Глобальні оголошення!



Відносини з молодшими братиками або/і сестричками )))

Про другу, третю дитну в сімї, близнят та двійнят, багатодітні сімї

Модератор: TaniaPicaSSo

Відносини з молодшими братиками або/і сестричками )))

Повідомлення ІРЦЯ » 29 грудня 2014, 16:57

Трошки передісторіі )))
Як завагітніла вдруге , дуже переживала як синочок спрйме появу ще однієі дитини. То ми його морально готували: розказували що буде з братиком грати футбола, гратись машинками. :aplo: Наголошувала що він буде дуже "крутий", :new: бо в нього буде брат,бо в дворі з тими дітками якими він грається молодших братів/сестер не мають, а в нього буде і т.д.
Одним словон малий досить позитивно настроівся на братика , але коли з меншим я вже приіхала додому, то зтикнулась з іншою проблемою.

Чесно кажучи навіть не знаю як правильно реагувати :crazy: Раз насварила його бо він меншого так обняв що той аж розплакався і заціловує його теж майже до сліз. Пояснюю що треба легенько його обнімати і цілувати ,бо він ще маленький , його болить і т.д
Але в мого Діми є своє поясення- "Я люблю його сильно" :dash: ( значить обнімати і цілувати теж треба скільки є сил)
Звичайно мене тішить що він не ревнує , а навпаки мені іноді навіть помагає.
Як пояснити я вже не знаю, але і сварити теж не вихід. :nea:
То як поступати правильно?
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Відносини з молодшими братиками або/і сестричками )))

Повідомлення droksanka » 29 грудня 2014, 17:20

А у мене має бути різниця 1,5 року. то також переживаю, що буде ревнувати... Ми весь час говоримо, що у мами в животику живе маленька дитинка, скоро у тебе буде братик чи сестричка... Але здається, що це для нього дуже абстрактно і він поки що цього не розуміє
Зображення
droksanka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 30 травня 2013, 22:43
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 93 раз.
Подякували: 38 раз.
Діти: Макарій-Іван, Антоній-Іван

Re: Відносини з молодшими братиками або/і сестричками )))

Повідомлення yultsya » 29 грудня 2014, 22:47

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Відносини з молодшими братиками або/і сестричками )))

Повідомлення TYulia » 29 грудня 2014, 23:31

дякую за тему,буду читати. ми ще друге чудо не чекаємо, але думки вже в голові крутяться :():
До речі, а десь була тема щось типу "Чи готові ви до другої дитини?" Якщо можете дайте посилання :rose:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Відносини з молодшими братиками або/і сестричками )))

Повідомлення Marichka » 29 грудня 2014, 23:45

В нас різниця 3,1-то проблем як таких не було.Дитин вже свідоміша, ще й дівчинка,то скоро все розуміла і добре реагувала.Тепер,коли бртику 1,5 , то трохи можуть щось не поділити,вон може його відіпхти чи чогось не дати.Це нормльно.Але мені з двома ніби і легкше,як з однією.Часами тк гарно граються,що мами не треба.Зранку меншенький лізе до неї,обнімає,цьомає.Вона теж його обожнює.Як я його сварю,то ще йому додатково пояснює,що так недобре або жаліє.Нам приєно спостерігти це все збоку з чоловіком і поки дуже щасливі,що в нас вже двоє діток.В майбутньому хочемо ще :dreams:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Відносини з молодшими братиками або/і сестричками )))

Повідомлення TanenRom » 30 грудня 2014, 00:11

Ось ще дуже гарна стаття на цю тему

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Відносини з молодшими братиками або/і сестричками )))

Повідомлення yultsya » 30 грудня 2014, 01:02

TanenRom а у вас яка різниця? І у вас дівчатка/ хлопчики?
І ще, де ви живете? Може б гуляли разом? Малята наші різницею в тиждень)))
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Відносини з молодшими братиками або/і сестричками )))

Повідомлення TanenRom » 30 грудня 2014, 10:36

Різниця у нас 5 років і 2 тижні. Двоє дівчаток.
yultsya ми живемо на Канаді, але коли приїжджаємо до бабусі у гості, а так живемо у Києві.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Відносини з молодшими братиками або/і сестричками )))

Повідомлення ІРЦЯ » 30 грудня 2014, 11:02

TanenRom стаття прямо про мене.Шкода що я тоді тоі статті не прочитала. Як згадаю себе в перші тижні -місяці як родився менший. Як я плакала, як мені мого Діму було,шкода. Найбільше мені розривалось серце від того, що моя дитина мені помогала деколи більше ніж дорослий( хоча не не помагав взагалі ніхто ) І не раз бувало що годинами міг сам бавитись і мене навіть не чіпати. Шкода мені було його бо як моі знайомі в яких по одній дитині водили на танці,англійську і т. д. а моя дитина сиділа вдома, перший місяць навіть в садік не ходив,бо ні завести ні забрати не було кому(роб.графік чоловіка теж не позволяв)
Зараз стараюсь йому приділяти більше часу. Вечері,як менший засне я і чоловік ще трохи малюєм,читаєм,або Діма з мужом лупляться подушками( то іх улюблене заняття ::Р: )А на вихідні - то тільки його дні з татом,або мамою : ходимо в театр( то з мамою :hi: ), зараз вже і до ялинки,а ще чоловік тягає його з собою навіть коли вирішує якісь своі справи на вихідних( для нього тато то святе :hi: )
От поки так. А весні планую нарешті вже дати його на танці ,чи ще кудись :wink:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Відносини з молодшими братиками або/і сестричками )))

Повідомлення yultsya » 30 грудня 2014, 13:03

TanenRom написав:Різниця у нас 5 років і 2 тижні. Двоє дівчаток.
yultsya ми живемо на Канаді, але коли приїжджаємо до бабусі у гості, а так живемо у Києві.



Ооо, так як у нас)) 5 років і двоє дівчат)))
Може весною як будете тут, то познайомимось? А де ви зараз і де народжували?

Також статтю прочитала. Цікава. Дещо собі пригадала. Щодо почуття вини, то ніби гостро не стояло питання. Але думки, що не можу достатньо уваги приділити старшій закрадаються... Алея дуууууже стараюсь проводити з нею побільше часу.

ІРЦя, то певне гормони у вас грали і може так виявлялась післяродова депресія? Бо я теж перший тиждень проревіла тільки по другому питанню((((( І ще зараз щось незрозуміле періодами на мене находить.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Далі

Повернутись до Братики, сестрички...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron