Глобальні оголошення!



Я - мама двійні

Про другу, третю дитну в сімї, близнят та двійнят, багатодітні сімї

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Я - мама двійні

Повідомлення олеся » 06 грудня 2012, 20:38

irinka написав:Marichka ого, ще до тепер не можеш виспатись :impossible: певно доця дуже вибаглива. Я зі своїм від 3 міс цілу ніч спокійно сплю, вже й забула як то серед ночі вставати :pardon: Навіть незнаю як буду привикати коли захочемо другу дитину.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Marichka » 06 грудня 2012, 23:24

Я би хотіла,щоб цього разу в мене народились двійнята.Хочу велику сім"ю,але не хочу завжди ходити вагітною і ще до тепер боюсь пологів:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Валя85 » 30 жовтня 2013, 13:33

У чоловікової сестри близнята. Донечка, а через рік 2 синочки. Я досі пам*ятаю, як ми приїхали в гості, а вона кладе їх спати: сама лежить на ліжку, ногою гойдає ліжечко доці, а рукою - широке ліжечко синочків. Було дуже важко. Годувала з однієї глибокої миски обох нараз. Не хотіли по черзі. Зараз вони всі вже великі: дівчинці 8 років, хлопцям по 7. І мама молода, і діти дорослі.
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Re: Я - мама двійні

Повідомлення nadusha » 30 жовтня 2013, 16:46

Валя85 написав:У чоловікової сестри близнята. Донечка, а через рік 2 синочки. Я досі пам*ятаю, як ми приїхали в гості, а вона кладе їх спати: сама лежить на ліжку, ногою гойдає ліжечко доці, а рукою - широке ліжечко синочків. Було дуже важко. Годувала з однієї глибокої миски обох нараз. Не хотіли по черзі. Зараз вони всі вже великі: дівчинці 8 років, хлопцям по 7. І мама молода, і діти дорослі.

А ліжечко спеціально для двійні? Цікавлюсь, бо в листопаді моя подруга стане мамою двійнят, а місця на два ліжечка впритик...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Я - мама двійні

Повідомлення олеся » 30 жовтня 2013, 18:46

Мої знайомі мали ліжечко таке саме на двійнят, як я для старшого, просто ліжечка ширші трошки за стандарт. Хоча хз може і є спеціальні для двійнят :pardon:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Валя85 » 31 жовтня 2013, 00:43

nadusha, ні, ліжечко звичайне, просто трохи ширше. Але єдиний його недолік - воно на шарнірах. Хлопці як навчились стояти, то так гицали, що шарніри не витримали.

Для двійні можна зробити на замовлення. Класно, коли в такому ліжечку є різні рівні для обох матрасиків, тобто коли лежиш поруч і видно обох діток, бо те, що біля тебе, нижче, а те, що за ним- вище. Надіюсь, пояснила зрозуміло.
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Re: Я - мама двійні

Повідомлення azura » 25 квітня 2014, 12:31

олеся написав:Мої знайомі мали ліжечко таке саме на двійнят, як я для старшого, просто ліжечка ширші трошки за стандарт. Хоча хз може і є спеціальні для двійнят :pardon:

Поділюся своїм досвідом. Я - теж мама прекрасних двійнят, хлопчика і дівчинки. Після народження мої дітки спали в одному ліжечку (до 1 місяця). Потім стало незручно, коли прокидалася і плакала одна дитина, то будила другу. (особливо вночі) :cry: Тому , як на мене, краще щоб дітки одразу спали окремо.
azura Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 квітня 2014, 11:47
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 5 раз.
Діти: дві донечки і синочок

Re: Я - мама двійні

Повідомлення олеся » 25 квітня 2014, 18:15

Валя85 написав:Класно, коли в такому ліжечку є різні рівні для обох матрасиків, тобто коли лежиш поруч і видно обох діток,

А ще тоді одне на друге скотиться :crazy:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Я - мама двійні

Повідомлення azura » 03 травня 2014, 12:48

Можливо трохи не в цю темку... Мене цікавлять як розпочиналося шкільне життя ваших двійняток. Мої дітки у вересні підуть у 1 клас. Трохи лячно мені від того ... Чи зможу я кожній дитині приділити стільки часу скільки буде потрібно... чи мій "терпець" буде міцним :scare: :cry: . Матусі, поділіться своїм досвідом!!! :smile:
azura Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 квітня 2014, 11:47
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 5 раз.
Діти: дві донечки і синочок

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Марі » 29 листопада 2016, 21:15

Я майбутня мама двійні. :yes: Мені зараз все цікаво про двійнят: чи справді важче виносити? Легше чи важче родити? Коли потрібно починати підготовку до родів( чула, що родяться швидше)? чи важко знайти і купити коляску? Коли потрібно її підшукувати, чи може прийдеться замовляти... І багато іношого, напевне навіть те, про що, я ще не замислююся.... Хто що може розповісти , буду дуже вдячна ))) До речі те що в мене двійня сказали на першому ж УЗД 8 тижнів...
Марі Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 29 листопада 2016, 20:08
Нагороди: 1
поцілована Богом (1)
Дякував (ла): 4 раз.
Подякували: 6 раз.
Діти: Перша вагітність

Поперед.Далі

Повернутись до Братики, сестрички...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron