Глобальні оголошення!



Реорганізація шкіл-інтернатів

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Реорганізація шкіл-інтернатів

Повідомлення nadusha » 12 грудня 2012, 09:56

В 28 школі теж вчиться слабочуючий хлопчик Андрій. Він вже в 11 класі, не відмінник, але тягне програму, має досить друзів. Ми раніше жили в сусідніх будинках, то мала можливість поспілкуватись з його мамою. Хороша сім"я, привітний, комунікабельний хлопець (чує непогано). Те, що він змалку зміг і захотів бути серед однолітків дало свій результат... Він для мене приклад успішної соціалізації особливих діток.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Реорганізація шкіл-інтернатів

Повідомлення nadusha » 12 липня 2013, 05:57

До 1 вересня в області відкриють три центри денного перебування для дітей-інвалідів

До вересня 2013 року в Тернополі, Борщівському та Чортківському районах області буде створено центри денного перебування для дітей-інвалідів. Таким чином влада області втілює в життя одну з соціальних ініціатив Президента України, яка стосується забезпечення дітей-інвалідів умовами для виховання у сім'ї.

Як розповів заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гоч. на сьогодні в області проживає більше 4 тисяч дітей-інвалідів.

Не завжди їхні батьки мають змогу поєднати догляд за такою дитиною з виконанням своїх обов'язків за місцем роботи. Тому й виникла потреба створення закладів, де б, впродовж дня, поки їхні батьки працюють, діти з особливими потребами могли перебувати під наглядом фахівців-педагогів та медиків.

На думку Петра Гоча, можливість залишити на декілька годин протягом доби дитину-інваліда у спеціалізованому закладі створить умови для їхнього сімейного виховання.

«Ми детально проаналізували потребу в створенні таких закладів, опитавши батьків, які виховують дітей-інвалідів, про їхнє бажання скористатися послугами центрів денного перебування. 256 сімей заявили про необхідність створення таких центрів. Найбільше їх проживає у м.Тернопіль, Борщівському та Чортківському районах. Саме там, до 1 вересня, буде створено такі денні стаціонари, де батьки матимуть змогу зранку залишати своїх дітей під опікою кваліфікованих фахівців, а ввечері – забирати їх додому, не віддаючи дітей в інтернат», - розповів заступник голови облдержадміністрації.

Петро Гоч додав, що у районах для цього шукатимуть відповідні приміщення, а у Тернополі розглядають можливість поєднання такого денного стаціонару із центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Говорячи про перспективу відкриття центрів у інших районах Тернопільщини заступник голови облдержадміністрації зазначив: «Стоїть питання щоб центр працював, щоб його робота йшла на користь тим сім'ям, які цього потребують і щоб ми могли його на належному рівні утримувати. Зрозуміло, що така робота проводитиметься й надалі, і як тільки ми побачимо потребу створення центрів денного перебування для дітей-інвалідів в інших районах – це буде зроблено».

Також Петро Гоч наголосив, що перебування дітей інвалідів в згаданих закладах для батьків буде абсолютно безкоштовним.

Звідси
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Реорганізація шкіл-інтернатів

Повідомлення nadusha » 14 листопада 2013, 00:16

Може кому буде цікаво подивитися відео "Бути почутим!" в "Однокласниках" про школу для слабочуючих дітей. До речі, її вже перейменували і тепер це Тернопільська обласна спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів при Тернопільській обласній раді.
Можу кинути посилання, але, здається заборонено давати посилання на соц мережі...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Реорганізація шкіл-інтернатів

Повідомлення Natalinda » 19 листопада 2013, 17:29

nadusha приховане посилання можна дати :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Реорганізація шкіл-інтернатів

Повідомлення nadusha » 24 листопада 2013, 21:08

Будете мати бажання - перегляньте!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Реорганізація шкіл-інтернатів

Повідомлення nadusha » 17 жовтня 2014, 09:22

В нас була Осіння виставка виробів з природніх матеріалів. Стіл мого класу.
Зображення
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Реорганізація шкіл-інтернатів

Повідомлення Natalinda » 17 жовтня 2014, 10:17

Така капустиночка симпатишна!))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Реорганізація шкіл-інтернатів

Повідомлення Vikibee » 17 жовтня 2014, 13:50

Natalinda, я теж так подумала, з такими губками мадам :aplo:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Реорганізація шкіл-інтернатів

Повідомлення nadusha » 27 жовтня 2016, 07:54

З 1 вересня 2017 року буде припиниться набір учнів до підготовчих та перших класів спеціальних шкіл, дітей навчатимуть в інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів.
Відповідну постанову було затверджено 26 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України.
У рамках цієї постанови передбачається, що вже до 2020 року всі українські діти, які навчаються в спеціальних школах (школах-інтернатах) для дітей із затримкою психічного розвитку, поступово перейдуть на навчання до загальноосвітніх навчальних закладів.
Це допоможе забезпечити рівний доступ до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами, сприятиме їхньому успішному навчанню, розвитку та соціалізації. Крім того, вони отримають можливість здобувати освіту, проживаючи в сім’ї.
Перед тим, як перейти на навчання в загальноосвітні заклади, ці діти навчатимуться у спеціальних підготовчих класах, а вже потім перейдуть у спеціальні та інклюзивні класи загальноосвітніх навчальних закладів, де розвиватимуться поряд зі звичайними дітьми.
Організація їхнього навчання буде побудована на основі особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Реорганізація шкіл-інтернатів

Повідомлення Ulkanet » 27 жовтня 2016, 13:53

ну в містах і містечках - так! а що дітям з села робити??? тут школи масово закривають, бо дітей нема :dash:
думаєте будуть ті класи??? навряд. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до "Особливі" дітки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron