Глобальні оголошення!



Танці для діток

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Танці для діток

Повідомлення sky » 21 березня 2015, 11:21

Приймають вроді з 2,5років, заняття 2рази в тиждень, мама може сидиті, якщо дитина плаче пару занять, бо інші дітки відволікаються. Заняття в вівторок і четвер на 17,50, вартість одного заняття 30грн, абонемент 150грн
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Танці для діток

Повідомлення Irysja » 23 березня 2015, 23:46

напишіть будь-ласка про який саме танцювальний клуб ви говорите, де діток приймають з 2.5 років
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко

Re: Танці для діток

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 березня 2015, 00:13

Irysja написав:напишіть будь-ласка про який саме танцювальний клуб ви говорите, де діток приймають з 2.5 років


sky написав:А ми почали ходити на танці в Роксолану на бебі денс, моя дитина в захваті :(): Така чемна цілий день бо ввечері на танці, і викладачку танців дуже любить, і я дуже задоволена
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Танці для діток

Повідомлення denamama » 28 грудня 2015, 21:21

Дівчата, в кого діти виступали нещодавно, які у вас враження від організаціі концерту? Чого питаю - старший ходить в Евроданс на бальні, в неділю був виступ всіх, хто займаеться в цьому клубі (різні напрямки). Мені дуже не сподобалась організація цього свята, починаючи з підготовки до виступу, де все треба було випитувати (одні чули, інші не чули) і закінчуючи самими виступами, де все затягнули. Виступи були досить аматорськими, так можна виступати перед батьками в своему клубі, а не на загальній сцені. І неприемно вразила поведінка багатьох батьків, які будь-що намагались сфоткати свою дитину і пофіг, що інші чекають.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Танці для діток

Повідомлення Mama3 » 28 грудня 2015, 22:55

А де виступ був? Бо у нас 19 грудня був виступ в Подолянах, а ходить малий в школі на танці, проводить вчитель з World Dance, то жах якийсь. Мало того, що саме 19 грудня, ще й на 10 ранку, та ще й організація нікудишня. Було дуже багато дітей, а ще й батьки. То ми в групі "Дебют 1", то виступили десь аж в 11,15 (це тільки почалося), а ті, що доросліші, не знаю взагалі коли; сісти і роздягнутися місця не було. Оплатила 100 грн. за участь дитини, 100 - за себе. Власне, тренер казав, що так завжди. Усі батьки обурювалися, що варто було розділити на два дні, щоб поменше народу, починати вчасно, а не з годинним запізненням, продумати якось все детальніше, а організаторам що, лиш би гроші. Діти знудилися, вже їм ця медаль і грамота не в радість була, бо хотіли додому до подарунків, які ж не дали навіть добре розглянути, бо всі зранку спішили на виступ.
Щодо рівня, то я теж вважаю, що можна було просто влаштувати показовий виступ перед батьками, а не зразу зігнати всіх на конкурс. Тому враження не найкращі. Батьки вели себе нормально, принаймні знайомі.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Танці для діток

Повідомлення denamama » 29 грудня 2015, 10:23

Виступали в Подолянах. Участь дитини (враховуючи медаль, грамоту і подарунок від Діда Мороза (рюкзак з емблемою клубу) -- 240 грн, за вхід з дорослих 50 грн з чоловіка.
Ми приіхали на 14, на паркет вийшли в 15.15. Син сильно змучився, довге нагородження, подарунки від Діда Мороза, потім ще виступали міньони-посіпаки, але ми вже не витримали і поіхали додому.
До речі, відзначилась 26 школа, де батьки дітям приготували подарунк, які давали від Діда Мороза. :dash:
Не сподобалось, що медалі давали всім. Якось нівелюеться значення тоі медалі, зміст чогось прагнути більшого, якщо медаль дадуть всім?!
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Танці для діток

Повідомлення Marichka » 29 грудня 2015, 10:47

Ми ходимо в клуб Ларівель,то власниця дуже любить все з шиком.Щоб і телебачення було,і штучний дим,і всякі спецефекти...То було трохи дорого батькам і більшість відмовилась.То так і ще не виступали.
А медалі не з різними місцями давали?Бо в нас дівчинка сусідська мала 2 місце.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Танці для діток

Повідомлення denamama » 29 грудня 2015, 11:16

Деякi номiнацii мали 1-3 мiсце, якi саме я не запам"ятала. В бiльшостi перше мiсце за дебют.
Навiть за першi, другi, третi мiсця медалi отримували декiлька учасникiв.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Танці для діток

Повідомлення TYulia » 12 січня 2016, 15:14

А хто ще ходить у Роксолану на танці? Як вам? Бачу є бебі-данс і оздоровча гімнастика, думаю що обрати для мого Шустрика?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.

Повернутись до Позашкільне навчання, гуртки, секції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість