Глобальні оголошення!



Я - мама двійні

Про другу, третю дитну в сімї, близнят та двійнят, багатодітні сімї

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Я - мама двійні

Повідомлення nadusha » 30 листопада 2016, 07:03

Моя подруга - мама двійні, то з її досвіду скажу, що краще купувати коляску, яка має два окремі відсіки. Не тільки дві люльки окремо, а й два "посадочних місця", розділених перегородкою. Чому? Тому, що дітки підростуть, спатимуть не завжди одночасно, і можуть будити один одного. А так, коли є перегородка - одне спить, інше сидить і не дотягується до братика чи сестрички. Не обов'язково, щоб коляска була паровозиком, можна, і певно зручніше, широка, на два місця поруч.
Вам пощастило стати мамою двійні! Вітаю вас, хай все буде добре! Буде важко спочатку, але вони того вартують!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Marichka » 30 листопада 2016, 09:04

Марі,і як відчутття?Як сприйняла новину?Чи генетично є вас двійня?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Я - мама двійні

Повідомлення TYulia » 30 листопада 2016, 09:25

А я бачила коляску для двійні, то були ніби дві окремі коляски, які счіпались докупи, але повноцінні і поодинці.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Марі » 01 грудня 2016, 12:04

Marichka написав:Марі,і як відчутття?Як сприйняла новину?Чи генетично є вас двійня?

Відчуття? Та, мабуть, як і в більшості вагітних, ну хіба що спала по 12-13 годин на добу))) А далі, як почнуть копатись, може нові появляться))))
Новиною я була трошки шокована, бо ніколи не думала що в мене може бути двійня!!! Але шок проходить буквально через пару годин, і приходить відчуття щастя))) В сім"ї чоловіка були двійнята, але я про це дізналась тільки після того, як мені на УЗД сказали, що в мене в животику двоє діток)))
Марі Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 29 листопада 2016, 20:08
Нагороди: 1
поцілована Богом (1)
Дякував (ла): 4 раз.
Подякували: 6 раз.
Діти: Перша вагітність

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Annet » 19 грудня 2016, 17:25

для мене це мами героїні.
Annet Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 19 грудня 2016, 17:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Марі » 26 грудня 2016, 17:39

Дівчатка, напишіть будь-ласка, хто які вітаміни приймав, і який термін? Дуже цікаво, тому шо мені лікар приписала риб"ячий жир, кальцій і йодамарин пити до кінця вагітності... Хвилююся чи можна так довго приймати, чи робити перерви? В мене зараз 17 тиждень...Підкажіть, як було у вас? Дякую!
Марі Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 29 листопада 2016, 20:08
Нагороди: 1
поцілована Богом (1)
Дякував (ла): 4 раз.
Подякували: 6 раз.
Діти: Перша вагітність

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Ameli » 26 грудня 2016, 17:50

йодомарин пють курсами. а кальцій....????????????????то не дуже добре до кінця вагітності бо тоді проблеми можуть бути з розходженням кісток і підготовкою до пологів. але я не лікар тож радити не маю права.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Я - мама двійні

Повідомлення nelly » 26 грудня 2016, 17:55

Я вжe трeтій раз ніяких аптeчних нe пила. Йод можна купити ламінарію в аптeці вона щось 25грн і можна пити довго, ми на зиму купили. Кальцій, то от мeні хочeться шкірок з яйця то гризу, сказала лікар нe шкодить. Спитайтe щe когось з лікарів. А рибячий жир взагалі то в протипоказах його є ніби вагітні, то купіть собі лляну олію, той самий Омeга або скумбрію пeчeну частішe вживати. Як бачитe цe всe можна взяти з іжі.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Марі » 26 грудня 2016, 23:24

Я звичайно ж намагаю їсти всі ці вітаміни в природньомсу вигляді, але оскільки в мене двійнята я хвилююся, що цього може бути не достатньо, особливо зараз коли формуються зубчики, кісточки, тому і цікаво які вітаміни приписували іншим матусям, і як їх приймали
Марі Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 29 листопада 2016, 20:08
Нагороди: 1
поцілована Богом (1)
Дякував (ла): 4 раз.
Подякували: 6 раз.
Діти: Перша вагітність

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Галина » 27 грудня 2016, 11:06

Я з першою дитиною пила елевіт, по призначеннях лікаря. Дві наступні не пила нічого, їла овочі, фрукти, рибу, м"ясо. Почувала себе нормально. Наскільки знаю, синтетичні вітаміни погано засвоюються. А кальцію в кунжуті дуже багато. Я його люблю, даю і в хліб, і в салати, печиво. Діти часом сам жують.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Братики, сестрички...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron