Глобальні оголошення!



Особливі діти, люди з особливими потребами

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Особливі діти, люди з особливими потребами

Повідомлення Радмила » 09 січня 2013, 11:38

Я не пам'ятаю, бо то не з нашої області. Пам'ятаю, що там були дуже тяжкі дітки і такі, що не рухались, і розумово неповносправні.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Особливі діти, люди з особливими потребами

Повідомлення Радмила » 17 січня 2013, 22:44

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Особливі діти, люди з особливими потребами

Повідомлення mari » 07 березня 2013, 13:15

У Києві в останні дні січня відбувся концерт музикантів із синдромом Дауна. Це голландський колектив Йостібенд. Оркестр існує вже майже півстоліття і гастролює по усьому світу. В Україні особливі гості - вперше.
Мета концерту благодійна. Насамперед - довести всім, що люди з особливими потребами також можуть жити повноцінним життям. Бути успішними та відомими на весь світ. А виручені кошти з продажу квитків направлять на потреби українських дітей сонця.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Особливі діти, люди з особливими потребами

Повідомлення Лігумінка » 17 березня 2013, 16:54

Нашому люду потрібно, ще вчитися і вчитися поваги до людей з особливими потребами. Правильно зазначає Марі, що ще 20 років тому в нашій країні неповносправні сиділи вдома або в лікарнях і майже ні з ким не спілкувалися, так як закордоном таких людей вважали і вважають повноправними членами суспільства, їх не сахаються, на них не показують пальцем, не сміються з них.
гра з вогнем написав:
я взагалі не розумію для чого з мухи робити слона. ну попросили пересісти. пересіли. всім добре. я бне хотіла своєю присутністю напружувати людей.

Я я розумію маму неповноосправної дитинки. Цей хлопчик не проявляв агресії. Він ж не махав руками, перед носом цієї бабці :nea: . Наприклад, може не до порівняння, але все ж, якби моя дитина почала плакати в маршрутці і мене б попросили пересісти на інше місце, мене б також це образило.
гра з вогнем написав:якщо б ми були на прогулянці і побачили дитину на візочку чи яка кульгає, я б забрала свого, щоб він дитині збитків не завдав. якби він вчився в класі з такою дитиною, хай вчиться: вчиться допомагати, розуміти, спілкуватися і дружити.

Цікаво Ви пишете. Скажіть, а якщо Ваша дитинка буде спілкуватися на вулиці з дитиною з особливими потребами, чи ж вона не буде вчитися допомоги, розуміння, поваги?
Natalinda написав:А щодо інклюзивного навчання, то тут теж як на мене все досить неоднозначно((((

Звичайно треба дивитися, яка неповносправність. Але на мою думку, навіть якщо в дитини легкі рузумові відхилення, то вона може вчитися із звичайними дітьми. При фізичних відхиленнях, дитина може будь де вчитися. Проблема лише в тому, що наші освітні заклади не мають навіть спеціальної доріжки, для візків, не кажучи про щось інше.
"Особливі" діти, дорослі потребують нашої підтримки, любові , спілкування. Якщо наша держава не спроможна надати їм усі права, то хоча б ми постараймося з розумінням ставитися до таких людей :rose: .
Лігумінка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 01 березня 2013, 20:18
Звідки: Місто Тернопіль
Дякував (ла): 42 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Дівчинка Веронічка

Re: Особливі діти, люди з особливими потребами

Повідомлення mari » 22 березня 2013, 22:05

Сьогодні день дітей з синдромом Дауна.
Ще до сьогодні такі вагітності переривають.

Прийде час він вже близько, коли люди зрозуміють що діти з 47 хромосомою деколи можуть більше аніж з інші з 46 (зі слів гол.ред."Кореспондент")
phpBB [video]
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Особливі діти, люди з особливими потребами

Повідомлення Sms » 02 липня 2013, 22:48

Зачепило! Не можу не написати!!!
Nymydora написав:почав обнімати Дениса занадто активно і спереду і ззаду за шию

моя доця теж лізе всіх обнімати на вулиці, але так вона проявляє свою любов і комунікабельність. Інакше виразити почуття не знає ще як. Говорити ж не може...Є різні діти і по різному на це реагують, хтось штовхає, хтось плаче, хтось обнімає і цілує мою доцю навзаєм!

Ми зараз проходимо реабілітацію в Обласній лікарні, оскільки в доці варусне викривлення гомілок. Там займаються з різними дітками. Є ті, хто просто профілактично проходить курс, є "Сонячні дітки", є дітки з різними тяжкостями ДЦП. Я на це реагую дуже спокійно і дитині своїй не акцентую увагу на вадах інших. Якось прийшовши на процедури, ми познайомились з хлопчиком, який бігав по коридору, дивився мультики, грався іграшковим мобільним і активно цікавився дітками у коридорі. Якби я не подивилась на обличчя малюка, я б ніколи і не подумала, що "сонячна дитинка"!Як виявилось малюк на рік від нас старший. Розвиток його зараз на 1,5 роки. Мама активно з ним займається! Дитина адекватна!!! Ми дуже приємно погрались з тим малюком під час очікування.До чого я це написала! Я не вважаю, що якби дитина була потенційно небезпечна чи агресивна до оточуючих, мама би привела його до школи розвитку на загальне заняття!!! Перестаньте ставити кліше і якість бюрократичні бірки на дітей!!! Займайтесь дітьми, щоб вони не різнили дітей по наявності батьків, рук чи ніг, вмінню ходити правильно чи їсти ложкою!!! Все йде від мами! Якщо ви зараз показуєте дитині, що розділяєте людей на "нормальних" і "не нормальних", так само дитина буде робити у садочку, школі! Як на мене, з числа "особливих" діток виростає набагато гідніших людей, чим з звичайних!!!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Особливі діти, люди з особливими потребами

Повідомлення Nymydora » 07 липня 2013, 22:21

Смс, ваші слова справедливі на 100%, але занадто емоційні. Оскільки мене процитували, то я, мабуть, мушу вкотре пояснити свою позицію.
Я не вважаю, що "сонячних дітей" треба ізолювати від суспільства і намагаюся не ставити жодних кліше. В описаній ситуації, якби до моєї дитини підійшов і почав так активно обніматися звичайний хлопчик таких габаритів, я б, мабуть, зробила зауваження його мамі. І я вважаю, що вчинила у цій ситуації, не образивши нічиїх материнських почуттів, але і виходячи з комфорту моєї дитини. Вибачте за прямоту, але моя дитина мені ближча, ніж кожна інша, і я в першу чергу думаю за неї. Це дискримінація всіх інших?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Особливі діти, люди з особливими потребами

Повідомлення Sms » 07 липня 2013, 22:55

Nymydora, ні в якому разі чужа дитина не стане ближчою, ніж своя - рідна. Я теж піклуюся про комфорт, в першу чергу свого малюка. Однак по темі, Вами було сказано, що Вас мали би попередити, що буде "особлива" дитина на занятті... З чого б це, якщо
Nymydora написав:В описаній ситуації, якби до моєї дитини підійшов і почав так активно обніматися звичайний хлопчик таких габаритів, я б, мабуть, зробила зауваження його мамі.

...Просто роблю висновки з Ваших слів.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Особливі діти, люди з особливими потребами

Повідомлення Nymydora » 08 липня 2013, 21:26

а, то ви не в курсі всієї ситуації ))) в двох словах - ще перед нашим походом в Бебіко, ми мали прецедент в Карпатах, коли у господині, де ми мали відпочивати, виявився такий "сонячний" хлопчик. І він так активно знайомився з моїм синочком (котрий був молодший, менший і фізично слабший), що той (тобто мій) дістав сильного переляку. Тому я і боялася, бо не знала, як малий відреагує на нову таку зустріч.

Дивно, що я у цій темі виступаю такою злою тьотьою, хоча у всіх подібних питаннях (крім, певно, гендерного виховання :wink: ) я гарячий прихильник толерантності.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Особливі діти, люди з особливими потребами

Повідомлення Sms » 08 липня 2013, 21:36

Nymydora, зрозуміло. Якщо вже були прицеденти, тоді зрозуміло, чого Ви так зреагували на ситуацію.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до "Особливі" дітки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron