Глобальні оголошення!



В якому віці давати дитину в школу?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення happymami » 10 листопада 2011, 23:29

В наш час з цим вродіби питань не надто багато виникало. Або в 6, або в 7 але після підготовчої групи.
А зараз троха якось всьо поплутано з тими роками. Згідно стандартів МінОсвіти - коли дитині 5 років і 8 місяців - вона може йти в перший лас. Правда. до яког віку може - я не знаю. Мабуть не в 8, то точно
Бачила ситуацію, коли хлопчик, якому мало лише бути 6 пішов в школу і через два місяці мама його знов забрала ще на рік в садок - дуже втомлювався, спати хтів в обід, гратися.
Але водночас, знаю прихильників віддавати діток, особливо дівчаток, в школу пораньше. Мовляв тоді в інституті легше буде і ше й кар'єру встигне зробити і заміж вийти :? . А в скільки років ви віддавали дітей? А плануєте в скільки? Чим краще віддавати пораньше? А чим - пізніше?
Програма зараз в школах дуже важка, може меньшим дітям важче?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення Melisa » 10 листопада 2011, 23:34

Я не знаю, донедавна думала, що раніше-це краще, :? але нещодавно переглядала передачу, де філадельфійський психолог, що спеціалізується по дитячій психології, розказувала, що ранній розвиток це не так уже й добре. Самим малятам важко. Тому я думаю, треба дивитись по дитині, однозначно, а не по бажанні мами з татом. Якщо дитина-індіго чи як там, то вперед, але знову ж таки, це треба бути дуже обережним, щоб не нашкодити самому малюку.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення TanenRom » 10 листопада 2011, 23:47

я планую віддавати коли малій вже буде 6 років і 9 місяців.
мене в школу віддали коли мені було 6 років і 7 місяців з того що пам"ятаю, то я була готовішою до школи на відміну від однокласників, яким тільки - тільки виповнилось 6.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення nadia 2311 » 11 листопада 2011, 00:01

о, це питання було для нас дуже актуальним минулого літа. Ми пішла в садочок зі старшими дітками, тому що спочатку планували віддавати синочка до школи в 5 з копійками ( в листопаді було б йому 6), але в старшій групі спостерігаючи за ним зрозуміли , що це для нього за скоро ( хоча додавати, віднімати, читати він умів). Тому після випускного в садочку залишились іще на рік. Тобто до школи пішли цієї осені.Про що не жалію ні трохи.Дитина довше може уважно сидіти на заняттях, він легше сприймає подану інформацію, менше втомлюється ручка при письмі. Якщо порівняти зошити за минулий рік і те що пише зараз небо і земля. Мені здається що йому легше вчитись ніж тим діткам яким тільки - тільки виповнилось 6р. з розмов з батьками я бачу, що нам йде менше сил, енергії і нервів на виконання шкільної програми.
Перед школою відвідували недільну школу з чого також дуже задоволена. Адже коли йшли першого вересня до школи в нього був менший стрес, тому що він йшов у вже знайоме місце, мав чітке уявлення що таке школа, знав вчительку.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення oksana.tesliuk » 11 листопада 2011, 00:32

nadia 2311
+1
в мене все було точно так само, мій теж листопадовий
мені навіть вчителька сказала, що я правильно зробила, шо притримала його ше рік в садочку
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення happymami » 11 листопада 2011, 02:02

Nelya написав:Якщо дитина-індіго чи як там, то вперед

от про шо подумала - а індіго то вони можуть бути, але чи не надто відрізнятимуться від однокласників? :? Коли всім 7, а вам тіко 6, приміром :? І шо робити з тими дітками, котрі відвідують школи раннього розвитку, дійсно вміють і читати і писати вже в 4-5 рочків (знаю таких)... Чи не буде їм нудно ще один рік в садіку одне й те ж проходити?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення Milichka » 11 листопада 2011, 09:42

А ми вересневі, теж спірне запитання коли віддавати в не повних 6 чи не повних 7.

Взагалі думала, що мабуть віддам ближче 7, а то у мене дитина спокійна, мамина )))).

Але почали ходити у школи раннього розвитку - Тіна наймолодша в групі, бачу що не відстає від діток, сприймає інформацію, легко йде на контакт, - тому на рахунок школи пожевемо - побачимо.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення flower » 11 листопада 2011, 10:21

happymami написав:
Nelya написав:Якщо дитина-індіго чи як там, то вперед

от про шо подумала - а індіго то вони можуть бути, але чи не надто відрізнятимуться від однокласників? :? Коли всім 7, а вам тіко 6, приміром :? І шо робити з тими дітками, котрі відвідують школи раннього розвитку, дійсно вміють і читати і писати вже в 4-5 рочків (знаю таких)... Чи не буде їм нудно ще один рік в садіку одне й те ж проходити?


це скоріше не індіго, а малі вундеркінди, діти індіго не обовязково мають високий рівень інтелекту, іхня особливість в тому шо у них аура кольору індиго та притаманні телепатичні здібності.

а щодо віку дітей яким треба іти в школу скажу так, якщо маєте можливість продовжити дитинство своєму малюкові то зробіть це, а то надто скоро ми всі хочемо стати дорослими, а потім думаєм, як то добре було коли були маленькими. я з 7ми пішла в школу, і не шкодую, батьки мені подарували ще рік "беззаботного" дитинства (хоча це через те що сестра дуже хворіла і небуло би кому мною займатися). я здається була найстарша в класі серед дівчат і все встигла і освіту отримати і заміж вийти і з кар"єрою двумаю теж ше встигну.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення Liljondr » 11 листопада 2011, 11:18

о мені це теж актуально.
доні день народження в листопаді.
теж маю подвійні думки - чи в 5 чи в 6 здавати
мала - як шило - крутійка -тому вагаюся
але як на свій вік все знає і дуже висока. мене вже інколи питають чи вона вже в школу пішла. а їй то лиш 4 бамкнуло :grin:

теж здала в школу раннього розвитку з страшим від неї. тож буде за років два в кого питати чи можна її раніше в школу давати
Milichka - а в школу не на Бамі бува водите в "Зернятко"
happymami а ти малу здається здала в 5? так?
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення georginochka » 11 листопада 2011, 11:52

Мій синочок з листопада і даватиму його в школу після 6-ти. Ми з чоловіком колись то обговорювали, так він десь читав, що до 6-7 років навіть дитячий хребет не готовий до тирвалого сидіння.
І ще я думаю, що і нервовій системі треба дати час дозріти.
Правда, і не хочеться щоб дитина була найстаршою в класі, таким собі "циплям переростком", особливо дівчинка. Тому донечку планую з 6-ти. Хоча, все індивідуально, треба дивитись по дитині.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron