Глобальні оголошення!



Я - мама двійні

Про другу, третю дитну в сімї, близнят та двійнят, багатодітні сімї

Модератор: TaniaPicaSSo

Я Мама двійні

Повідомлення олеся » 16 листопада 2012, 19:49

Kropiva написав:Ще питаннячко для мам двійнят.
Темперамент в моїх різний але то не проблема, проблема в тому що один сова другий жайворонок.
Засинає в 18.00 і неможливо добудитись, мушу мучити дитину купанням та годуванням, а він просто не при тямі. А з другої ночі просить їсти і співає пісні, чим будить другого.
Як бути?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення Shalimar » 16 листопада 2012, 19:49

пообщалась с давней подругой, у нее двойня, так исходя из услышанного - ей намного легче с двумя, чем мне с одним (было). (период 4-9 мес)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення Oksana » 16 листопада 2012, 19:50

Не забувай про те, що кожна дитинка індивідуальна. Тому і з трьома деколи може бути простіше, чим з одним Кажу по собі. Під час вагітності підготувала себе до того, що буде дууууже важко. Налаштовувала себе на повністю безсонні ночі, на неспокійні дні. Готувала себе до того, що все таки обоє діток, і все буде помножене на 2.
А тому, важко і не було. Бо я чомусь чекала важчого, готувала себе до іншого, а все виявилось не так складно. Ну правда мені таки дуже допомагав чоловік, коли приходив з роботи. І ночами, і вдень. Тут було головне самоорганізація. Чоловік, коли взяв відпустку на місяць, то через тиждень казав, що то дуууже важкий графік, і йому на роботі легше, чим мені вдома. А мені здавалось навпаки. Все напевно залежить від того на скільки ви готові до труднощів, і чого очікуєте. Спокійно і тихо в хаті з двома точно не буде, скучно також Але я сама по темпераменту на місці сидіти не можу, тому мене не дивує це все, і відповідно мені такий ритм підходить
А про ніч... Тут в мене таки простіше було. В мене дітки з роддому вночі не вставали. Причому обоє. Останній раз їли десь в 12 ночі, а потім десь біля 5-6 ранку просипались. Я не будила. Груди до ранку вже були дуже налиті молоком, але малятка з тим дуже швидко справлялись Проблем з лактостазом не було також.
Загалом, дуже важко було лише тоді, коли хворіли разом. От тоді так... Разом температурять, разом з рук не сходять, разом рвуть...разом бронхіт. Це самі складні ситуації були. Хоч вони в мене не хворобливі, хворіють не часто. Але тих пару раз, це було просто жахіття... Єдиний позитив в тому всьому був, що після двох таких хвороб, я зразу втратила лишніх 20 кг, який набрала ще за першої вагітності. ХУднути потреби більше не було
Але повторююсь ще раз, сплять вони в мене з народження лише поряд. Як прийшли з роддому, то навіть в одному ліжечку, бо як не бачили один одного, то починали плакати і робились дуже неспокійні. Коли були поряд, то зразу засипали. Коли підросли, то кожен був в свому ліжечку, але ліжечка були підсунуті один до одного і мякі боковушки по тих боках, де один біля одного зняті. Коли почали перелазити один до одного через верх (че не ходили, але навчились перекидати ножки і перелажити так), ліжечка розтягнули, щоб не травматично було. ТАк і тепер, ліжечка поряд, але з вузеньким проходом. Щоб можна було пройти до ліжечка.
На самому початку був період коли таки будились. Але я вже до того часу поспілкувалась з кількома мамами старших діток, і всі в один голос казали, що ті що розєднали, то потім навіть з сусідніх кімнат будили один одного. ТО на початку було важче, знову підколисували на ручках, я одного, чоловік другого. Але досить швидко вони звикли, і перестали реагувати на нічний плач один одного. Тільки дуже рідко можуть збудитись, і то тепер вкладають спатки знов, без проблем.
Доця в мене сонька більша. Вона і засипає пізніше, і спатки хоче довше. Але я намагаюсь будити таки одночасно, бо інакше потім синуська хоче вже спати, а доця ще ні. Але в маленькому віці спала таки більше.
В меньшому віці тіжче звичайно чкось пристосувати їхні графіки, але то все з кожним днем буде простіше. Чим більшенькі, тим легше забавити ще на годинку-дві. Пісеньки, танці, книжечки, іграшки, і годинка вже прошла. А засне на годинку пізніше, то і проснеться також (хоча не факт, не всі діє ) Але пробувати треба, скоро буде легше
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення Milichka » 16 листопада 2012, 19:51

У мене не двійнятка, і не однорічки, але мені з двома також легше ніж з одною було...
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення Shalimar » 16 листопада 2012, 19:52

в моем случае дело не в готовности к трудностям, а в их наличии) не в том, что моя подруга мама двойни легче справляется с трудностями, чем я, а в том, что у нее НЕТ тех трудностей, которые были у меня) поэтому она уже готова к следующему ребенку (хотя первым еще 8 мес), а я - нет, и не буду готова еще несколько лет
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення Oksana » 16 листопада 2012, 19:52

Звичайно, все ще залежить від обставин. В кожного індивідуально
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення Milichka » 16 листопада 2012, 19:53

У мене є така подруга, каже, що якщо б у неї перша дитина була така як друга, то на другу вона б не наважилась ніколи)))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення Oksana » 16 листопада 2012, 19:53

я під столом
а я хочу ще, але не знаю чи наважусь по інших обставинах...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Я Мама двійні

Повідомлення Milichka » 16 листопада 2012, 19:54

І я хочу... але пізніше ... зараз хочу каблуки, макіяж і на роботу )))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення олеся » 16 листопада 2012, 19:54

Marichka написав:В мене одна дитина 2р5міс ,то я ще ніразу цілу ніч не спала:(

Маю надію,що з другою буде легкше.Може і в мене буде інший підхід:)

Двійнят би хотіла,лиш боюсь,щоб обоє народились здорові
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Братики, сестрички...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей