Глобальні оголошення!



Я - мама двійні

Про другу, третю дитну в сімї, близнят та двійнят, багатодітні сімї

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення flower » 16 листопада 2012, 19:38

а я цього боялась і боюсь. хоч маю всі шанси родити близнят, бо були в родинні (дідо з близнюків). і коли тільки завагітніла, лягла на підтримку через гематому, але мені спочатку сказали шо швидше за все це 2ня, мене це лякало, а чоловік ходив на 7му небі від щастя) якби так і було, то чоловік не помагав би то 100%, думаю шукала б няньку, бо сумніваюсь шо свекруху пробило б на поміч
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення олеся » 16 листопада 2012, 19:38

Kropiva написав:Где то читала: " с двойне легко- по сравнению с тройней!"
Еще слышала, что после 3 уже все равно сколько детей!
Ну и мамам погодок респект и уважуха, знаю что это тяжелее чем с двойняшками.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення Галина » 16 листопада 2012, 19:39

Я колись тоже про 2-ню мріяла, і навіть після народження старшої теж. Чогось завжди хотіла 2 донечок і синочка (після 2-х кесерських, третю дитину родити стрьомно...). Але в мене нема в родині нікого, хто б мав двійнят чи близнят, в чоловіка теж
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення Oksana » 16 листопада 2012, 19:43

от на рахунок навчання, дууууже хочу посперечатись з Олесею
А фіг то правда, що з навчанням легше.Так кажуть ті, хто двійні немає Я не скажу, що з погодками, чи більшею різницею між дітками легше, але попробуйте вдома посадити двох за один урок одночасно, не забуваючи, що дітки різного темпераменту? Одне хоче вчитись, друге в цей період гратись, а вчитись пізніше. Одне схоплює швидше, вже вивчило і хоче гратись. Іншому ще щось не вдається, а гратись також хоче, бо перше вже грається...
І це безкінечно. Плюс обом і в одну секунду потрібно пояснити першому
Я не жаліюсь, обожнюю своїй доцю і соночка, ніколи не кажу, що мені важко, але от школи якраз боюсь як вогню. Тому, що вже бачу ці проблеми.
Загалом, так, після року робиться набагато легше. ТОбто, я наприклад, після року знайшла нарешті час на те, щоб хоч намалюватись, коли виходила надвір, чи полюдськи зачесатись До року, смутно памятаю як виглядала
Зараз нам 4 рочки. Дітки ходять в садочок, на гурток, гарно граються разом. Інколи сваряться
Годувались ми молочком до 2 рочків. І зціджувалась і груди давала, але час дууууже швидко летить, я от і не встигла зрозуміти, коли то мої вже встигли так швидко вирости... Хочеться, чуть притримати час, щоб подовше були маленькими, такими лагідними і ніжними, коли своїми рученятками обвиваються кругом шиї, обоє одночасно. Досі часом беру обох на руки разом. Хтось дивлячись посміхається, хтось починає казати "як мені вас шкода"... А я завжди з гордістю кажу, що мене не шкодувати треба, а по доброму заздрити, і що я сама щаслива мама
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення олеся » 16 листопада 2012, 19:43

Kropiva написав:В мене вининикло питання про ручки.
Як вам вдається взяти двох одночасно?
Коли були маленьки не могла бо голови не тримали, зара дуже крутяться боюсь не втримати, будуть старші будуть вожити за 20 кг обоє. Як?
Або правильніше спитати коли ви їх почали брати одночасно на ручки?
Нам наприклад скоро пів року, а невролог і вертибролог наказують міцно тримати спину і голову, а краще носити спиною до себе
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення Oksana » 16 листопада 2012, 19:45

Ну зараз вже важко сказати коли саме, але в пів рочку вже точно брала одночасно. Але в мене дітки родились великі і міцні, доця з 3,5 місяців вже переповзала змійкою куди хотіла. ТОбто в мене досить рано почали тримати голівку і спинка окріпла. Якщо ще не окріпші, то краще поки по одному
А тяжко тримати...тяжко було завжди, і як були маленькі, і як тепер по 14-16 кг важать Але, що робити? Я вибрати не можу, мені простіше взяти двох Тим більше, що чим старші, тим менше часу затримаються на руках. Тепер це 1-2 хв, більше їм терпцю не вистачає. А мені так спокійніше. Синочок любить на спину залізти, доця спереді на ручках. Зараз це самий простіший варіант взяти одночасно. А як були маленькі, то таки на ручках і чи до себе чи від себе
З року вони в мене відмовились від коляски повністю. Ніяк не сиділи. Брала їх, і ще потрібно було пхати ногою коляску, то навчились ходити ножками, і хожили бігіто, на ручки на прогулянці навчились іти по черзі. Одного мацьопика несла на ручках, другого за ручку. Потім мінялись. Лие в стресових ситуаціях, чи якихось особливих йшли одночасно (після року, до частіше). Але я вже десь писала, що в мене дууууже рідко плакали одночасно. Зазвичай, якщо одненьке плаче, друге чемне, потім мінялись Я вже жартувала деколи, що вони мають якийсь графік чергувань
А, і ще про сон. Мої з дитинства спять один біля одного, ліжечка зовсім поряд. Спочатку будились (може міцяців 3-4, ну до пів року), ми перетерпіли, і тепер навіть якщох тось один не спить, то другому нічого не мішає Але ми ніколи і навшпиньки по хаті не ходили, коли вони спали. Намагалась поводитись як звичайно, не гримати але і не сидіти тихесенько
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення олеся » 16 листопада 2012, 19:45

От про руки ще напишу... Я своїх і дотепер беру двох на руки після купання при вазі 22 та 16кг я їх ношу по сходах на 2 поверх в кімнату з ванни і не важливо чи купаються чи просто мию їх, тобто щодня звикли що після миття мама несе їх в кімнату в ліжко... До недавна навіть могли по вулиці як кудись йшли вилізти на мене один на одну руку вчепився а інший на іншу... Але я це вже заборонила бо часті болі в спині в мене...
А про навчнання я ще писала, бо знайома діток дала в один клас між ними 11міс чи рік різниці каже що то супер коли завдання однакові уроки разом закінчуються і так далі
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення олеся » 16 листопада 2012, 19:46

Kropiva написав:В мене просто один сильніший виявився. Вже хоче сідати, а в другого ще сина слабка бо на руках ше дуже ним хитає.
На рахунок графіку чергувань, то в нас та історія також присутня. Але також писала що один почав лякатися вереску другого і починати теж плакати. Надіюсь попустить його.
Коли сплять то на вшпиньках також не ходимо
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення flower » 16 листопада 2012, 19:47

в мене є ще 2 сестри погодки, їх мама дала в один клас і ше й любила вдівати однаково (думали всі шо 2ня). дійсно так напевне їй простіше було, ато вчи уроки з 3 ма дітьми і з 3ма в різних класах
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Копія Мама двійні

Повідомлення Oksana » 16 листопада 2012, 19:48

Все дівчатка відносно, все відносно... В мене старша сестра, то я точно можу сказати, що моїм батькам легше було, коли ми були в різних класах, по віку. Бо я вірші всі знала, ще до того як ми їх вчили. І так багато всього. Сестра вчить, я граюсь коло неї, а коли мені потрібно його вчити, він в мене в памяті вже є... Я практично до жодного вірша не докладала зусиль, бо всі занала наперед... І так по різних предметах.
А ще дітки різні. Можливо в когось по темпераменту однакові, тоді так, а в мене дуже різні. ТОму і кажу, що не так все просто. Вам видно з вашої колокольні, мені зі своєї
Школа, це в любій ситуації складно, мені легше хіба що буде, що книжку можна купити одну на двох
А і ще, плюс в старшій дитині, що вона може пояснити меншій якийсь предмет, бо вона вже це проходила і знає
Але ваші б слова, і Богу в вуха, і най мені буде саме легше в школі, а дітки все вловлюють на льоту Я тільки за
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Братики, сестрички...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron