Глобальні оголошення!



В якому віці давати дитину в школу?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення krapk@ » 13 листопада 2011, 19:54

думаю сама зрозумієщ. Буде вміти читати-писати, то можна і давати. Нащо довше тримати? Мені було нецікаво в молодших класах, переставала вчитися, бо ніби і знала все. А вже у 5 я була така розслаблена, що стало важко вчитися.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення mala-karta » 13 листопада 2011, 23:03

krapk@, я в школу теж ішла вміючи читати-писати-рахувати.
Але не можу сказати, що було якось дуже нудно чи що.

На дитину звичайно, треба дивитися, але ж і не вгадаєш відразу, чи дитина, яка вміє читати-писати, зможе висиджувати по 5 уроків :?

Згадую по своїх шкільних роках - у нас в класі були ті, хто був з останніх місяців попереднього року народження (старші від усіх), і ще одна дівчина, наступного року народження (молодша від усіх). Може то у нас так співпало, але оті старші були більш впевнені в собі, і навчання давалося легше (не маю на увазі, що були круглими відмінниками), а наймолодша дівчина в отому всьому дещо відставала (у всякому разі так здавалося зі сторони).

То я себе тішу думкою, що може моєму малому в 6.7 буде легше у школі.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення krapk@ » 13 листопада 2011, 23:21

ну ти ми від вас не дуже відстанемо, в мене теж буде вибір чи в 5,9 чи в 6,9, але думаю що віддам раніше.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення Liljondr » 14 листопада 2011, 01:58

mala-karta написав:Згадую по своїх шкільних роках - у нас в класі були ті, хто був з останніх місяців попереднього року народження (старші від усіх), і ще одна дівчина, наступного року народження (молодша від усіх). Може то у нас так співпало, але оті старші були більш впевнені в собі, і навчання давалося легше (не маю на увазі, що були круглими відмінниками), а наймолодша дівчина в отому всьому дещо відставала (у всякому разі так здавалося зі сторони).


я була в класі сама молодша - але читала весною в першому класі швидше за всіх. :P
але мене батьки здали в 6 (майже в 7)

а тепер всі шестирічки і чи здавати в 5 то великий знак питання???? бо я рік перед школою теж весною ще читати в садку не вміла (пасла задніх - лише троє не вміло читати і я одна з них)

отака от в мене разюча різниця - лиш рік в віці пройшов - а я з задніх в передові :!:
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення happymami » 14 листопада 2011, 10:50

mala-karta написав:ой, Люба, у наший час індивідуальних підходів я не вірю у неможливе :)

то мусиш лише питатися в дирекції, і підправляти свідоцтво про народження :grin:
Бо це все діло дуже контролюють. Не знаю. як в яких школах, але ми здавали по дві анкетки в тиждень зі всякими там даними дитини. І психологам шкільним, котрі адаптацію потім мають визначати. І в управління освіти. І в кожну окрему справу на дитину котра в канцелярії зберігається. і в медпункт. Короче - не буду казати, шо то не можливо, але не знаю. чи хтось з директорів захоче так підставлятися :?
Крім того, ти правильно написала. що не кожна дитина висидить 5 уроків. Бачу шо в нас в класі старші діти й дійсно поводяться чемніше і менше ганяють і терплячіші :istereka: . А з молодшими є трохи проблеми. Нє, то канєшно індивідуально, бо якшо дитина на уроках грається в 6 років. то не факт, що вона тетріса не витягне і в 7 років. Але в молодшому віці в них ще нема того вміння контролювати свою увагу і конценнтруватися на чомусь одному. Бачу по малій. Ми уроки мусимо робити по рошки з купою перерв на мультики, гуляння, бавляння :dash: . Ну і хлопчики нашого віку так само . Тоді, коли старші діти навіть на групі продовженого дня гарно сіли, написали всьо і вільні, ше й на танці встигають і ше кудась.
Плюс ще сажу мамусям, котрі вважають, шо якшо дитина вміє читати/писати/рахувати, то це показник віддавати в школу - моя Софія вміла вже багато чого в садіку, бо їх готували до школи. І вроді була крут і навіть англійську знала краще всіх. Пішла в школу - не знаю, що сталося, але таке враження, шо вона всьо забула. Чи то такий стрес. Чи то від інших методів викладання - я не знаю. Але я деколи за то аж нервуюся. Кажу - ти ж то знала. чого забула? Може просто інформації забагато і вона забиває то, шо вивчено колись? Общім, думаю, що для того, аби все добре визначити, є і в садіку педагоги та комісії, котрі визначають готовінсть дитини до школи. Є й недільні школи, де можна перевірити готовність дитини йти в школу. Є й шкільні психологи, які хоч і на примітивному рівні, але можуть визначити, щи дитині пора в школу, чи ще зарано. Тому раджу покладатися не лише на материнський інстинкт та власні спостереження/бажання, а й на думку спеціалістів. По крайній мірі, якшо вони скажуть, що вести вже можна. то ви всеодно можете і не вести. А яшко вони скажуть, що ще зарано, то це явна ознака того, що таки зарано
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: В якому віці давати дитину в школу?

Повідомлення олеся » 26 листопада 2011, 21:30

В мене старший з початку вересня то піде майже з 6, а менший липень то піде в 6.2
Я думаю що краще хай так йдуть, бо як в 7 то можуть в міністерстві щось знову намудрувати і вчитися скажуть знов 12 років то коли тоді закінчуть школу :o
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron