Глобальні оголошення!



Недільна школа

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Недільна школа

Повідомлення Русік » 02 березня 2012, 11:49

Як же швидко ростуть ті дітки! Ніби недавно відлучила, а вже пора в школу готуватись...
Получається, що в осені нам пора в недільну школу.
Хто ходив? Розповідайте: які предмети викладають, чи подобаються вчителі, чи ходили в недільну школу тої школи, куди потім пішли вчитись, скільки коштує і т.д.?
Кажуть, що в перших класах дуже помітно, чи ходила дитина в недільну школу, чи ні. Але мій малий вже рік ходить на ейдетику, де йде підготовка до читання й письма. Думаю, що методика викладання на наших заняттях і в недільних школах відрізняється, тому ми, напевно, будемо поєднувати, щоб для дитини не було шоком в першому класі, що з ним чомусь не граються на уроці))
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Недільна школа

Повідомлення мешканка » 02 березня 2012, 11:55

а вчитель, який веде недільну школу. та ж, яка потім набирає перший клас з тих дітей?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Недільна школа

Повідомлення Галина » 02 березня 2012, 11:59

Нас те саме чекає... В мене співробітниця в 11-ту школу водить малу, то каже що дитина дуже задоволена. Вчать там рахувати, букви, цифри, карлючки всякі виводити. Типу йде не як повноцінний урок, а як ознайомлення з шкільними предметами.
Я думала свою в школу-садок на Лесі Українки водити, але ще не визначилися на 100%.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Недільна школа

Повідомлення Галина » 02 березня 2012, 12:01

мешканка написав:а вчитель, який веде недільну школу. та ж, яка потім набирає перший клас з тих дітей?

Ті що ведуть недільну школу ті і набирають, але не обов"зково тих, що до неї ходили. При поданні заяви в школу вказуєш до якого вчителя ти хочеш попасти.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Недільна школа

Повідомлення flower » 02 березня 2012, 12:04

в нас такого нема як недільна школа :-( те шо в садіку навчать то з тими знаннями до школи ідуть. а як часто в ту школу діти ходять, раз в тиждень?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Недільна школа

Повідомлення Галина » 02 березня 2012, 12:09

З 1-го вересня кожної неділі. Але як пропустиш якусь неділю, то не страшно.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Недільна школа

Повідомлення Русік » 02 березня 2012, 12:15

З того, що я чула від інших:
в деяких школах тільки в суботу ходять, в інших - в суботу й неділю.
Щодо 11 школи (вона якраз в мене в дворі, але ідею давати туди сина мені не імпонує), то з нами на ейдетиці займається дівчинка, що ходить туди в недільну школу. То і дівчинка, й мама дуже не довольні: кажуть, що вимагають багато, а навчити нікому. Типу завдання: прочитати до наступного заняття то-то й то-то. а саме читати то не навчили! І ще не подобається, що дітей вчать писати прописні букви - з усіма закарлючками. То для 5-6 річної дитини тяжко.
Я говорила з нашою викладачкою з ейдетики на цю тему. Вона сама вчителька молодших класів і веде недільну школу. То вона казала, що в недільній школі вона не вчить дітей прописних букв, їх ручки ще не настільки сильні і впевнені. Пишуть друковані. А прописні - тільки в першому класі. Інакше що ж тоді робити в першому класі?!
Хоча я знаю, що в нашому садочку в старшій групі теж заставляють писати прописні. Не знаю нашо... У нас наразі палички-крапочки. А там побачимо.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Недільна школа

Повідомлення happymami » 02 березня 2012, 12:18

Ми ходили. Здається три місяці чи скільки, вже не згадаю. Десь весною. По неділях. Я водила в ту школу, де ми й віддавали. Але інші батьки водили і такі, котрі потім в іншу школу віддали. Тому то не принципово. ведуть переважно вже ті вчителі, до котрих хоче віддавати. Але це не впливає на той клас, куди ти потім віддаш дитину. Просто так краще, шоб діти звикали до вчителя. Були уроки музики, читання, математики. Оплата - чи то 100 чи то 200 грн добровільних внесків. Не пам'ятаю. Бо я не здавала. Вроді єдина зі всього класу чи навіть потоку :нєа: . Ніхто і не вимагав.
Як нам пояснювали - недільня школа найкраща для тих дітей, котрі не були в садку. тут вони адаптуються за той період. Ну і крім того - їхні ручки готують до письма. Тобто, якшо й заставляють пистаи прописні букви, то це ж не означає, що дитина має їх вміти. Просто буде потрошки звикати, шо такі ьукви є. Бо діти, котрі ідуть із садка - уже мають підготовані руки до письма. Їм легше. Але всеодно після 1 вересня діти починають пистаи з паличок і крапочок. Просто програма дуже важка і тому готують наперед потрошки, шо можуть, шоб потім дітям і батькам!!! було легше
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Недільна школа

Повідомлення flower » 02 березня 2012, 12:20

Галина написав:З 1-го вересня кожної неділі. Але як пропустиш якусь неділю, то не страшно.

зрозуміло. мені подобається ідея недільної школи. в нас поіншому, є підготовка в школи. вона триває поки у дітей весняні канікули і в школі нікого нема і потім літом трошки здається так. то діти ідуть відразу в свій клас який сформувався і до своєї вчительки.
Востаннє редагувалось flower в 02 березня 2012, 12:23, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Недільна школа

Повідомлення Галина » 02 березня 2012, 12:20

Іра, а в яку синочка будеш давати?
Мені подобається економічна і школа садочок про яку писала, трохи далеко, але в мене співробітниця про ту що садочок дуже гарно відзивалася, то як надумаєм будем водити і в недільну туди (якщо там таке практикують).
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron