випадку -як на травників.
Я збирала інформацію по крихам, багато в мене друзів- через завязані знайомства у центрах реабілітаційних, та форумах для особливих діточок.
ще з дочкою-дала собі слово-що коли буде час- буду ділитися досвідом, якось навіть писала статтю про старшу дитину,але не змогла дописати- мене душать сльози, бо було так важко...зараз-не порівняти. зараз-інше. дитина менша-важча але в мене є впевненість,прийняття ситуаціїї- цього не було з донькою,я тожі не могла заспокоїтися що в мене-все ось так, не як у інших..
тому- зараз-пишу провсе що ми робимо,проходимо.
можливо ще пізніше..не знаю коли (тішуся що коли малий- відновится гарненько)- напишу ще про домашню роботу-ту саму - з дитиною,що день у день, час у час,коли робиш й деколи-не віриш сам собі,але робиш, сіпаєш дитину, тягнеш ії до тої..норми..рівня..до того що ти сам собі намалював,уявив-й ця праця- дає результат,але не тоді коли хочется тобі,а у якийсь свій,чарівний час..
Ланка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 22 червня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 62 раз.
Діти: Ліза, Егор,Данилко
10 років, 6 років, 4 роки

Re: Аутизм

Повідомлення кcuxa » 26 жовтня 2016, 22:50

Ланка не впадайде у відчай, тримайтеся і вірте що у Вас все вийде і дітки поправляться. Успіхів.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Аутизм

Повідомлення українка » 01 листопада 2016, 16:25

Доброго Вам дня! З яким діагнозом дитини проходили реабілітацію? В нас СДУГ та ще й ЗПМР, теж потребуємо постійного лікування та реабілітаційних заходів від невролога у сукупності з логопедом-дефектологом((((( Зараз шукаю матусь с діточками зі схожими з нашими діагнозами, щоб можна було спілкуватися та ділитися досвідом у вихованні та лікування таких діточок))))
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Re: Аутизм

Повідомлення Радмила » 01 листопада 2016, 22:02

Мамусі з особливими діточками, якщо Ви не звернули увагу, є в нас така темка
viewtopic.php?f=115&t=1894
Є в нас така організація, де об'єднанні такі батьки. Дзвоніть, підкажу, координати лікарів, фахівців, мам, які мають дітей особливих.
Хочете, можемо зробити мамусені посиденьки для особливих мам. Поспілкуватись.
В мене теж особлива дитина. Багато , що пройдено. Можу сказати одне, саме головне ВІРИТИ в свою дитину. Вірити в те, що в кожної дитини , навіть дуже особливої є свій талант. Ми не знаємо, наскільки вдасться реабілітувати дитину, ніхто не знає, які організм дитини має можливості. Але поки дитина маленька, то все можливо. І та дитина, за яку зараз може болить Ваше серце, з часом може стати Вашою гордістю. Це я Вам з свого досвіду кажу.
А ще дуже раджу почитати книгу чудового психотерапевта, психіатра Олега Романчука "Дорога любові".
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Аутизм

Повідомлення Ланка » 01 листопада 2016, 23:15

дівчата,дякую всім за підтримку.
ми трохи прихворіли, тож не заходила сюди.
в нас ЗПМР й підозра на аутизм невиявленої етиологіїї.
Наступного тижня поїдемо у Київ.
В планах- пройти повне обстеження ,консультація у кількох неврологів та психіатра, та - наступний курс лікування у центрі розвиваючих методик, ми планували їхати зараз- на канікулах але- прихворіли. можливо ще попадемо до одного гомеопата, що нам радили. це-якщо буде час, бо з тими гомеопатами що мизтикалися- багато ради не дали...
пишу коротенько, бо немає зараз часу. більше напишу як поїдемо у Київ.
Ланка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 22 червня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 62 раз.
Діти: Ліза, Егор,Данилко
10 років, 6 років, 4 роки

Re: Аутизм

Повідомлення nelly » 01 листопада 2016, 23:20

Перепрошую, а що дає гомеопатія в такому випадку? якусь стимуляцію кровообігу чи активацію мозку? Щось я до них скептична тим більше це не насморк що приписав травичку та пройшов...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Аутизм

Повідомлення Радмила » 02 листопада 2016, 00:10

Я можу говорити за наш випадок, то нас витягнула саме гомеопатія.
Це були не ті хелівські препарати з аптеки, що по суті як компот, а монопрепарати, підібрані індивідуально, і приймались по схемі.
В нашому випадку. це було нормалізація кровопостачання мозку, та стимуляція мови, зниження гіперактивних проявів.
Тут дуже багато залежить від грамотного лікаря.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Аутизм

Повідомлення Kisja » 02 листопада 2016, 20:51

Радмила, в якого лікаря лікувались?
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Поперед.Далі

Повернутись до "Особливі" дітки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron