Глобальні оголошення!



Фільми, відео, фото про особливих людей

Модератор: TaniaPicaSSo

Фільми, відео, фото про особливих людей

Повідомлення Радмила » 06 квітня 2013, 21:22

Антон тут рядом.
Вражаючий фільм про хлопця-аутиста. Це фільм, який не залишить байдужим. Фільм тяжко дивитись напочатку. Перші 20 хвилин дуже складно його не виключити. Але додивіться до кінця, він того вартий.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Фільми про особливих людей

Повідомлення Радмила » 06 квітня 2013, 22:16

Доктор Комаровський про аутизм
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Фільми про особливих людей

Повідомлення Marichka » 06 квітня 2013, 22:31

В ТСН сьогодні теж радили подивитись про аутизм в них на сайті є
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Фільми, відео, фото про особливих людей

Повідомлення mari » 21 листопада 2013, 01:17

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Вражаючий сильний і хвилюючий фотопроект створений батьком про свого сина-аутиста
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Фільми, відео, фото про особливих людей

Повідомлення Радмила » 14 березня 2015, 08:57

Мультфільм про братика-аутиста. Розповідь сестрички.
phpBB [video]
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Фільми, відео, фото про особливих людей

Повідомлення mari » 01 квітня 2015, 23:13

Так цікаво,я щойно подивлась чудовий фільм МАКС і МЕРІ, просто диво-не фільм.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


і от зразу у Фб попалось це повідомлення


Соломія Чубай

Я мама особливої дитини. У мого Олекси синдромом Аспергера (форма високофункціонального аутизму). Зараз триває проект "Львів у блакитному". Я вчора читала лекцію в УКУ і дала кілька інтерв'ю і зрозуміла, що про це потрібно говорити більше. Всі знають мене, як доньку Грицька Чубая і сестру Тараса Чубая, вокалістку "Джалапіти" і мої проекти. А тепер я хочу вам розказати про Олексу. Колись він не вмів ділитися і приймати гостей, йому важко було співвіснувати зі своїми братиками та сестричками, всі його дні народження переважно закінчуються криком та істериками. Колись він не вмів вітатися і казати "па-па". Два роки підряд ми читали з ним лишень одну книжку "Мед для мами". Він їсть завжди одну і ту ж саму їжу. Ми їли лишень одним кольором виделки - синім. І вдягалися послідовно, спочатку права нога, а потім права рука. Моя дитина не їздить на ровері, на санках, роликах, ковзанах, практично не гойдається на гойдалці, і не зїжджає з гірки. Він має три відра LEGO і складає дивні космічні кораблі. Він забороняє мені співати і малювати, він всього боїться і дико на все ображається. У нього практично нема друзів, а йому вже 6-ть. 2 роки ми відвідуємо психологів у "Колі сім'ї". Я дуже переживаю, як він піде до школи і чи матиме друзів? Як сприйме його світ? Мене спитали рецепт життя з дитиною з аутизмом, я сказала, що тільки "ЛЮБОВ", ти маєш любити свою дитину і сприймати її цілісно і тоді ти допоможеш випустити пташатко у великий і жорстокий світ.


Але це ніщо порівняно з вами, Соломія та вашим Олексою і сотнями інших таких дітей. ЩАСТЯ ВАМ! Пташата теж дорослішають, у них своя місія- особлива!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Фільми, відео, фото про особливих людей

Повідомлення Ланка » 01 липня 2016, 15:44

я дуже люблю старі фільми-
День сьомий
Людина Дощу
зворушливі...
Ланка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 22 червня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 62 раз.
Діти: Ліза, Егор,Данилко
10 років, 6 років, 4 роки

Re: Фільми, відео, фото про особливих людей

Повідомлення Ланка » 30 листопада 2016, 18:32

як бачать світ люди зсиндромом Аутизму.
дуже виразне відео,як на мене.

phpBB [video]


2. зворушливий приклад розумного та повного підходу до майже ! безнадійної десятирічної дитини з аутизмом та самопошкодженнями.
дівчата-я у захваті від роботи проведеної за рік!!! з хлопцем, це просто фантастика!ДУЖЕ раджу подивитися відео.


phpBB [video]
Ланка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 22 червня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 62 раз.
Діти: Ліза, Егор,Данилко
10 років, 6 років, 4 роки

Re: Фільми, відео, фото про особливих людей

Повідомлення Bdjilka » 13 квітня 2019, 19:33

Я-Сем

Сем Доусон — чоловік із затримкою інтелектуального розвитку. Він самотужки виховує свою доньку Люсі Даймонд (назвав на честь пісні «Бітлз», фанатом якої він є). В цьому чоловікові допомагають сусідка Енні та його друзі.

Коли наближався сьомий день народження Люсі, вона стала перейматися через те, що стане розумнішою за батька, тому не хотіла вчитися. У комітеті з догляду за дитиною вирішили розлучити Сема й Люсі. Доусон у довіднику знайшов адресу успішного адвоката — Ріти Гаррісон Вільямс. Звісно, йому було не по кинеші звернутися до Ріти, та жінка захотіла довести своїм співробітницям, що може працювати не тільки задля великого гонорару.

Тепер Люсі могла бачити батька тільки двічі на тиждень. Якось вона вирішила підмовити батька втекти з міста й почати нове життя. Це тільки додало неприємностей Семові — суддя гадав, що це чоловік викрав доньку. Незважаючи на допомогу адвоката й те, що сама Люсі більш за все хотіла б повернутися до рідного тата («Все, що мені потрібно — це любов», — сказала вона судді), її віддали родині Капентерів.

Сем гадав, що більше не потрібен донці — у новій родині їй буде значно краще. Переконати його прийшла Ріта, яка потоваришувала з Доусоном. Сем заперечив їй — жінка ідеальна, тому ніколи не зрозуміє, як це — коли в тебе нічого не виходить. Ріта довела йому, що Сем — не єдина людина, що страждає у світі, та він має покласти всі сили на досягненні мети.

Доусон почав більше працювати, оселився поруч із Люсі. Дізнавшись про це, дівчинка вночі тікала до батька. Зрештою, місіс Капентер зрозуміла, що не зможе дати дівчинці більше, ніж рідний тато, тому підтримала Сема на суді. Люсі повернулася до Сема.
Bdjilka Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 13 квітня 2019, 19:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.


Повернутись до "Особливі" дітки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron