Глобальні оголошення!



Група продовженого дня

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Група продовженого дня

Повідомлення happymami » 08 жовтня 2011, 10:39

Санстанція дозволяє такі групи лише в тих школах (зазвичай лише в школах-садках), де є ліжка. Оскільки діти такого віку повинні ще спати в обід. Так як ліжок в нашій, наприклад, школі не ставлять, бо й так класів бракує, то група продовженого дня існує на незаконних основах. Не знаю, як вони то із санстанцією рішають, але діти до 17.00 мають де бути, якшо батьки працюють. Наразі у вчительки є 48 заяв з трьох класів на групу. Але ходять щодня приблизно по 5-10 дітей. Зазвичай різних щодня. Оплачуємо 6 чи 7 грн на харчування і все. Але якшо одна вчителька групи гуляє з дітьми по пів вечора і виконує домашнє завдання, то інша - почала гуляти по трішки лише після батьківських скарг, а домашнє завдання принципово сказала, шо робити з дітьми не буде. бо це не входить в її обов'язки. Мені цікаво, коли ж тоді ті бідні діти після групи ще мають робити домашку? Воно до 13.00 сидить в класі, потім до 17.00 на групі (з перервою на невеличку прогулянку), а потім ще до 21.00 ще сидіти і вчитися?
Зазвичай діти на групі малюють собі шось. Адже гратися нема як - у нас є лише один конструктор... На 48 дітей :? . Добре, що всі ще не приходять... Власне, як і один вчитель :scare:
А скільки ви платите за групу продовженого дня? Що діти там роблять? Чи потрібно у вас відвідувати групу регулярно, чи можна водити навіть раз в місяць?

До речі, в нашій школі вчителі не рекомендують першокласників віддавати на групу продовженого дня без гострої потреби. Бо дитина після дитсадка ще не звикла стільки часу сидіти, вона хоче більше гратися, рухатися, хоче розказувати БАТЬКАМ все шо бачила. Крім того - в класах зазвичай задуха - бракує свіжого повітря
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Група продовженого дня

Повідомлення pan_kotskyy » 08 жовтня 2011, 13:06

happymami написав:то інша - почала гуляти по трішки лише після батьківських скарг, а домашнє завдання принципово сказала, шо робити з дітьми не буде. бо це не входить в її обов'язки.
мдаа, я чогось думала, що продовжена група саме цим і має займатись в основному...
happymami написав:Адже гратися нема як - у нас є лише один конструктор... На 48 дітей :? . Добре, що всі ще не приходять... Власне, як і один вчитель :scare:

happymami написав:Крім того - в класах зазвичай задуха - бракує свіжого повітря

просто капці... :shock: :shock: :shock: я уявила себе в таких умовах, ну не хотілося б мені такого часупроведення... і для дитини не хочеться. Розумію, коли вибору нема і мусить та дитина сидіти в душному класі з одною іграшкою на 48... а батьки не думали докупити іграшок, щоб діти мали чим гратись? ну і питання провітрення класів має стояти гостро.
happymami написав:До речі, в нашій школі вчителі не рекомендують першокласників віддавати на групу продовженого дня без гострої потреби.

я тої групи продовженої не любила і ніколи не залишалась, напружувало групове робіння домашнього завдання, я топала додому, спала, щоб відпочити від шкільного шуму, а тоді робила домашку в мирі і спокої :-| . Мама тільки на обід приходила додому, а далі кажись я сама була поки з роботи не прийдуть батьки.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Група продовженого дня

Повідомлення happymami » 21 жовтня 2011, 10:46

pan_kotskyy написав:продовжена група саме цим і має займатись в основному...

мабуть то залежить лише від дітей. Бо я бачила. як наша вчителька таки робила домашку з деякими дітьми, але то певно лише з такими, над котрими не треба сидіти і котрі й самі гарно пишуть. З одного боку. я вважаю, що вона права. Прикинь, ти зробила з чужою дитиною завдання, а тут тобі мама прибігає, і каже - а чо мій син так криво понаписував цифри? Шо ти скажеш? В старших класах, я впевнена, домашку уже роблять на групі. А от в першому класі дійсно не варто
pan_kotskyy написав: а батьки не думали докупити іграшок, щоб діти мали чим гратись?

справа в тому, що на групу не ходять одні й ті ж діти. Тобто - заяв на групу є 48 зі всіх перших класів разом. Але ходять щодня різні діти. Одного дня батьки привели дитину, іншого - ні. І так міняєься. Тому наразі полюбе купувати якісь спільні іграшки нема сенсу. Кому тре - той з дому носить забавки
pan_kotskyy написав:ну і питання провітрення класів має стояти гостро.

поставили. Але тут такий прикол. Відкриєш форточку - буде протяг постійно. Вікно - тим паче. Тому наразі вчитель обіцяла відкривати вікно, коли дітей в класі нема - тобто на фізкультурі. І все. Але добре, що хоч і так
pan_kotskyy написав:я топала додому, спала, щоб відпочити від шкільного шуму, а тоді робила домашку в мирі і спокої

ти крута :гуд: :гуд: :гуд: . ну для першого класу ше рано самому додому йти. Та й в третьому класі я би свою дитину ще боялася залишити саму вдома до вечора, поки я з роботи прийду. Тому, думаю, для працюючих батьків лише десь з класу 4-5 світить самостійне вивчення уроків дітьми і ходіння додому... Це ж воно ще само має вміти газ включити, шоб поїсти :crazy: . Капєц. Нє. Мої будуть на групі, якшо я до 6 на роботі буду
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Група продовженого дня

Повідомлення Ірин@ » 10 січня 2012, 21:45

А така ситуація в всіх школах Тернополя де є групи продовженого дня ?
Ірин@ Офлайн


 

Re: Група продовженого дня

Повідомлення happymami » 11 січня 2012, 02:22

Ірин@ написав:А така ситуація в всіх школах Тернополя де є групи продовженого дня ?

на скільки мені відомо - ще ні в одній школі не встановлювали спеціальні класи з ліжками, де дітям дозволено спати в обід. Тому всі групи продовженого дня для першачків є неофіційні. Але те. чим діти займаються на групі, залежить на мою думку лише від вчителя. У нас в школі одна вчителька з дітьми по пів дня на вулиці. А інша - навіть не виводить їх на двір... Я не знаю, чи є якісь приписи, що вони мають робити на групі, а чого ні. Мабуть радше все залежить від сумління вчителя. Але я стовідсотків не стверджую. То лише мої припущення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Група продовженого дня

Повідомлення гра з вогнем » 11 січня 2012, 02:26

я думаю якщо група неофіційна, то значит вчителям їх час оплачують батьки?
а значить попередньо узгоджують, що в той час має робитися.

і про іграшки дивно. все рівно в фонд класу скидаються то вже й на іграшку мона б було :?

а взагалі дивна якась ситуація з тими продовженими :(
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Група продовженого дня

Повідомлення happymami » 11 січня 2012, 02:41

гра з вогнем ну я так розумію, що дивна ситуація лише в тих групах, котрі ще по приписах санстанції мають спати вдень ;-) .
А старші дітки мають право офіційно ходити. Мабуть.
Стосовно оплати - ні. Оплачує школа. Але тоді просто дають не двох вчителів на 30 дітей, а одного вчителя на 30 дітей. Тобто мабуть вони там якось собі ділять тих вчителів на всіх дітей, тих шо і офіційні і неофіційні. Батьки оплачують лише харчування дитини. Кажись 7 грн за обід
Іграшки... То як собі батьківський комітет вирішить. Хто хоче - з дому просить принести, а хто троха підприємливіший - купують на загал. Але просто у одному класі на групі разом сидять і діти з інших класів. Тому купувати іграшки лише за гроші батьків одного з класу було б нечесно
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Група продовженого дня

Повідомлення олеся » 11 січня 2012, 03:03

Мої ще в школу не ходять, але племінники ходять і в них хто залишається на групу то платять 6гр за обід. А домашнє завдання :grin: хто хоче сам пише, а хто не хоче то вчителька розв'язує, а дитина переписує... Ніяких ліжок в школі нема, а ходять один день одні, а в інший день інші.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Група продовженого дня

Повідомлення Ірин@ » 11 січня 2012, 15:20

От так почитала і не хочу тепер свою дитину в школу в тернополі давати, з такою непоняткою з групами продовженого дня . В нас в районі за класом закріплений один вчитель продовженого дня, який з дітками в певний час гуляє, в певний час вчиться (допомагає з домашнім), хто з дітей зробив домашню той займається своїми справами чи грається, а з деяки вчителями діти у вільний час шось рукотворять. Ліжок теж нема і діти початкових класів харчуються безкоштовно.
А може хтось підкаже яка ситуація з групами в школі №2 що на Новому світі ???
Ірин@ Офлайн


 

Re: Група продовженого дня

Повідомлення nadusha » 25 червня 2018, 09:11

З нового навчального року групи продовженого дня будуть платними. Напишіть, як будете знати ситуацію по ваших школах. Мені поки що нічого невідомо.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей