Глобальні оголошення!



Спортивні секції

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Спортивні секції

Повідомлення Русік » 06 вересня 2012, 16:45

Поділіться інформацією: куди піти, куди податись?
Малому скоро 5 років, до танців здібностей не бачу, хотілось би щось спортивне, бажано не пов"язане з бойовими дисциплінами. В ідеалі - футбол, легка атлетика (добре бігає), або плавання.
Але загалом буду вдячна за будь-яку інфу.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Спортивні секції

Повідомлення Ленка » 22 листопада 2012, 02:22

спортивна гімнастика, на Островського в ДЮСШа, там групи набирають дітей з 5 років.

Також там і на плавання можна записати.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Спортивні секції

Повідомлення nadusha » 22 листопада 2012, 10:12

Русік написав:Поділіться інформацією: куди піти, куди податись?
Малому скоро 5 років, до танців здібностей не бачу, хотілось би щось спортивне, бажано не пов"язане з бойовими дисциплінами. В ідеалі - футбол, легка атлетика (добре бігає), або плавання.
Але загалом буду вдячна за будь-яку інфу.

Мій старший Артем вже десь місяць ходить на карате в 28 школу. Це секція від спортивної школи, тому безкоштовно. Мала можливість (і наглість) поспостерігати за першим тренуванням через вікно: хороші фізичні навантаження, різні вправи, робота біля груші, дух змагання (група зведена 5 -10 років), молодші тягнуться за старшими, тренер молоденький, але вимогливий (хлопці дивляться на нього як на кумира, бо він має пояс з карате...), зміна різних видів діяльності (розмова, вправи, віджимання, прес, біг, ігри...). Мені сподобалось, я тоді якось гостро відчула, що Артем вже зовсім не маленький... Для мене такі плюси секції карате: близько до дому, час, що мені підходить (6 вечора) безкоштовно, просто, без зайвих наворотів, тренер, що справив на мене хороше враження, психологія карате, фізична підготова, вміння постояти за себе, спілкування з старшими хлопцями... Найголовніший плюс - Артем з нетерпінням чекає вівторка і четверга! Мінус - це ризик травм (зустріла якось на тренуванні маму хлопчика 8 років, що брав участь в чемпіонаті з кіокушинкай в Тернополі, то обов'язковим є медичне страхування)... Ще розглядала можливість Бойового гопака, секція проходить в 26 чи 27 школі, там все в козацьких традиціях: спочатку обряд молитви, потім ще якісь, акцент теж на фізичну підготовку. Ціна - 150 чи 180 грн. Телефончик маю, якщо цікавить - дам. Ще в нас на Бамі є плавання в спортивній школі для діток такого віку.








П.С. Колись читала,що хтось з форумчанок займався карате, поділіться панянко-каратистко своїми враженнями, будь-ласка...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Спортивні секції

Повідомлення inna6787 » 02 квітня 2013, 17:44

моєму малому 3 роки і 4 місяці, але бачу що в нього є здібності до спорту. Думаю, чи є якась в Тернополі спортивна секція для такої малечі. Може б літом поводила чи плавання. Але хто знає чи для такого віку щось є?
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Спортивні секції

Повідомлення Суничка » 19 серпня 2013, 11:56

Дівчата, підкажіть які спортивні секції діють на дружбі, для хлопчика 6ти років. Знаю про народні танці в Березілі. А які є ще секції в Березілі?
Суничка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 19
З нами з: 18 липня 2013, 12:13
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка)

Re: Спортивні секції

Повідомлення Nymydora » 19 серпня 2013, 20:59

Чоловік записав малого на айкідо в 15-ту школу (якщо не помиляюся), але з вересня. Там ніби з 4-ьох, а нам якраз 4 у вересні. Як то буде - навіть не уявляю - хто його буде возити, теж невідомо.
Я б дуже хотіла на брейкданс. Де в нас таке є і зі скількох?
А про плавання, там, здається, від росту беруть - але точно не знаю.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Спортивні секції

Повідомлення Alisa » 19 серпня 2013, 23:21

Ще бойовий гопак має бути з вересня в 16 школі.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Спортивні секції

Повідомлення Кокетка » 19 серпня 2013, 23:35

а карате у 16 школі не планують?) а в 9 школі є якісь секції? на рахунок плавання в спорт школі на Островського там холодна вода для діток, там вода для спортсменів 26-27 градусів, оптимально на бамі спорт школа там 30 градусів, то що тре для дітей ( це кажуть самі тренери, ну а щоб записатися то тре бути 1,20 вроді ростом, хоча можу помилятися, бо син в мене високий то я й не цікавилася, а от маленький йому 5 то хоче на карате, куди з Дружби на карате можна піти, ПІДКАЖІТЬ БУДЬ- ЛАСКА
:rose:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Спортивні секції

Повідомлення Суничка » 19 серпня 2013, 23:57

Сьогодні якраз чоловік отримав рекламку що в 7мій школі буде школа танцю данс мафія, подивимось що воно таке)), а про карате чула що найкраща школа знаходиться за текстильником, дуже вже далеко з дружби, треба мати багато оптимістичного настрою туди їзити :ha: .
Суничка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 19
З нами з: 18 липня 2013, 12:13
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка)

Re: Спортивні секції

Повідомлення Кокетка » 20 серпня 2013, 00:03

Суничка написав:Сьогодні якраз чоловік отримав рекламку що в 7мій школі буде школа танцю данс мафія, подивимось що воно таке)), а про карате чула що найкраща школа знаходиться за текстильником, дуже вже далеко з дружби, треба мати багато оптимістичного настрою туди їзити :ha: .

я туди їздила)) з сином, бо він дуже хотів на карате , та мені умови проведення заняття не сподобалися, там гола підлога , холодна і вони босі( бррррр, тож хай не найкраща, но хай якісь умови будуть для тих босих ніжок, йому 5 років... звичайно він дорослий)) самостійний :yes: , та все ж...
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Далі

Повернутись до Позашкільне навчання, гуртки, секції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron